Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

/ 10 Eylül 2020 / 2.223 views / yorumsuz
Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

Twitter takipçi arttırma hilesi; birçok site tarafından ücretli ve ücretsiz versiyonları olan bir hizmettir. Twitter takipçi arttırma ile kişi belirlediği sayıda gerçek takipçiye ulaşabilmektedir.

Takipçileri hesaba yönlendirebilmek için site kişiden kullanıcı adını istemektedir. Bu noktada Twitter hesabının güvenilirliğinden emin olabilmek için takipçi satın alınan sitenin de güvenilir olduğundan emin olunması gerekmektedir. Twitter şifresi istemeyen siteler aracılığı ile takipçi arttırmaya özen gösterilmelidir.

Twitter Takipçi Sayısını Arttırmanın Önemi Nedir

twitter takipçi hilesi

Twitter’da takipçiyi yükseltmenin önemine bakıldığında; paylaşımlarını geniş kitlelere ulaştırabilen kişiler, hesapları üzerinden para kazanabilmekte veya hesaplarını kullanım amacına uygun hale getirebilmektedirler.

Hesaplarının daha geniş kitlelere ulaşması sonucunda tweetleri daha fazla beğeni ve retweet almaktadır. Tweetlerinin etkileşimleri arttıkça organik olarak takipçi sayıları da yükselmektedir. Bu sayede takipçi kaybetmek yerine, kalıcı olarak daha fazla sayıda takipçi edinebilmektedirler.

Twitter fenomeni olmaları durumunda; bazı markaların ürünlerini para karşılığında tanıtmak anlamına gelen viral alabilmeleri mümkün olmaktadır. Kendi markalarının Twitter hesabını yönetiyor olmaları halinde ise; marka bilinirliklerini arttırabilmektedirler.

Twitter Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Ne Yapılmalıdır

takipçi hilesi twitter 1

Twitter’da takipçi yükseltmek isteyenler; hesaplarının etkileşim sayısını arttıracak hamlelerde bulunmalıdırlar. Daha güçlü ve etkili bir hesaba sahip olmalıdırlar. Twitter, bot takipçi satın alarak takipçi sayısını arttıranlar ile savaş halindedir.

Bu sebeple takipçi sayısını arttıracak olanların organik bir şekilde bunu yapması gerekmektedir. Twitter takipçi arttırma hilesi ile veya zaman içerisinde daha geniş kitlelere ulaşarak takipçi sayılarında artış yaşayabilmektedirler. Gerçek takipçilere sahip olan hesapların mesajlarını istedikleri yerlere ulaştırabilmeleri daha kolay ve mümkün olmaktadır.

Organik olarak takipçi hilesi olmadan takipçi arttırmaya çalışmak, oldukça uzun zaman almaktadır. Bu sebeple daha kısa süre içerisinde daha güvenli şekilde Twitter takipçisini arttırmak isteyenlerin takipçi arttırma hilesi kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi Hesabın Güvenliğini Tehlikeye Sokar Mı

twitter takipçi arttırma hilesi 7

Twitter takipçi hilesinin güvenilirliği değerlendirildiğinde; gerçek takipçiler kazandırıldığı için hesabın güvenliğini tehlikeye atacak bir durum oluşmamaktadır.

Sahte takipçileri olan bir hesabın şikayet edilmesi durumunda, hesabın kapatılma riski bulunmaktadır. Ancak Twitter takipçi arttırma hilesi ile takipçi sayısını arttıranlar veya organik bir şekilde takipçi sayısını çoğaltanlar için bu tarz bu problemler ile karşılaşılmamaktadır.

Buna ek olarak takipçi hilesi ile takipçi sayısını arttıracak olanlar eğer sitelere Twitter şifrelerini vermez iseler ve sitenin güvenilirliğinden emin olur iseler; herhangi bir şekilde hesapları başkaları tarafından ele geçirilmemektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..