Yüksek Belli Pantolon Kombinleri Bayan Giyim Tarzı

/ 19 Temmuz 2020 / 91 views / yorumsuz
Yüksek Belli Pantolon Kombinleri Bayan Giyim Tarzı

Yüksek belli pantolon kombinleri bayan, 80’lerin ve 90’ların vazgeçilmez parçalarıdır. Her ne kadar rahat ve şık olsalar da son zamanlarda rafa kaldırılan bu pantolonlar, artık eski yerini yavaş yavaş kazanıyor.

Haliyle düşük bel pantolon giymeye alışan kişiler de yeni kombinler yapmaya ihtiyaç duyuyor. Yüksek belli pantolon kombinleri bayan için nasıl olmalı, hangi detaylara dikkat edilmeli? İşte detaylar…

Yüksek bel pantolon kombinleri nasıl vücutlara olur?

yüksek bel pantolon

Yüksek belli pantolon modasına uymak ve siz de hem rahat hem de şık bir tarz elde etmek istiyorsanız, öncelikle vücut yapınızın buna uygun olup olmadığını bilmeniz gerekir. Yüksek bel olan pantolonlar, bacak boyunun uzun görünmesini sağlar.

Aynı şekilde üst kısmın da daha kısa görünmesine neden olur. Zaten böyle bir vücut yapınız varsa, bu pantolonlardan uzak durun. Eğer çok minyon tipliyseniz de bu pantolonları kullanırken dikkatli olun. Bol paça olan yüksek bel pantolonlardan uzak durun.

Yüksek belli pantolon nasıl vücutlara olur, sorusunun cevabı boyu ortalama uzunlukta olan, fazla kilolu olmayan, dar kıyafetler giymekten hoşlanan herkes şeklinde verilebilir.

Yüksek belli pantolon bayan kombin önerileri;

Yüksek Belli Pantolon Kombinleri Bayan 2

Yüksek bel pantolon kombini yapmak için birkaç ufak tüyoyu bilmenizde fayda var. Yüksek belli pantolon bayan kombinleri yapmak aslında oldukça basittir. İşte birkaç püf noktası…

Blazer ceket ve kısa straplez bluz kombini;

yüksek bel pantolon

Vücutlarına güvenen kadınlar kısa straplez bluz ve blazer ceketler ile kombinleyeceği yüksek belli pantolonlar ile çok şık ve rahat görünebilirler. Bu kıyafetin altına kot olan pantolon ve topuklu ayakkabı tercih ederseniz, mükemmel şıklıkta görünebilirsiniz.

Yüksek belli pantolon kombinleri – Uzun bol hırkalar ile kombin;

yüksek belli pantolon bayan 6

Eğer bir arkadaşınızla yemeğe çıkacaksanız ya da o günü gezmek için ayırdıysanız, son bahar aylarında olduğunuzu da varsayarsak, yüksek belli kot pantolon ile uzun hırka bir ceket kombini yapabilirsiniz. İçine tişört ya da dar bir bluz giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Çizgili tişört kombini;

Bayan Giyim Tarzı 3

Eğer üst kısmınız biraz kısaysa ve yüksek belli pantolon giymekten hoşlanıyorsanız, bu durumda ultra yüksek belli kot pantolon ile enine çizgileri bulunan bir tişört tercih etmelisiniz. Enine çizgiler üst kısmınızı, olduğundan daha uzun gösterecektir.

Gömlek kombini ile şıklığını tamamlayın;

bayan gömlek kombinleri

İş görüşmeleri, iş hayatı ve önemli buluşmalar için gömlek kombini ile yüksek belli pantolon giymeyi tercih edebilirsiniz. Çok uzun bacaklara sahip değilseniz, ultra yüksek belli pantolon giyerek ve şık bir gömlek ile hem şık hem de spor görünebilirsiniz. Pantolonunuzun tercihini kumaş, keten ya da kottan yana yapabilirsiniz ancak altına mutlak topuklu ayakkabı giymelisiniz.

Yüksek belli pantolon kombinleri bayan korseler ile;

yüksek belli pantolon kombinleri bayan 7

Eğer vücut hatlarınıza güveniyorsanız, düzgün bir fiziğiniz varsa, 2016 yazından beri halen gündemde olan ve şıklığınızı tamamlayan korseler ile kombin yapmayı tercih edebilirsiniz. Yüksek belli kumaş pantolon ve korseler ile müthiş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Yüksek belli pantolon kombinleri bayan, bu tarzı uzun bir ceket, uzun bir kolye ve topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..