Uşak’ta Uyuyan Kocasını Baltayla Vahşice Öldüren Kadın

/ 11 Eylül 2020 / 1.266 views / yorumsuz
Uşak’ta Uyuyan Kocasını Baltayla Vahşice Öldüren Kadın

Kan donduran olay! Uşak’ın Banaz ilçesinde bir kadın, kocası uyuyorken baltayla kocasını vahşet saçarak öldürdü.

Şehitler Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nde yaşayan N.A (48) isimli kadın karakolu arayarak kocasını öldürdüğünü cinayet işlediğini söyledi. Cinayet ihbarına bağlı olarak olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri, karısı tarafından baltayla öldürülen eşi İbrahim Arıkum’un (57) hayatını kaybettiğini bildirdi. Karısı tarafından öldürülen İbrahim Arıkum cesedi, Banaz Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Gözaltına alınan N.A’nın, ifadesi eşiyle tartıştıkları ve kendisine hakaret ettiği yönündeydi. Bu sebeple kocası uyuyorken baltayla öldürdüğünü söyledi.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..