Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

/ 13 Ekim 2020 / 5.942 views / yorumsuz
Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

Türk TikTok fenomenleri ve TikTok fenomenleri listesi tablo halinde kullanıcı isimleri ile verilmiştir. Tabloda sadece Türk Tiktok fenomenleri yer almaktadır.

TikTok Eylül 2016 yılı itibariyle teknolojiye açıldı. TikTok’un Çin’deki adı Douyin olarak geçmektedir. Fazla sürmeden geniş kitlelere ulaşan bu uygulama video paylaşımı, canlı yayın özellikleri gibi artılarla fenomenliğini arttırmaktadır.

Bunlara ek canlı yayın hediyeleri sayesinde kullanıcılarına para kazanma imkanı sağladı. Popüler hesaplar, büyük veya orta dereceleri şirketlerle anlaşıp tanıtım reklamlarından daha yüklü miktarda kazanç sağlayabilmektedir.

Türk TikTok Fenomenleri Listesi:

TikTok fenomeni: cznburak 27 Milyon takipçi
TikTok fenomeni: nursema 11,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: nourmar5 10 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ZINK tv 7,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Ceren Yaldız 5,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ezgizem 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Orhan Çayan 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Bayram Gültekin 5 milyon takipçi
TikTok fenomeni: mehmetdinç 4,8 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Cemre Solmaz 4,7 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Doğanay 4,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Sera 4,6 milyon Takipçi
TikTok fenomeni: Emre Balım 4,1 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Faruk Cheff 3,2 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Uğur Yaman 2,5 milyon takipçi

 

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır

Yukarıda Türk TikTok fenomenleri isimleri ve takipçi sayıları belirtilmiştir. Bilindiği üzere canlı yayın hediyeleri sayesinde ya da hesabınızın ulaştığı kitle oranına göre, büyük küçük firmalarla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tiktok kullanıcıları popülerlik kazandığından bu hesap sahiplerine çeşitli reklam teklifi ya da dizi, sinema oyunculuğu benzeri teklifler de gelmektedir.

Anlaşmalar doğrultusunda TikTok’tan yüklü paralar kazanan hesap sahipleri bulunmaktadır. TikTok fenomenleri Türk kullanıcılarının hesaplarındaki videolara bakıp nasıl takipçi arttıracağınızı ve para kazanacağınızı daha iyi kavrayabilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..