Tinder Mavi Tik Alma – Tinder Mavi Tik Almak

/ 20 Ekim 2020 / 2.541 views / yorumsuz
Tinder Mavi Tik Alma – Tinder Mavi Tik Almak

Tinder mavi tik alma, insanların söyledikleri kişi olup olmadıklarının kanıtlanabilmesi için kullanılan bir özelliktir. Tinder mavi tik almak, ikili buluşmalarda tacizin engellenebilmesi adına güvenlik amacı ile yapılan bir uygulamadır.

Doğrulanmış profillerde mavi tik olacağı için bu sayede insanlar kandırılmadıklarından emin bir şekilde karşısındaki ile konuşabilmektedirler. Tinder hesaplarını Noonlight ile senkronize edenler için Tinder’dan tanıştıkları kişiler ile buluşmak daha güvenilir olabilmektedir. Acil bir durum yaşanması durumunda, acil durum hizmeti çağırabilme imkanı tanınmaktadır.

Tinder Mavi Tik Alma İşlemi Nedir

Tinder mavi onay işaretini alanlar, doğrulanmış bir hesaba sahip olmaktadırlar. Güvenlik sebebi ile getirilen yeni bir özelliktir. Bu özellik ile beraber fotoğraf doğrulama sistemi kullanılmaktadır ve doğrulanmış profile sahip olanların fotoğraflarının yanında bir onay işareti bulunmaktadır. Tinder bunu yaparken Noonlight ile ortaklık kurmaktadır.

Tinder Fotoğraf Doğrulaması Nasıl Yapılır

tinder mavi tik almak

Tinder mavi tik onayı için fotoğraf doğrulaması yapılması gerekmektedir. Fotoğraf doğrulaması için gerçek zamanlı bir selfie çekilmesi istenmektedir. Kişiye bir poz verilmektedir ve bu poza uygun şekilde selfie çekerek yüklemeleri istenmektedir.

Ardından Tinder profil fotoğrafı olarak kullanılacak olan fotoğraf ile gerçek zamanlı çekilen fotoğraf Tinder’ın topluluk ekibi tarafından karşılaştırılmaktadır. Eğer iki fotoğrafın da aynı kişiye uygun olduğunda karar kılınır ise; Tinder mavi tik almak oldukça kolay olmaktadır ve kişinin profilini doğrulama rozeti eklenmektedir.

Mail Aracılığı İle Tinder Mavi Tik Almak Nasıl Yapılır?

Mail göndererek Tinder’dan mavi tik almak isteyenler; verified@tinder.com adresine mail göndermelidirler. Bazı halka açık figürlerin, ünlülerin ve markaların hesaplarının doğrulama taleplerine olumlu geri dönüş yapılmaktadır. Halk figürü olan biri de eğer mavi tik almak istiyor ise; bu e-posta üzerinden talebini bildiren mail göndererek mavi tik alabilmektedir.

Ancak her mail gönderenin profili doğrulanmamaktadır. Bu sebeple kendisine mavi tik verilmez ise; profilinin gerçekliğini ispat etmek için diğer yollara başvurması gerekmektedir. Tinder mavi tik almak için profilin gerçekliğini kanıtlayabilecek yollardan biri ise; Instagram hesabının Tinder hesabına bağlanması olmaktadır


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..