Teknoloji

Tinder Mesajlar Gelmiyor Hatası

Tinder Mesajlar Gelmiyor Hatası

Tinder mesajlar gelmiyor problemi yaşayanlar; bu durumu Tinder’a bildirmeden önce bağlantılarını kontrol etmeli, uygulamalarının son sürümünü yüklemeli, oturumlarını açıp kapatmalı ve uygulamaların bildirimlerinin açık olup olmadığını kontrol etmelidirler.

Tinder mesajlar gelmiyor sıkıntısı yaşayanlar; ne yaparlarsa yapsınlar problemlerine bir çözüm bulamıyor iseler, bu durumu bir talep gönder menüsü üzerinden Tinder’a bildirmelidirler. Konuyla ilgili kendilerine kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Sohbet kısmı ile ilgili süregelen problemler kısa sürede çözülmektedir. Tinder’dan kaynaklanan geçici bir sorundan dolayı da mesajların gelmediği düşünülmelidir ve panik yapılmamalıdır.

Tinder Mesajları Gelmediğinde Bağlantı Kontrol Edilmelidir

tinder mesaj gelmiyor hatası

Tinder mesajları iletilmediğinde bağlantı kontrolünün yapılması, problemin çözülebilmesi için izlenecek yollardan biridir. İnternet bağlantısının güçlü veya zayıf olup olmadığı belirlemelidir. Wi-Fi ve mobil veri arasında geçiş yapılarak mevcut internet bağlantısında yaşanan bir sıkıntı olup olmadığı tespit edilmelidir.

Tinder Mesajlar İletilmediğinde Uygulama Silip Tekrar Yüklenebilir

tinder mesaj gelmiyor hatası 3

Tinder mesajları gelmediğinde uygulamayı silip yeniden yüklemek, uygulamanın düzgün çalışabilmesini sağlayabilmektedir.

Uygulamanın son sürümünün yüklü olmaması veya güncelleme yapılırken yüklemeyi etkileyen herhangi bir problem oluşması ile beraber Tinder mesajlarının gelmemesi gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Uygulamayı silip yeniden yükledikten sonra kullanıcılar uygulama deneyimini de yenilemiş olmaktadırlar.

Tinder Mesajları Gelmediğinde Oturum Yenilenebilir

tinder mesaj gelmiyor hatası 3

Tinder mesajları iletilmediğinde oturumun tekrar açılması, mesajlar ile ilgili sorunun giderilmesini sağlayabilmektedir. Tinder mesajlar gelmiyor sorunu yaşayanlar, oturumu yeniden açtıktan sonra mesaj göndermeyi tekrar deneyebilmektedirler.

IOS işletim sistemine sahip cihazlarda; mesajları yeniden göndermeyi denemek için gönderilmeyen mesajların yanında kırmızı ünlem çıkmaktadır. Android işletim sistemine sahip cihazlarda ise; tekrar göndermeyi denemek için iletilmemiş mesaja dokunulması gerekmektedir.

Kendisine mesajların gelmediğini düşünenlerin ise; oturum yeniledikten sonra da aynı problemleri yaşamaları durumunda, Tinder’a bu problemlerini bildirmeleri gerekmektedir.

Tinder’da Anlık Bildirim Alamayanlar Ne Yapmalıdır?

tinder mesaj iletilmiyor 2

Tinder’da anlık bildirim gelmiyor ise; öncelikle cihaz ayarlarından Tinder’ın bildirimlerinin açık olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bildirimler açık olduğu halde ana ekrana düşmüyor ise; Tinder’dan kaynaklanan geçici bir problem olduğu düşünülmelidir.

Tinder’ın bildirimlerini etkinleştirmek isteyenler eğer IOS işletim sistemli bir cihaza sahip iseler; telefonlarının ayarlar menüsüne girmeli ve sonrasında bildirimler menüsünü açarak Tinder’ı seçmelidirler. Android işletim sistemine sahip cihazı olanlar ise; ayarlar menüsüne girdikten sonra ses ve bildirimler menüsünü açmalıdırlar.

Sonrasında sırası ile uygulama bildirimleri ve Tinder seçilmelidir. Tinder mesajlar gelmiyor problemi yaşayanlar, bildirimleri açtıktan sonra da kendilerine bildirim gelmiyor ise; Tinder ile iletişime geçmelidirler.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL