Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

/ 7 Ekim 2019 / 4.277 views / yorumsuz
Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu ve zayıf bir erkekseniz, kıyafet seçiminde zorlanmanız oldukça normaldir. Genellikle zayıf olduğunuz için her kıyafeti kendinizde beğenmezsiniz ve giyidiniz kıyafetlerin büyük bir kısmı da sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir.

Siz de uzun boylu ve zayıf erkekler nasıl giyinmeli diye merak edenlerdenseniz işte cevaplar…

Uzun boylu ve zayıf erkeler nasıl giyinmeli, hangi kıyafetleri tercih etmeli?

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Zayıf olmanızdan ve uzun boyunuzdan dolayı giyinmekte zorlanıyorsanız, giydiğiniz hiçbir kıyafeti üzerinize yakıştırmıyorsanız ya da her zaman tarz ve şık görünmek istiyorsanız rehber niteliğinde olan bu yazımızı mutlaka dikkate almalısınız.

Büyük desenler giyin;

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Küçük desenler, sizi her zaman olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Genellikle zayıf insan nasıl giyinmeli herkes bilmez.

Doğru kıyafet tercihi yapmak için bluzlarınızı ve gömleklerinizi küçük desenli olanlardan değil mümkün olduğu kadar büyük desenli olanlardan seçmeye özen gösterin. Bu sayede vücudunuzu daha dolgun gösterebilirsiniz.

Renk seçim önemli;

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu erkekler için kıyafet seçiminde her zaman farklı renkler kullanılmalıdır. Eğer üst kısmınıza koyu renkli bir gömlek ya da tişört giyecekseniz altta mutlaka açık renkli bir pantolon olmalıdır.

Pantolon tercihi dar olmamalıdır;

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Uzun boylu ve zayıfsanız, pantolon tercihinizi dar ve boru paça olanlardan yapmamalısınız. Bu pantolonlar üzerinizde tayt gibi duracak ve sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Eğer bu tarz pantolonlar giyecekseniz kısa paça olmasına özen gösterin. Zayıf erkek pantolon tercihi kesinlikle bele oturan ve bol paça olmalıdır.

Spor ceket tercih edin;

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Zayıf olan erkekler genellikle dar omuzludur. Omuzların bu durumu, onların daha zayıf görünmesine neden olur. Eğer siz de dar omuzlu erkek nasıl giyinmeli diye merak edenlerdenseniz mutlaka spor ceketler tercih etmeli ve bunlarda ince vatkalar olmasına önem vermelisiniz.

Kalın vatkalar üzerinizde emanet gibi duracaktır. Ceketlerinizde ince vatka olmasına ve ceketlerinizin çok bol olmasına özen gösterirseniz, üst kısmınızı biraz daha dolgun gösterebilirsiniz.

Enine çizgiler tercih edin;

Uzun Boylu Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Olduğunuzdan çok daha şık ve alımlı görünmek için kıyafetlerinizde boyuna değil enine çizgiler tercih edin. Çünkü dikey çizgiler hem daha zayıf görünmenize engel olur hem de vücut oranınızı dengeler.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..