Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

/ 10 Şubat 2021 / 21.147 views / yorumsuz
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi.

Eşini bıçaklayarak öldüren kadın yalnız değildi;

Acı veren olay, Uşak ilinin Sivaslı ilçesinde meydana geldi. Hacımköy’de yaşayan İsmail Çakır ile karısı S.Ç. arasında sözlü tartışma başladı. Tartışmaya aynı evde yaşayan S.Ç.’nin annesi F.S. de dahil oldu. Tartışmanın şiddetli bir hal alması sonucunda kadın bıçağı alarak kocasına saldırmaya başladı. Defalarca bıçaklanan İsmail Çakır, olay yerinde ölü bulundu. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın, olay yerinde yakalandı.

Eşini bıçaklayan kadın tutuklandı, annesi serbest;

Olay yerine gelen jandarma ekipleri İsmail Çakır’ın cansız bedeninin otopsiye gönderirken, S.Ç. ve annesi F.S.’yi göz altına aldı. Alınan ifadelerden sonra nöbetçi savcılık tarafından S.Ç. tutulandı ve ceza evine gönderildi. Annesi olan F.S. ise ifadesi alınarak, yalnızca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..