Tinder Hesap Silme Hatası

/ 4 Ağustos 2020 / 2.706 views / yorumsuz
Tinder Hesap Silme Hatası

Tinder hesap silme hatası, hesabın silinmesi esnasında ortaya çıkan sorunlar, hesap silme işleminin aksamasına yol açmaktadır. Tinder hesabı silme hatasının oluşmasıyla hesap aktif olarak görülmekte ve kullanıcı erişimine açık tutulmaktadır.

Tinder hesap silme işlemleri için iki farklı seçenek sunulmuştur. Tinder hesabını geçici olarak erişime gizleme ve Tinder hesabını kalıcı olarak kullanıma kapatma seçenekleri, hesap silme işlemleri için tasarlanmıştır.

Tinder hesap silme hatası alt başlıklarda çözümleriyle sunulmuştur. Tinder hesabının silinmesi için izlenmesi gereken adımlar ve hesap silme hatasının giderilmesi için yapılması gereken işlemler, yazı içerisinde tüm detaylarıyla ele alınmıştır.

Tinder Hesap Silme Hatası Gidermek İçin Yapılması Gerekenler

tinder hesap silme hatası5

 

Tinder hesap silme hatasını gidermek için ilk olarak hesap silme panelinin açılması gerekir. Normal yollardan hesap silme işleminin başlatılması ve ortaya çıkan soruna göre talimatlara uyulması, hesap silme sorununun ortadan kalkmasında etkilidir:

 • İlk olarak tinder.com adresi üzerinden, Tinder sayfasına girilmesi ya da Tinder uygulaması kullanılarak, doğrudan giriş yapılması gerekir.
 • Uygulama açıldıktan ve giriş yapıldıktan sonra, profil simgesine tıklanmalıdır.
 • Profilde yer alan “Ayarlar” butonuna tıklanmalıdır.
 • Sayfa aşağı kaydırıldıktan sonra “Hesabı Sil” komutuna tıklanmalıdır.

Normal yollardan hesap silme hatası verildiğinde, problemin teknik ya da giriş kaynaklı olup olmadığı araştırılmalıdır. Tinder hesap silme hatası esnasında teknik sorun kaynaklı bildirim alındığında, internet bağlantısının kontrol edilmesi gerekir. İnternet bağlantısı güçlü hale geldikten sonra, tekrar silme talimatı verilmelidir.

Eğer Tinder kaynaklı problem varsa, sayfa üzerinden bilgilendirme yapılmakta ve daha sonra tekrar deneme yapılması talep edilmektedir. Sadece giriş kaynaklı problemler bulunuyorsa, internet bağlantısı ve uygulamanın yenilenmesi gerekir.

Tinder Hesabını Geçişi Olarak Erişime Kapatma

tinder hesap silme hatası4

Tinder geçici hesap dondurma talimatı verilerek, hesabın bir süreliğine erişime kapatılması söz konusudur. Tinder hesabının başkaları tarafından görülmemesi için keşfin kapatılması yeterli olacaktır. Tinder hesabını geçici olarak dondurmak için izlenmesi gereken adımlar, aşağıda listelenmiştir:

 • Tinder uygulaması açıldıktan sonra, profil girişi yapılmalıdır.
 • Profil simgesine tıklanmalıdır.
 • Profilde yer alan “Ayarlar” bölümü tercih edilmelidir.
 • “Keşif” bölümüne doğru, kaydırma yapılmalıdır.

Keşif özelliği kapatıldıktan sonra, eşleşmelerin hareketleri takip edilebilir ve onlarla iletişime geçilebilir.

Tinder Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma

tinder kalıcı hesap silme hatası

Tinder hesabını kalıcı silmek için izlenmesi gereken adımlar, aşağıda detaylıca ele alınmıştır:

 • Tinder uygulaması açıldıktan sonra, uygulama girişi yapılmalıdır.
 • Profil bölümüne tıklandıktan sonra “Ayarlar” simgesi tercih edilmelidir.
 • Sayfanın aşağı kaydırılmasının ardından, hesap silme bölümü açılmalı ve Tinder hesabı kalıcı olarak erişime kapatılmalıdır.

Tinder hesap silme hatası sorunları çözüldükten sonra Tinder kalıcı hesap silme talimatı verilir. Hesap silindikten sonra hesaplar kalıcı olarak kullanıcı erişimine ve eşleşmeye kapatılır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..