Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

/ 13 Ekim 2020 / 5.842 views / yorumsuz
Türk TikTok Fenomenleri – TikTok Fenomenleri Türk Listesi

Türk TikTok fenomenleri ve TikTok fenomenleri listesi tablo halinde kullanıcı isimleri ile verilmiştir. Tabloda sadece Türk Tiktok fenomenleri yer almaktadır.

TikTok Eylül 2016 yılı itibariyle teknolojiye açıldı. TikTok’un Çin’deki adı Douyin olarak geçmektedir. Fazla sürmeden geniş kitlelere ulaşan bu uygulama video paylaşımı, canlı yayın özellikleri gibi artılarla fenomenliğini arttırmaktadır.

Bunlara ek canlı yayın hediyeleri sayesinde kullanıcılarına para kazanma imkanı sağladı. Popüler hesaplar, büyük veya orta dereceleri şirketlerle anlaşıp tanıtım reklamlarından daha yüklü miktarda kazanç sağlayabilmektedir.

Türk TikTok Fenomenleri Listesi:

TikTok fenomeni: cznburak 27 Milyon takipçi
TikTok fenomeni: nursema 11,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: nourmar5 10 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ZINK tv 7,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Ceren Yaldız 5,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: ezgizem 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Orhan Çayan 5,3 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Bayram Gültekin 5 milyon takipçi
TikTok fenomeni: mehmetdinç 4,8 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Cemre Solmaz 4,7 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Doğanay 4,6 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Sera 4,6 milyon Takipçi
TikTok fenomeni: Emre Balım 4,1 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Faruk Cheff 3,2 milyon takipçi
TikTok fenomeni: Uğur Yaman 2,5 milyon takipçi

 

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır

Yukarıda Türk TikTok fenomenleri isimleri ve takipçi sayıları belirtilmiştir. Bilindiği üzere canlı yayın hediyeleri sayesinde ya da hesabınızın ulaştığı kitle oranına göre, büyük küçük firmalarla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tiktok kullanıcıları popülerlik kazandığından bu hesap sahiplerine çeşitli reklam teklifi ya da dizi, sinema oyunculuğu benzeri teklifler de gelmektedir.

Anlaşmalar doğrultusunda TikTok’tan yüklü paralar kazanan hesap sahipleri bulunmaktadır. TikTok fenomenleri Türk kullanıcılarının hesaplarındaki videolara bakıp nasıl takipçi arttıracağınızı ve para kazanacağınızı daha iyi kavrayabilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..