Utangaç İçe Dönük Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

/ 20 Kasım 2019 / 11.094 views / yorumsuz
Utangaç İçe Dönük Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

İçe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri, diğer erkeklerin hoşlanma belirtilerine oranla biraz farklıdır. Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtilerini anlamak diğer erkeklere göre biraz daha zor olabilir. Utangaç olan erkekler biraz daha içlerine kapalı olurlar ve duygularını ifade etmekte zorlanabilirler.

Dışa dönük erkeklerin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını birkaç dakika içinde çözerken içe dönük erkekler için durum bu kadar kolay olmaz.

Hoşlanma belirtisi tüyoları sayesinde bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını hemen tespit edebileceksiniz.

İçe Dönük Hoşlanan Erkek Soru Sorar

utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri

Hoşlanan erkeklerin soru sorması içten bile değil. Erkekler utangaç olsalar dahi kadınları tanımak adına size bazı sorular yönelteceklerdir. Çekingen olan, içe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri, bu aşamada biraz zor anlaşılabilir.

Eğer ortak bir tanıdığınız varsa, hoşlanan utangaç erkek tanıdığınız bu kişiye istekte bulunarak sizin hakkınızda bazı bilgilerin öğrenilmesini isteyebilir. Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri, sorularında kadının:

 • Yaşam tarzı,
 • Hangi tip erkeklerden hoşlandığı,
 • Bekar olup olmadığı,
 • Hobiler,
 • Gittiği yerler,
 • Yaş, memleket gibi kişisel bilgiler öğrenilmek istenir.

Jest ve Mimikler bir Erkeğin Hoşlanıp Hoşlanmadığını Ele Verir

içe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri

Jest ve mimikler ile hoşlantıyı anlama en etkili yöntemler arasında yer alır. Hoşlanan erkek özelikle konuşma esnasında kendini rahat hissetmiyorsa, utangaç ve içe dönük ise bu kişilerin jest ve mimikleri daha önemli olur.

Kişiler konuşmakta zorlansa bile jest ve mimiklerde zorlama olmaz. Mimikler ve jestler kendiliğinden oluşurlar. Yalanı olmaz.

Bir insanın yalanını yakalamak için de onun jest ve mimiklerine bakabilirsiniz. Mimiklerde erkeklerin hoşlanma belirtileri:

 • Gülümseme,
 • Gözleri kaçırma,
 • Gözlerin içi gülme şeklinde kendini belli eder.

Hoşlanan erkeklerin suratında kendilerine engel olamadıkları ve hatta farkında dahi olmadıkları bir gülümseme vardır. Bu kişiler hata yapmamak için büyük çaba sarf edeceklerdir.

Fakat eğer karşınızdaki erkek içe dönük ise, bu kişiler sizi gördükleri andan itibaren kabuklarına çekilmek isteyeceklerdir.

Aşık Olan Erkek Nasıl Mesajlar Atar?

içe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri

Aşık olan erkeğin mesaj atma şekli onun hoşlandığını ele veren önemli detaylardan bir tanesidir. Aşık olan erkek sürekli hoşlandığı kadına mesaj atmak, gününün nasıl geçtiğini bilmek ister.

Erkeklerin hoşlandıkları kadınlara attıkları mesajların içeriğinin çoğunda iltifat ve güzel sözler yer alır.

Hoşlanan erkekler mesaj atılması için ilk adımı genellikle kadınlardan beklemezler. Erkek bir kadından hoşlandığı zaman mutlaka ona mesaj atar. Araya soğukluk girmesine izin vermez.

Aşık Olan Erkek Aşkını Hediyeler ile Gösterebilir

içe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri

Aşık olan erkeğin aşkını hediyeler ile göstermesi en eski zamanlardan beri yapılan bir ritüeldir. Kadınlar çiceklerden ve kendilerine özel alınan takı gibi hediyelerden çok hoşlanırlar.

İçe dönük erkekler hediye alma aşamasında zorlanmazlarken genellikle hediyeyi verirken çekingen davranışlarda bulunabilirler. Kadın ona hediye almış olan erkeği cesaretlendirmek için ona destek olabilir. Böylece erkeğin hoşlanma belirtilerini açığa çıkarmasını sağlayabilir.

İçe Dönük Erkekler Hoşlantılarını Nasıl Belli Ederler?

utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri

İçe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri,  her erkek için farklı olabilmektedir. Fakat erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, genel olarak kabul görmüş bazı şemalar vardır:

 • Hoşlanan erkekler hoşlandıkları kadınlar ile daha çok vakit geçirmek isterler,
 • Hoşlanan erkekler hoşlandıkları kadınlara hediye almak isterler,
 • Özellikle dışa dönük olan erkekler hoşlandıkları kadına insanların içinde jest yapmak isteyebilir.
 • İçe dönük erkekler de kadınlara jest yapmayı istemek ile beraber bu jestler genellikle halka açık yerde değil, insanların onlar göremeyeceği daha özel alanlarda olur.

Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri için onların konuşma tarzına bakıldığı zaman sizden hoşlanıp hoşlanmadığı anlaşılır. İçe dönük ya da utangaç olup, hoşlanan erkek konuşurken karşılarındaki insan ile adeta dans ederler. Hoşlanmayan erkek ise asla bunu yapmaz.

 


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..