Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi

/ 2 Kasım 2020 / 5.524 views / yorumsuz
Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi

Whatsapp görüntülü konuşma maksimum kişi sayısı, son güncellemeden sonra 8 olmuştur. Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusu yapılan son güncelleme sonrasında çok fazla sorulmuştur ve bu güncelleme sadece kişi sayısında değişikliği getirmemiştir. Aynı zamanda görsel iyileştirmeler de yapılmıştır.

IOS İşletim Sistemli Cihazda Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Gerçekleştirilir

IOS cihazlarında Whatsapp görüntülü arama yapmak için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Öncelikle Whatsapp uygulamasına sahip olunması gerekmektedir. Yüklü olmayanlar App Store’dan uygulamayı yükleyebilmektedirler. Ardından uygulamaya giriş yapılmalıdır.
  • Ekranın alt kısmında durum, aramalar, kamera, sohbetler ve ayarlar bulunmaktadır. Buradan aramalar tercih edilmelidir.
  • Açlan sayfanın sağ üst köşesinde telefon ve artı işaretinin bulunduğu bir simge vardır ve buna tıklanmalıdır.
  • Rehberdeki kişilerin listesi açılmaktadır. Bunun kişilerin isimlerinin yanında telefon ve kamera simgeleri bulunmaktadır. Görüntülü konuşmak istenen kişinin yanındaki kamera simgesine tıklanmalıdır ve ardından arama başlamaktadır.
  • Arama yapmadan önce internet bağlantısının iyi olduğundan emin olmakta yarar vardır. Arama ekranındaki mikrofon ve kamera ile ses ve görüntü istendiği şekilde ayarlanabilmektedir. Aramaya yeni kişi eklenmek istenmesi durumunda, sağ üstte bulunan avatara tıklanmalı ve eklenmek istenen kişi seçilmelidir.

Android Cihazda Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır

Android telefonlarda Whatsapp görüntülü konuşma yapmak için takip edilmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra aramalar menüsü seçilmelidir.
  • Ardından ekranın sağ alt köşesindeki telefon ve artı işaretinin olduğu simge tercih edilmelidir.
  • Seçilebilecek kişiler listelenmektedir ve bu kişilerin yanlarındaki kamera simgesine tıklandığında arama başlamaktadır.
  • Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusunun cevabını deneyimlemek için arama ekranının sağ üst köşesindeki avatar ve artı işaretinin bulunduğu simgeye tıklanmalı ve konuşmaya dahil edilecekler seçilmelidir.

Whatsapp Görüntülü Konuşma En Fazla Kaç Kişi Olarak Güncellendi

Whatsapp görüntülü aramaya katılabilecek kişi sayısı, önceden maksimum 4’tü. Ancak Whatsapp görüntülü konuşma en fazla kaç kişi sorusunun cevabı, yapılan son güncelleme ile beraber 8 kişiye kadar çıkartılmıştır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..