Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız

/ 21 Aralık 2020 / 379 views / yorumsuz
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız

Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı bir uygulamaya ya da site adresine gidilebilir.

Kısaca belirtilen ücretsiz işlemler, telefon ile Youtube’dan video açtıktan sonra, Youtube ekranı kapatıldığında çalan videonun durmaması içindir. Youtube arka planda çalma nasıl yapılır, programsız ve ücretsiz telefon işlemleri aşağıdadır. İşlemi anlamayanlar için sayfanın en altında görseller bulunmaktadır.

Youtube Arka Planda Çalma Telefondan

 

Youtube Arka Planda Video Oynatma Android
Google chrome tarayıcısından, youtube.com adresine gidilir.
Dikkat! Uygulamadan değil internet tarayıcısından giriş yapılmalıdır.
Açılan sayfanın sağ en üstünde olan üç noktaya tıklanır.
Çıkan menüde masaüstü sitesi ibaresi bulunur ve tıklanır.
Ardından istenilen video oynatılır.

youtube ekranı kapatıp şarkı dinleme

Telefonun anasayfasına gidilir.
Yukarıdan aşağı kaydırarak açılan bildirim merkezi açılır.
Bildirim merkezinde Youtube’dan açtığınız video görünecektir.
Play tuşuna bastıktan sonra vide çalacaktır.
Artık youtube arka planda müzik çalarken siz, istediğiniz gibi telefon gezintisizi yapabilirsiniz.
Not: durmadan yeni şarkıların çalması için, Youtube otomatik oynat butonu aktifleştirilmelidir.

 

Youtube Arka Planda Şarkı Çalma İphone, iOS Apple
iPhone Safari’den, youtube.com adresine gidilir.
Dikkat! Uygulamadadan değil web tarayıcısından giriş yapılmalıdır.
Açılan sayfanın sol en üstünde AA yazan yere tıklanır.
Çıkan menüde masaüstü web sitesi ibaresine tıklanır.
Ardından istenilen video oynatılır.

arka planda oynatma iphone

Telefonun anasayfasına gidilir.
Yukardan aşağıya açılan bildirim merkezi açılır.
Bildirim merkezinde Youtube’dan açılan video görülür.
Play tuşuna bastıktan sonra video çalacaktır.
Artık youtube arka planda müzik çalarken siz, istediğiniz gibi telefon gezintisizi yapabilirsiniz.
Not: durmadan yeni parçaların çalması isteniyorsa, Youtube otomatik oynat butonu aktifleştirilmelidir.

 

Youtube Arka Planda Müzik Çalma Android

yotube arka planda oynatma Android

Youtube arka planda müzik ya da video çalma adımlarında Android cihaz bildirim merkezi kısmını anlamayanlar için ilgili görsel yukarıdaki gibidir.

Burada play tuşuna basıldıktan sonra Youtube arka planda müzik çalma işlemi başlar. Artık Youtube’dan açtığınız şarkı siz ekranı kapatınca durdurulmaz. İlgili işlem ücretsizdir.

 Youtube Arka Planda Oynatma iPhone iOS

youtube arka planda çalma iphone

Youtube arka planda oynatma adımlarında iPhone telefon bildirim merkezini anlamayan için ilgili görsel yukarıdaki gibidir. Bu adımda play tuşuna bastıktan sonra açtığınız şarkı ya da video artık arka planda çalmaya başlayacaktır.

Videorın ya da müziklerin arka planda kesintisiz çalmasını istiyorsanız Youtube otomatik oynat butonunu aktifleştirmeyi unutmamalısınız. Android ve iPhone, telefondan Youtube arka planda çalma işlemleri ücretsiz ve programsız olarak bu şekildedir. İlgili işlemleri gerçekleştirmek için programa ihtiyaç yoktur.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..
Androidden iPhone’a Whatsapp Aktarma
Android’den Whatsapp sohbetlerinin iPhone’a taşınması için 3 yöntem bulunur. Androidden iPhone’a Whatsapp aktarma yöntemleri şunlardır: E-Posta Google Drive Uygulama ile E-Posta Yoluyla Android’den iPhone’a WhatsApp Aktarma E-posta ile WhatsApp mesajlarını..