Tinder Fotoğraf Yüklenemedi Hatası!

/ 14 Kasım 2019 / 48 views / yorumsuz
Tinder Fotoğraf Yüklenemedi Hatası!

Tinder fotoğraf yükleme sorunu için farklı çözümler üretmiştir. Tinder platformuna profil fotoğrafı yükleme işlemi iki farklı kanal üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu kanalların ilki Facebook platformudur. Uygulamanızı Facebook hesabınızla senkronize etmeniz halinde profil fotoğrafınızı Facebook’ta bulunan fotoğraflarınız arasından seçebilmektesiniz.

İkinci seçenek ise telefon galerinizde bulunan fotoğraflarınız arasından profil fotoğrafı seçmektir. Her iki seçenekte de bazı durumlarda Tinder fotoğraf yüklenemedi hatası oluşabilmektedir. Bu durumlar için farklı çözümler bulunmaktadır.

Facebook’tan Fotoğraf Yükleme Sorunu

tinder facebook bağlanmıyor

Facebook profil fotoğrafı yükleme hatası ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz:

  • Fotoğrafları herkese açık hale getirme: Sadece sizin görebildiğiniz fotoğraflar arasından profil fotoğrafı yüklemesi yapıyorsanız sistem hata verebilmektedir. Bu durumda gizlilik ayarlarından fotoğrafınızı herkese açık hale getirmeniz gerekmektedir.
  • Albüm değiştirme: Profil fotoğrafı yüklemenizin hata vermesi halinde denemeniz gereken ikinci yol albüm değiştirmek olmalıdır. Fotoğraf başka bir albüme taşındığında sistem düzelebilmektedir.

Telefondan Fotoğraf Yükleme Sorunu

tinder

 

Galeriden fotoğraf yükleme sorunu yaşıyorsanız bu sorun çok yüksek ihtimalle erişim izinlerinden kaynaklanmaktadır. Tinder platformu galerinizden fotoğraf yüklemesi yapmak için erişim iznine ihtiyaç duymaktadır.

Eğer uygulamayı yüklerken fotoğraflara erişim izni vermediyseniz veya erişim iznini daha sonra kaldırdıysanız profil fotoğrafı yükleme sorunu çok yüksek ihtimalle bu durumdan kaynaklanmaktadır. Uygulamaya erişim izni vererek profil fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz.

Eğer erişim izniniz bulunuyorsa ve yine de fotoğraf yüklenemedi hatası alıyorsanız, Tinder destek ekibinin bu konuda önerisi daha sonra tekrar denemenizdir.

Tinder Eşleşme Kaybolma Hatası

tinder eşleşme kaybolma sorunu

Tinder eşleşme listesinde kaybolma hatası ile karşılaşıyorsanız, öncelikle diğer eşleşmelerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Eşleşmelerinizin yalnızca bir kısmı kaybolduysa bu durum eşleşmelerinizin hesaplarını sildiği anlamına gelebilmektedir. Ayrıca eşleşmelerinizin daha sonra bu eşleşmeyi kaldırması halinde de bu durum yaşanmaktadır.

Eşleşmelerin tamamının kaybolması ise bu konuda yaşabileceğiniz başka bir sorundur. Tinder platformu yetkilileri böyle bir durumla karşılaşılması halinde öncelikle beklenilmesini tavsiye etmektedir.

Çünkü bu durum geçici olarak yaşanabilen olağan bir durumdur. Ancak sorunun tekrar devam etmesi halinde çıkış yapmanız gerekmektedir. Oturumunuzu kapatıp tekrar açtıktan sonra eşleşmeleriniz tekrar görünür hale gelebilmektedir.

Tinder Oturum Açma Sorunu

tinder oturum açma sorunu

Tinder’da oturum açamama sorunuyla karşılaşıyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken bir süre beklemek olmalıdır. Çünkü Tinder platformunda bu sorunlar geçici olarak yaşanabilmektedir. Ancak bekleme süresinin sonunda da aynı sıkıntı devam ediyorsa izleyebileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler şu şekildedir:

  • İnternet bağlantınızda bir sıkıntı olmadığından emin olmalısınız. Mobil veri ile kablosuz internet bağlantısı arasında geçiş yaparak tekrar deneyebilirsiniz.
  • Uygulamaya yeni bir sürümün gelmiş olması halinde oturum açma sıkıntısı yaşanabilmektedir. Sıkıntınız internet bağlantınızla ilgili değilse, cihazınızın uygulama mağazasından yeni güncellemeleri kontrol etmeniz gerekmektedir. Yeni bir sürüm varsa güncellemenizi yaparak tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Eğer güncelleme gelmemiş olmasına rağmen bu sıkıntıyı yaşıyorsanız uygulamayı silerek tekrar yüklemeniz gerekecektir.

Tinder Mesaj İletilmeme Sorunu

tinder mesaj iletilmeme sorunu

Tinder mesaj gönderilmeme sorunu yaşıyorsanız internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Ardından güncelleme kontrolü yapmalısınız. Yeni bir sürüm oluşturulması halinde bu tarz sorunlar yaşanabilmektedir.

Sorununuz devam ediyorsa iOS kullanıcılarının kırmızı ünlem işaretine tıklayarak tekrar mesajı göndermesi gerekmektedir. Android kullanıcıları ise mesaja dokunarak tekrar göndermeyi deneyebilmektedir.

Tinder mesaj gönderilmeme sorununun devam etmesi halinde deneyebileceğiniz son yöntem oturumunuzu kapatmak olacaktır. Bir süre sonra tekrar açarak mesajınızı kontrol edebilirsiniz.

Bu durumda da mesaj iletilme sorununun devam etmesi halinde Tinder destek ekibi bir süre beklemeyi önermektedir. Bu sorunlar genellikle geçicidir ve kısa süre içerisinde çözümlenmektedir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Laptop ve Masaüstü
Laptop ve masaüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler; bilgisayarların donanım özellikleridir. Kullanım amacı doğrultusunda gerekli donanım özellikleri değişiklik göstermektedir. Bilgisayar alırken nelere dikkat edilmeli laptop ve masaüstü cihazlar için işlemci,..
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..