Gündem

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Her zaman hayalini kurduğunuz yakışıklı bir erkek, bulunduğunuz ortama girdiğinde ne yaparsınız? Tüm kadınların ilgisinin ona kaydığını gördüğünüzde hayalinizden vazgeçmemeli ve onu tavlamak için zekice yöntemlerin olduğunu bilmelisiniz.

Bu konuda atılacak birkaç ufak adımla, yakışıklı erkeklerin bile karşınıza diz çöktüğünü görmek hiç zor değil. Yakışıklı erkekler nasıl etkilenir detaylarıyla anlatalım;

Zor erkek nasıl tavlanır?

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı olan erkekler, kadınların gözünde en zor erkeklerdir. Zor erkek nasıl tavlanır sorusu ise kadınlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alır. Birkaç basit püf noktası ile istediğiniz erkeğe kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Onun harekete geçmesini beklemeyin;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı erkeklerin etrafında çok sayıda kadın görmeniz normaldir. Ancak siz onu fark ettiğinizde, o da sizi çoktan fark etmiş olabilir. Onunla göz göze geldiğinizde ona doğru yürüyün ve öz güveninizi kanıtlayın.

Onunla konuşmaya başladığınızda sizin, diğerleri gibi olmadığınızı anlayacak ve etrafındakileri yok sayacaktır. Unutmayın! Erkekler her zaman cesur kadınları sever.

Kendinizi daha üstün gösterin;

Karşınızdaki erkeğin anlattıklarını dinlemek ve onun her anlattığına gülmek ya da kafa sallamak, ortalama erkekler için ilgi çekici olabilir ancak yakışıklı ve zor erkekler için bu yöntem yeterli olmaz.

Erkeği etkilemenin yolları arasında, kendinizi ağırdan satmanız önemli bir yer tutar. Onun konuşmasına ve sizden üstün görünmesine izin vermeyin. Anlattıklarını dinlemek yerine ondan daha renkli bir hayatınız olduğunu kanıtlayın.

Tavrınız, hareketleriniz ve anlattıklarınız ile ondan daha üstün konumda olun. Bu sayede diğerlerinden farklı olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve erkeğinizin, sizi daha farklı bir gözle görmesini sağlayacaksınız.

Naz yapmayın;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Kadınların naz yaparak kendini çekici göstermeleri, artık klişeleşmiş bir harekettir. Bu hareketten mümkün olduğu kadar kaçının. Cool bir erkeği etkilemenin yolları aslında sizin cool davranmamanızdan geçer.

Gerektiğinde ona karşı açık sözlü davranmalı ve kendinizi naza çekmekten kaçınmalısınız. “Senden hoşlanıyorum”, “seni arzuluyorum” ya da “seni istiyorum” dediğinizde aslında cesur ve kararlı davranmış olursunuz.

Bu sayede erkeğinizi daha kolay elde edebilirsiniz çünkü erkekler özgüveni yüksek olan kadınları da sever.

Sürekli yanında kalmayın;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Yakışıklı bir erkeğin etrafında sürekli kadınlar görürsünüz. Bu erkekleri kendilerine yapışan kadınlardan zaten bıkmıştır. Bu tür erkekleri kendinize aşık etmek istiyorsanız, sohbet ettikten sonra ondan uzaklaşın. Sizi bir süre uzaktan izlemesine izin verin. Bu sayede sizi daha çok arzulayacak ve sizinle tekrar görüşmek isteyecektir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL