Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

/ 10 Eylül 2020 / 2.209 views / yorumsuz
Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

Twitter takipçi arttırma hilesi; birçok site tarafından ücretli ve ücretsiz versiyonları olan bir hizmettir. Twitter takipçi arttırma ile kişi belirlediği sayıda gerçek takipçiye ulaşabilmektedir.

Takipçileri hesaba yönlendirebilmek için site kişiden kullanıcı adını istemektedir. Bu noktada Twitter hesabının güvenilirliğinden emin olabilmek için takipçi satın alınan sitenin de güvenilir olduğundan emin olunması gerekmektedir. Twitter şifresi istemeyen siteler aracılığı ile takipçi arttırmaya özen gösterilmelidir.

Twitter Takipçi Sayısını Arttırmanın Önemi Nedir

twitter takipçi hilesi

Twitter’da takipçiyi yükseltmenin önemine bakıldığında; paylaşımlarını geniş kitlelere ulaştırabilen kişiler, hesapları üzerinden para kazanabilmekte veya hesaplarını kullanım amacına uygun hale getirebilmektedirler.

Hesaplarının daha geniş kitlelere ulaşması sonucunda tweetleri daha fazla beğeni ve retweet almaktadır. Tweetlerinin etkileşimleri arttıkça organik olarak takipçi sayıları da yükselmektedir. Bu sayede takipçi kaybetmek yerine, kalıcı olarak daha fazla sayıda takipçi edinebilmektedirler.

Twitter fenomeni olmaları durumunda; bazı markaların ürünlerini para karşılığında tanıtmak anlamına gelen viral alabilmeleri mümkün olmaktadır. Kendi markalarının Twitter hesabını yönetiyor olmaları halinde ise; marka bilinirliklerini arttırabilmektedirler.

Twitter Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Ne Yapılmalıdır

takipçi hilesi twitter 1

Twitter’da takipçi yükseltmek isteyenler; hesaplarının etkileşim sayısını arttıracak hamlelerde bulunmalıdırlar. Daha güçlü ve etkili bir hesaba sahip olmalıdırlar. Twitter, bot takipçi satın alarak takipçi sayısını arttıranlar ile savaş halindedir.

Bu sebeple takipçi sayısını arttıracak olanların organik bir şekilde bunu yapması gerekmektedir. Twitter takipçi arttırma hilesi ile veya zaman içerisinde daha geniş kitlelere ulaşarak takipçi sayılarında artış yaşayabilmektedirler. Gerçek takipçilere sahip olan hesapların mesajlarını istedikleri yerlere ulaştırabilmeleri daha kolay ve mümkün olmaktadır.

Organik olarak takipçi hilesi olmadan takipçi arttırmaya çalışmak, oldukça uzun zaman almaktadır. Bu sebeple daha kısa süre içerisinde daha güvenli şekilde Twitter takipçisini arttırmak isteyenlerin takipçi arttırma hilesi kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi Hesabın Güvenliğini Tehlikeye Sokar Mı

twitter takipçi arttırma hilesi 7

Twitter takipçi hilesinin güvenilirliği değerlendirildiğinde; gerçek takipçiler kazandırıldığı için hesabın güvenliğini tehlikeye atacak bir durum oluşmamaktadır.

Sahte takipçileri olan bir hesabın şikayet edilmesi durumunda, hesabın kapatılma riski bulunmaktadır. Ancak Twitter takipçi arttırma hilesi ile takipçi sayısını arttıranlar veya organik bir şekilde takipçi sayısını çoğaltanlar için bu tarz bu problemler ile karşılaşılmamaktadır.

Buna ek olarak takipçi hilesi ile takipçi sayısını arttıracak olanlar eğer sitelere Twitter şifrelerini vermez iseler ve sitenin güvenilirliğinden emin olur iseler; herhangi bir şekilde hesapları başkaları tarafından ele geçirilmemektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..