Moda

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür

Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir.

Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi olarak basen bölgesinden şikayetçi olanların bel bölgelerini ortaya çıkartmaları gerekmektedir.

Tesettürlü Kadınlar Zayıf Görünmek İçin Bellerini İnce Göstermelidir

zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür 4

Zayıf bir görünüm için beli ince göstermek, tavsiye edilmektedir. Beli ince göstermek için ise; bel bölgesinde kemer ve zincir gibi aksesuarlar kullanılabilmektedir. Bel bölgesi kalça bölgesine göre daha ince olan tesettürlü kadınların kullanması gereken bu yöntemde; tercih edilen kemerlerin kalın olması gerekmektedir.

Tesettürlü Kadınlar Zayıf Görünmek İçin Tek Renk Kıyafetler Tercih Etmelidir

zayıf görünmek için tesettür giyim tarzı

Zayıf görünmek için tek renk kıyafet seçimi, basen bölgesinin olduğundan daha ince gözükmesini sağlamaktadır. Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda tavsiye isteyen kadınların aynı zamanda şal ve eşarp tercihlerinde de tek renge ağırlık vermeleri gerekmektedir. Desenli parça kullanmaları gerektiğinde ise; bunu alt parçalarda kullanmamalıdırlar.

Tesettürlü Kadınlara Zayıf Görünmek İçin İpuçları

zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür 7

Tesettürlü kadınların zayıf görünmeleri için kurallar aşağıdaki gibidir:

  • Siyah rengi kıyafetlerinde zayıf görünmek için tercih edebilmektedirler.
  • Kombinleri iki parçadan oluşuyor ise; üst parçanın alt parçaya göre daha koyu renkli olması tercih edilmelidir.
  • Üst bedeni büyük olanların ince ve zincir kolye tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Üst üste kalın taşlı kolyeler ise zayıf göstermediği için tercih edilmemelidir.
  • Vücut şekilleri armut şeklindeyse, üst bedenleri için desenli kumaşlardan dikilmiş parçaları kullanabilmektedirler. Alt bedenleri için ise; düz ve koyu renk tercih etmelidirler.
  • Kilo problemi olanlar, kıyafetlerinde tek renk tercih etmelidir.
  • Kilo sıkıntısı olanların iki parça kombinlerinde alt parçalarını dar ve üst parçalarını bol seçmeleri gerekmektedir.
  • Saten ve şifon parçalar ile daha zayıf görünebilmek mümkündür. Dökümlü bluz tercih edilirken saten veya şifon olmasına dikkat edilmelidir.
  • Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür seçiminde; vücuda yapışmayan uzun elbiseler tercih edildiğinde, hem daha zarif hem de daha ince gözükebilmek mümkündür.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL