Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi

/ 2 Kasım 2020 / 5.524 views / yorumsuz
Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi

Whatsapp görüntülü konuşma maksimum kişi sayısı, son güncellemeden sonra 8 olmuştur. Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusu yapılan son güncelleme sonrasında çok fazla sorulmuştur ve bu güncelleme sadece kişi sayısında değişikliği getirmemiştir. Aynı zamanda görsel iyileştirmeler de yapılmıştır.

IOS İşletim Sistemli Cihazda Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Gerçekleştirilir

IOS cihazlarında Whatsapp görüntülü arama yapmak için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Öncelikle Whatsapp uygulamasına sahip olunması gerekmektedir. Yüklü olmayanlar App Store’dan uygulamayı yükleyebilmektedirler. Ardından uygulamaya giriş yapılmalıdır.
  • Ekranın alt kısmında durum, aramalar, kamera, sohbetler ve ayarlar bulunmaktadır. Buradan aramalar tercih edilmelidir.
  • Açlan sayfanın sağ üst köşesinde telefon ve artı işaretinin bulunduğu bir simge vardır ve buna tıklanmalıdır.
  • Rehberdeki kişilerin listesi açılmaktadır. Bunun kişilerin isimlerinin yanında telefon ve kamera simgeleri bulunmaktadır. Görüntülü konuşmak istenen kişinin yanındaki kamera simgesine tıklanmalıdır ve ardından arama başlamaktadır.
  • Arama yapmadan önce internet bağlantısının iyi olduğundan emin olmakta yarar vardır. Arama ekranındaki mikrofon ve kamera ile ses ve görüntü istendiği şekilde ayarlanabilmektedir. Aramaya yeni kişi eklenmek istenmesi durumunda, sağ üstte bulunan avatara tıklanmalı ve eklenmek istenen kişi seçilmelidir.

Android Cihazda Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır

Android telefonlarda Whatsapp görüntülü konuşma yapmak için takip edilmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra aramalar menüsü seçilmelidir.
  • Ardından ekranın sağ alt köşesindeki telefon ve artı işaretinin olduğu simge tercih edilmelidir.
  • Seçilebilecek kişiler listelenmektedir ve bu kişilerin yanlarındaki kamera simgesine tıklandığında arama başlamaktadır.
  • Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusunun cevabını deneyimlemek için arama ekranının sağ üst köşesindeki avatar ve artı işaretinin bulunduğu simgeye tıklanmalı ve konuşmaya dahil edilecekler seçilmelidir.

Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi Olarak Güncellendi

Whatsapp görüntülü aramaya katılabilecek kişi sayısı, önceden maksimum 4’tü. Ancak Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusunun cevabı, yapılan son güncelleme ile beraber 8 kişiye kadar çıkartılmıştır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..