Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız

/ 21 Aralık 2020 / 389 views / yorumsuz
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız

Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı bir uygulamaya ya da site adresine gidilebilir.

Kısaca belirtilen ücretsiz işlemler, telefon ile Youtube’dan video açtıktan sonra, Youtube ekranı kapatıldığında çalan videonun durmaması içindir. Youtube arka planda çalma nasıl yapılır, programsız ve ücretsiz telefon işlemleri aşağıdadır. İşlemi anlamayanlar için sayfanın en altında görseller bulunmaktadır.

Youtube Arka Planda Çalma Telefondan

 

Youtube Arka Planda Video Oynatma Android
Google chrome tarayıcısından, youtube.com adresine gidilir.
Dikkat! Uygulamadan değil internet tarayıcısından giriş yapılmalıdır.
Açılan sayfanın sağ en üstünde olan üç noktaya tıklanır.
Çıkan menüde masaüstü sitesi ibaresi bulunur ve tıklanır.
Ardından istenilen video oynatılır.

youtube ekranı kapatıp şarkı dinleme

Telefonun anasayfasına gidilir.
Yukarıdan aşağı kaydırarak açılan bildirim merkezi açılır.
Bildirim merkezinde Youtube’dan açtığınız video görünecektir.
Play tuşuna bastıktan sonra vide çalacaktır.
Artık youtube arka planda müzik çalarken siz, istediğiniz gibi telefon gezintisizi yapabilirsiniz.
Not: durmadan yeni şarkıların çalması için, Youtube otomatik oynat butonu aktifleştirilmelidir.

 

Youtube Arka Planda Şarkı Çalma İphone, iOS Apple
iPhone Safari’den, youtube.com adresine gidilir.
Dikkat! Uygulamadadan değil web tarayıcısından giriş yapılmalıdır.
Açılan sayfanın sol en üstünde AA yazan yere tıklanır.
Çıkan menüde masaüstü web sitesi ibaresine tıklanır.
Ardından istenilen video oynatılır.

arka planda oynatma iphone

Telefonun anasayfasına gidilir.
Yukardan aşağıya açılan bildirim merkezi açılır.
Bildirim merkezinde Youtube’dan açılan video görülür.
Play tuşuna bastıktan sonra video çalacaktır.
Artık youtube arka planda müzik çalarken siz, istediğiniz gibi telefon gezintisizi yapabilirsiniz.
Not: durmadan yeni parçaların çalması isteniyorsa, Youtube otomatik oynat butonu aktifleştirilmelidir.

 

Youtube Arka Planda Müzik Çalma Android

yotube arka planda oynatma Android

Youtube arka planda müzik ya da video çalma adımlarında Android cihaz bildirim merkezi kısmını anlamayanlar için ilgili görsel yukarıdaki gibidir.

Burada play tuşuna basıldıktan sonra Youtube arka planda müzik çalma işlemi başlar. Artık Youtube’dan açtığınız şarkı siz ekranı kapatınca durdurulmaz. İlgili işlem ücretsizdir.

 Youtube Arka Planda Oynatma iPhone iOS

youtube arka planda çalma iphone

Youtube arka planda oynatma adımlarında iPhone telefon bildirim merkezini anlamayan için ilgili görsel yukarıdaki gibidir. Bu adımda play tuşuna bastıktan sonra açtığınız şarkı ya da video artık arka planda çalmaya başlayacaktır.

Videorın ya da müziklerin arka planda kesintisiz çalmasını istiyorsanız Youtube otomatik oynat butonunu aktifleştirmeyi unutmamalısınız. Android ve iPhone, telefondan Youtube arka planda çalma işlemleri ücretsiz ve programsız olarak bu şekildedir. İlgili işlemleri gerçekleştirmek için programa ihtiyaç yoktur.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..