Tinder Hesabım Yasaklandı – Tinder Ban Kaldırma

/ 23 Ekim 2020 / 12.364 views / yorumsuz
Tinder Hesabım Yasaklandı – Tinder Ban Kaldırma

Tinder hesabım yasaklandı Tinder hesap kapatılmasının sebeplerinden bazıları; cinsel içeriklerin paylaşılması, taciz ve şiddet içeren söylemler, rahatsız edici davranışlar, özel bilgilerin yayılması, aşırıya kaçan eylem ve söylemler olmaktadır.

Tinder ban kaldırma işlemi haksız bir sebepten dolayı hesabı yasaklananlara yapılmaktadır. Haklı sebepten dolayı hesabı banlananların aynı bilgiler ile tekrar Tinder’a kaydolmaları mümkün değildir.

Tinder Hesabı Yasaklananlar Abonelik İptali Nasıl Yapabilirler

Tinder hesabı banlananların abonelik iptali yapmalarının nedeni, hesaplarını kullanamadıkları dönemlerde kendilerine borç çıkmasını önlemek ve gelecek ödemelerin iptalini sağlamaktır.

Tinder hesabım yasaklandı bildiriminden sonra Tinder abonelik iptali için yapılması gerekenler vardır.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlardan ya da Tinder.com üzerinden direkt kredi kartı seçeneği ile Tinder aboneliği başlatılmış ise; bu durumda hesap yasaklandıktan sonra abonelik iptal edilmektedir.

Ancak Apple kimliği ya da Google Play Store üzerinden abone olunmuş ise; abonelik iptali için yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • IOS işletim sistemine sahip cihazı olanların öncelikle telefonlarından ayarlar menüsüne gitmeleri gerekmektedir. Adını seçtikten sonra abonelikler menüsünü açmalıdırlar. Ardından iptal etmek istedikleri abonelikleri seçmelidirler. Aboneliği İptal Et butonuna tıkladıklarında iptal işlemi gerçekleşmektedir.
 • Android cihaza sahip olanlar ise Google Play Store’a giriş yapmalıdırlar. Menü üzerinden Abonelikler seçilmelidir. Tinder seçilerek Aboneliği İptal Et butonuna tıklanmalıdır.
 • Tinder hesabım yasaklandı ancak beni neden engelledi diyorsanız detaylar aşağıdadır.

Tinder Hesabı Haksız Yere Yasaklanmışsa Ne Yapılmalıdır

Tinder yasaklanan hesabı açmak için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

 • Hesabının haksız yere yasaklandığını düşünenlerin https://www.help.tinder.com/hc/tr/requests/new adresine giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Oturum açmayla ilgili sorunlar seçilmelidir.
 • Oturum açamıyorum hesabım yasaklandı butonuna tıklanmalıdır.
 • Mail hesabı girilmelidir.
 • Telefon numarası başında ülke kodu olacak şekilde yazılmalıdır.
 • Tinder ban kaldırma için açıklama kısmının doldurulması gerekmektedir. Açıklama hem Türkçe hem de İngilizce yazılabilmektedir.
 • Sorun ile ilgili bir görsel eklenmek isteniyor ise; ekler kısmından eklenmelidir ve form gönderilmelidir.

Tinder Ban Kaldırma İçin Başvuru Yapılamıyorsa Ne Yapılmalıdır

Tinder ban kaldırma talebi iletilemiyorsa yapılması gerekenler şunlardır:

 • Tarayıcı değiştirilmelidir.
 • Gizli pencere ile işlem yapmak denenmelidir.
 • Uygulama üzerinden işlem yapmak denenmelidir.
 • Farklı bir sorun başlığından Tinder hesabım yasaklandı ya da Tinder ban kaldırma talebi iletilmelidir.

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..