Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

/ 31 Ağustos 2019 / 327 views / yorumsuz
Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Her zaman hayalini kurduğunuz yakışıklı bir erkek, bulunduğunuz ortama girdiğinde ne yaparsınız? Tüm kadınların ilgisinin ona kaydığını gördüğünüzde hayalinizden vazgeçmemeli ve onu tavlamak için zekice yöntemlerin olduğunu bilmelisiniz.

Bu konuda atılacak birkaç ufak adımla, yakışıklı erkeklerin bile karşınıza diz çöktüğünü görmek hiç zor değil. Yakışıklı erkekler nasıl etkilenir detaylarıyla anlatalım;

Zor erkek nasıl tavlanır?

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı olan erkekler, kadınların gözünde en zor erkeklerdir. Zor erkek nasıl tavlanır sorusu ise kadınlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alır. Birkaç basit püf noktası ile istediğiniz erkeğe kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Onun harekete geçmesini beklemeyin;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı erkeklerin etrafında çok sayıda kadın görmeniz normaldir. Ancak siz onu fark ettiğinizde, o da sizi çoktan fark etmiş olabilir. Onunla göz göze geldiğinizde ona doğru yürüyün ve öz güveninizi kanıtlayın.

Onunla konuşmaya başladığınızda sizin, diğerleri gibi olmadığınızı anlayacak ve etrafındakileri yok sayacaktır. Unutmayın! Erkekler her zaman cesur kadınları sever.

Kendinizi daha üstün gösterin;

Karşınızdaki erkeğin anlattıklarını dinlemek ve onun her anlattığına gülmek ya da kafa sallamak, ortalama erkekler için ilgi çekici olabilir ancak yakışıklı ve zor erkekler için bu yöntem yeterli olmaz.

Erkeği etkilemenin yolları arasında, kendinizi ağırdan satmanız önemli bir yer tutar. Onun konuşmasına ve sizden üstün görünmesine izin vermeyin. Anlattıklarını dinlemek yerine ondan daha renkli bir hayatınız olduğunu kanıtlayın.

Tavrınız, hareketleriniz ve anlattıklarınız ile ondan daha üstün konumda olun. Bu sayede diğerlerinden farklı olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve erkeğinizin, sizi daha farklı bir gözle görmesini sağlayacaksınız.

Naz yapmayın;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Kadınların naz yaparak kendini çekici göstermeleri, artık klişeleşmiş bir harekettir. Bu hareketten mümkün olduğu kadar kaçının. Cool bir erkeği etkilemenin yolları aslında sizin cool davranmamanızdan geçer.

Gerektiğinde ona karşı açık sözlü davranmalı ve kendinizi naza çekmekten kaçınmalısınız. “Senden hoşlanıyorum”, “seni arzuluyorum” ya da “seni istiyorum” dediğinizde aslında cesur ve kararlı davranmış olursunuz.

Bu sayede erkeğinizi daha kolay elde edebilirsiniz çünkü erkekler özgüveni yüksek olan kadınları da sever.

Sürekli yanında kalmayın;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı bir erkeğin etrafında sürekli kadınlar görürsünüz. Bu erkekleri kendilerine yapışan kadınlardan zaten bıkmıştır. Bu tür erkekleri kendinize aşık etmek istiyorsanız, sohbet ettikten sonra ondan uzaklaşın. Sizi bir süre uzaktan izlemesine izin verin. Bu sayede sizi daha çok arzulayacak ve sizinle tekrar görüşmek isteyecektir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..