Teknoloji

Türk Telekom Modem Fiyatları

Türk Telekom Modem Fiyatları

Türk Telekom modem fiyatları; modemlerin özelliklerine, mevcut kampanyalara ve müşterilere göre değişiklik göstermektedir. Türk Telekom modem fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için Türk Telekom mağazalarının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Hangi modemin daha uygun olduğu ve bu modemlerin özelliklerinin neler olduğu ile ilgili mağazalar bilgi verebilmektedir. Ancak modem satın almak için mağazalara gidilmesine gerek kalmamaktadır.

Türk Telekom’un web sitesi üzerinden istenen modemin kısa sürede sipariş verilebilmesi mümkün olmaktadır. Uygun fiyata modem aldıktan sonra evde modemin kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Modemlerin kurulumu ile ilgili detaylı bilgilerin verildiği kılavuzlar modemler ile beraber müşterilerine verilmektedir.

Wi-Fi Kapsama Alanını Genişleten Türk Telekom Modem Fiyatları

Wi-Fi kapsama alanını katlayan Türk Telekom modemlerine bakıldığında; vergiler dahil olmak üzere bu modemlerin rayiç bedelleri 252 TL olmaktadır. 12 ay taahhüt ile verilmektedir. Aylık ödeme tutarı 21 TL olmaktadır. TP-Link AC750 Repeater modemlerinin boyutları 110x65x75 mm olmaktadır.

300 Mbps ve 433 Mbps veri hızı seçenekleri ile modem satışı yapılmaktadır. Türk Telekom mağazaları üzerinden bu ürün satın alınabilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

Ücretsiz hızlı modem kampanyası ile herhangi bir ücret ödemeden hızlı internet kullanılabilecek olan modem satın alınabilmektedir. Türk Telekom mağazaları üzerinden yararlanılabilecek bir hizmettir.

Modemin fiziksel bağlantılarının yapılması ile beraber kalan ayarlar da otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom modem fiyatlarına bakıldığında; bu modemin rayiç bedeli 240 TL olarak belirlenmektedir. WPS modu sayesinde Wi-Fi bağlantısı hızlı sağlanabilmektedir. Multi Wi-Fi ve bulut kamera özellikleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Taksitli Modem Kampanyası

Taksitli modem yenileme kampanyası kapsamında, eski modem hiper hızlı modem ile değiştirilebilmektedir. Aylık 10 TL’den başlayan taksitlendirmeler yapılabilmektedir. Türk Telekom modem fiyatları içerisinden hiper hızlı modem fiyatlarına bakıldığında; modemin peşin fiyatı 240 TL’dir.

Ancak taksitle alınmak istenir ise; 12 ay taksitte aylık 20 TL, 24 ay taksitte aylık 10 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Başvurular online olarak kabul edilmektedir. Türk Telekom’un web sitesi üzerinden online başvuru yapıldığında, yetkililer kişiyi aramaktadırlar.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL