Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

/ 29 Eylül 2019 / 3.028 views / yorumsuz
Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kıyafetlerin büyük bir kısmının en güzel taşındığı kadın tipi, uzun ve zayıf olan bayanlardır. Uzun boylu kadınlar genelde kıyafet seçmekte zorlanır ancak bazı kıyafet türlerini çeşitli aksesuarlar ile kombin yaptıklarında, oldukça şık ve modern görünebilirler.

Uzun boylu zayıf kadınlar nasıl giyinmeli diyorsanız işte cevaplar…

Bacak boyu uzun olanlar nasıl giyinmeli?

Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu ve zayıf bir bayansanız ve bunlarla birlikte bacak boyunuz da uzunsa, tulum gibi tek parça olan kıyafetlerin harika taşıyıcılarından birisiniz demektir.

Tek parça olan kıyafetler sizi hem daha şık gösterecek hem de vücut hatlarınızı daha kolay sergilemenize yardımcı olacaktır. Bu kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak mutlaka kalın kemerler tercih etmelisiniz.

Uzun boylu kadınlar nasıl ayakkabı giyinmeli?

Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu kadınların kıyafet seçiminde en çok zorlandıkları alan ayakkabılardır. Topuklu ayakkabı normalden daha uzun görünmenizi sağlar ancak unutmayın ki topuklu ayakkabı her dönemin tüm bayanlarının şık ve ince görünmesini sağlamıştır.

Uzun boylu kadınlar nasıl ayakkabı giyer arayışı içindeyseniz, size ince ve uzun topuklu ayakkabıları tavsiye ederiz. Eğer boyunuzun gereğinden uzun olduğunu düşünüyorsanız, günlük kıyafetlerinizin altında babet tarzı olan, yalnızca bir iki santimetre topuğu bulunan şık bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Pantolonlar önemli;

Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu ve zayıf bir kadınsanız, bacaklarınızı rahat rahat sergileyebilirsiniz. Sonuçta, vücudunuzda gizlemeniz gereken bir yer yoktur. Bu nedenle rahatlıkla pantolon tercihinizi taytlardan ya da dar kot pantolonlardan yana yapabilirsiniz.

Uzun boy pantolon bayan modelleri genellikle paçası dar ve yüksek belli olan modelleridir. Bu modeller uzun ve zayıf olan gövdenizde, fazlasıyla şık görünecektir.

Aksesuar tercihi;

Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu zayıf kadınlar nasıl giyinmeli diyorsanız, pantolon ve kıyafet kadar aksesuar seçiminin de önemli olduğunu bilmelisiniz. Uzun boylu kadınların küçük çantalar yerine orta ve büyük boy çantalar kullanmaları gerekir.

Ayrıca kullandıkları küpeler ve kolyeler de mutlaka büyük olmalıdır. Bu sayede çok daha alımlı ve şık görünebilirsiniz.

Üst kıyafet seçimi;

Uzun Boylu Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Etrafınıza bir göz attığınızda mağazaların yarasa kollu kıyafetler ile dolu olduğunu görürsünüz. Elbiseler, kazaklar, bluzlar derken bu liste uzayıp gider. Ancak yarasa kolu en iyi taşıyan vücut tipi, uzun ve zayıf olan vücutlardır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..