Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

/ 13 Ekim 2020 / 6.289 views / yorumsuz
Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

Türk TikTok fenomenleri ve TikTok fenomenleri listesi tablo halinde kullanıcı isimleri ile verilmiştir. Tabloda sadece Türk Tiktok fenomenleri yer almaktadır.

TikTok Eylül 2016 yılı itibariyle teknolojiye açıldı. TikTok’un Çin’deki adı Douyin olarak geçmektedir. Fazla sürmeden geniş kitlelere ulaşan bu uygulama video paylaşımı, canlı yayın özellikleri gibi artılarla fenomenliğini arttırmaktadır.

Bunlara ek canlı yayın hediyeleri sayesinde kullanıcılarına para kazanma imkanı sağladı. Popüler hesaplar, büyük veya orta dereceleri şirketlerle anlaşıp tanıtım reklamlarından daha yüklü miktarda kazanç sağlayabilmektedir.

Türk TikTok Fenomenleri Listesi:

TikTok fenomeni: cznburak 27 Milyon takipçi
TikTok fenomeni: nursema 11,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: nourmar5 10 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ZINK tv 7,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Ceren Yaldız 5,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ezgizem 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Orhan Çayan 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Bayram Gültekin 5 milyon takipçi
TikTok fenomeni: mehmetdinç 4,8 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Cemre Solmaz 4,7 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Doğanay 4,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Sera 4,6 milyon Takipçi
TikTok fenomeni: Emre Balım 4,1 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Faruk Cheff 3,2 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Uğur Yaman 2,5 milyon takipçi

 

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır

Yukarıda Türk TikTok fenomenleri isimleri ve takipçi sayıları belirtilmiştir. Bilindiği üzere canlı yayın hediyeleri sayesinde ya da hesabınızın ulaştığı kitle oranına göre, büyük küçük firmalarla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tiktok kullanıcıları popülerlik kazandığından bu hesap sahiplerine çeşitli reklam teklifi ya da dizi, sinema oyunculuğu benzeri teklifler de gelmektedir.

Anlaşmalar doğrultusunda TikTok’tan yüklü paralar kazanan hesap sahipleri bulunmaktadır. TikTok fenomenleri Türk kullanıcılarının hesaplarındaki videolara bakıp nasıl takipçi arttıracağınızı ve para kazanacağınızı daha iyi kavrayabilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..