Tinder Hesabım Yasaklandı – Tinder Ban Kaldırma

/ 23 Ekim 2020 / 7.153 views / yorumsuz
Tinder Hesabım Yasaklandı – Tinder Ban Kaldırma

Tinder hesabım yasaklandı Tinder hesap kapatılmasının sebeplerinden bazıları; cinsel içeriklerin paylaşılması, taciz ve şiddet içeren söylemler, rahatsız edici davranışlar, özel bilgilerin yayılması, aşırıya kaçan eylem ve söylemler olmaktadır.

Tinder ban kaldırma işlemi haksız bir sebepten dolayı hesabı yasaklananlara yapılmaktadır. Haklı sebepten dolayı hesabı banlananların aynı bilgiler ile tekrar Tinder’a kaydolmaları mümkün değildir.

Tinder Hesabı Yasaklananlar Abonelik İptali Nasıl Yapabilirler

Tinder hesabı banlananların abonelik iptali yapmalarının nedeni, hesaplarını kullanamadıkları dönemlerde kendilerine borç çıkmasını önlemek ve gelecek ödemelerin iptalini sağlamaktır.

Tinder hesabım yasaklandı bildiriminden sonra Tinder abonelik iptali için yapılması gerekenler vardır.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlardan ya da Tinder.com üzerinden direkt kredi kartı seçeneği ile Tinder aboneliği başlatılmış ise; bu durumda hesap yasaklandıktan sonra abonelik iptal edilmektedir.

Ancak Apple kimliği ya da Google Play Store üzerinden abone olunmuş ise; abonelik iptali için yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • IOS işletim sistemine sahip cihazı olanların öncelikle telefonlarından ayarlar menüsüne gitmeleri gerekmektedir. Adını seçtikten sonra abonelikler menüsünü açmalıdırlar. Ardından iptal etmek istedikleri abonelikleri seçmelidirler. Aboneliği İptal Et butonuna tıkladıklarında iptal işlemi gerçekleşmektedir.
 • Android cihaza sahip olanlar ise Google Play Store’a giriş yapmalıdırlar. Menü üzerinden Abonelikler seçilmelidir. Tinder seçilerek Aboneliği İptal Et butonuna tıklanmalıdır.
 • Tinder hesabım yasaklandı ancak beni neden engelledi diyorsanız detaylar aşağıdadır.

Tinder Hesabı Haksız Yere Yasaklanmışsa Ne Yapılmalıdır

Tinder yasaklanan hesabı açmak için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

 • Hesabının haksız yere yasaklandığını düşünenlerin https://www.help.tinder.com/hc/tr/requests/new adresine giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Oturum açmayla ilgili sorunlar seçilmelidir.
 • Oturum açamıyorum hesabım yasaklandı butonuna tıklanmalıdır.
 • Mail hesabı girilmelidir.
 • Telefon numarası başında ülke kodu olacak şekilde yazılmalıdır.
 • Tinder ban kaldırma için açıklama kısmının doldurulması gerekmektedir. Açıklama hem Türkçe hem de İngilizce yazılabilmektedir.
 • Sorun ile ilgili bir görsel eklenmek isteniyor ise; ekler kısmından eklenmelidir ve form gönderilmelidir.

Tinder Ban Kaldırma İçin Başvuru Yapılamıyorsa Ne Yapılmalıdır

Tinder ban kaldırma talebi iletilemiyorsa yapılması gerekenler şunlardır:

 • Tarayıcı değiştirilmelidir.
 • Gizli pencere ile işlem yapmak denenmelidir.
 • Uygulama üzerinden işlem yapmak denenmelidir.
 • Farklı bir sorun başlığından Tinder hesabım yasaklandı ya da Tinder ban kaldırma talebi iletilmelidir.

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..