Ünlü Yusuf Turhan’ın Yeri Tavşancıl Yalı Kafe

/ 13 Şubat 2020 / / yorumsuz
Ünlü Yusuf Turhan’ın Yeri Tavşancıl Yalı Kafe

Kocaeli ilinin tavşancıl bölgesinde bulunan Tavşancıl Yalı Kafe, sahile sıfır olup, deniz ve Osman Gazi Köprü manzaralıdır. Tavşancıl Yalı kafesinin çevresini daha loş yapanlardan bir diğeri teknelerdir diyebiliriz.

Özellikle Kocaeli Üniversitesi, Hereke Kampüsündeki öğrenciler için de çok uygun ve yakın bir cafedir. Hereke’deki öğrenciler için gidilecek mekan ya da cafeler arasında ilk sırada buranın olduğunu belirtebiliriz. Aynısı gibi okey oynanacak yerleri arıyorsanız bu mekanı deneyin.

Tavşancıl Yalı Kafe Öğrenciler İçin Oyun Salonu

Yusuf Turhan'ın mekanı

Sigara içenler için özel havalandırma sistemi sayesinde temiz havadan da mahrum olmayacağınıza eminiz. Oyun salonu ve mekanın bütün kısımları sıcak. Sahil manzaralı, köprü görüntüsüyle harika bir okey keyfi yapabilir, erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınızla çayınızı kahvenizi rahatlıkla yudumlayabilirsiniz.

Üstelik yiyecek ve içecek fiyatları çok uygun, tam bir öğrenci yeri; hem elit hem fiyatlar makul. Tavşancıl Yalı Kafesinin diğer tanınmış yanı nargilesidir. En güzel nargile yapan veya içilecek yerler olarak da bu mekanı gösterebiliriz. Gençleriyle ve öğrenci halkıyla yakından ilgilenen Türkiye’nin en ünlü kabadayılarından Yusuf Turhan, Tavşancıl Yalı Kafesinin sahibidir.

Yusuf Turhan Gençler ve Öğrencilerin Yanındayım

ova aşireti

Yusuf Turhan tüm basın yayınlarına, “özellikle genç kesim ve öğrencilerle oturup taleplerine karşılık vermekten, gurur duyarım. Bu mekandan kar amacı gütmemekle beraber, öncelikle gençler ve en başta yakın bölgemizdeki Kocaeli Üniversitesinin öğrencilerini burada görmek beni mutlu eder. Gençlerimiz ve öğrenci halkımız artık uyuşturucu veya benzeri maddelerden uzak durmalıdır. Bana isteklerini belirtsinler, ben de uygunsa burada hepsini bulunduracağım. Gençler ve öğrenciler için her şeyi yapmaya hazırım,” dedi.

Sahile Sıfır Köprü Manzaralı Yalı Kafe

Tavşancıl Yalı Kafe

Kocaeli Üniversitesi, Hereke Kampüslerine çok yakın yerlerden olan, Tavşancıl Yalı kafe, havanın sıcak olduğu dönemlerde bahçeye masalar açılıyor. Bu masalarda da okey oynamak nargile içmek mümkün. Kocaeli’nde gezilecek yerler arasında, köprü manzaralı ve deniz kenarındaki sahile sıfır bir kafenin nostaljik alanında çayımızı yudumlamak harika olmalı.