Türk Telekom Modem Fiyatları

/ 29 Kasım 2020 / 6.629 views / yorumsuz
Türk Telekom Modem Fiyatları

Türk Telekom modem fiyatları; modemlerin özelliklerine, mevcut kampanyalara ve müşterilere göre değişiklik göstermektedir. Türk Telekom modem fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için Türk Telekom mağazalarının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Hangi modemin daha uygun olduğu ve bu modemlerin özelliklerinin neler olduğu ile ilgili mağazalar bilgi verebilmektedir. Ancak modem satın almak için mağazalara gidilmesine gerek kalmamaktadır.

Türk Telekom’un web sitesi üzerinden istenen modemin kısa sürede sipariş verilebilmesi mümkün olmaktadır. Uygun fiyata modem aldıktan sonra evde modemin kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Modemlerin kurulumu ile ilgili detaylı bilgilerin verildiği kılavuzlar modemler ile beraber müşterilerine verilmektedir.

Wi-Fi Kapsama Alanını Genişleten Türk Telekom Modem Fiyatları

Wi-Fi kapsama alanını katlayan Türk Telekom modemlerine bakıldığında; vergiler dahil olmak üzere bu modemlerin rayiç bedelleri 252 TL olmaktadır. 12 ay taahhüt ile verilmektedir. Aylık ödeme tutarı 21 TL olmaktadır. TP-Link AC750 Repeater modemlerinin boyutları 110x65x75 mm olmaktadır.

300 Mbps ve 433 Mbps veri hızı seçenekleri ile modem satışı yapılmaktadır. Türk Telekom mağazaları üzerinden bu ürün satın alınabilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

Ücretsiz hızlı modem kampanyası ile herhangi bir ücret ödemeden hızlı internet kullanılabilecek olan modem satın alınabilmektedir. Türk Telekom mağazaları üzerinden yararlanılabilecek bir hizmettir.

Modemin fiziksel bağlantılarının yapılması ile beraber kalan ayarlar da otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom modem fiyatlarına bakıldığında; bu modemin rayiç bedeli 240 TL olarak belirlenmektedir. WPS modu sayesinde Wi-Fi bağlantısı hızlı sağlanabilmektedir. Multi Wi-Fi ve bulut kamera özellikleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Taksitli Modem Kampanyası

Taksitli modem yenileme kampanyası kapsamında, eski modem hiper hızlı modem ile değiştirilebilmektedir. Aylık 10 TL’den başlayan taksitlendirmeler yapılabilmektedir. Türk Telekom modem fiyatları içerisinden hiper hızlı modem fiyatlarına bakıldığında; modemin peşin fiyatı 240 TL’dir.

Ancak taksitle alınmak istenir ise; 12 ay taksitte aylık 20 TL, 24 ay taksitte aylık 10 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Başvurular online olarak kabul edilmektedir. Türk Telekom’un web sitesi üzerinden online başvuru yapıldığında, yetkililer kişiyi aramaktadırlar.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..