Tiktok Video Silme Nasıl Yapılır

/ 20 Ekim 2020 / 5.836 views / yorumsuz
Tiktok Video Silme Nasıl Yapılır

Tiktok video silmek için öncelikle Tiktok hesabına giriş yapılması ve silmek istenen Tiktok videosunun açılması gerekmektedir. Tiktok video silme nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; video üzerinde videoyu kaydet, GIF olarak paylaş, favorilere ekle, gizlilik ayarları ve sil gibi seçenekler bulunmaktadır. Sil tercih edilmelidir.

Tiktok Video Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Tiktok video silme için yapılması gerekenler aşağıda verilmiştir:

  • Öncelikle silinecek olan Tiktok videosu açılmalıdır.
  • Ardından videonun üzerinde bulunan üç noktaya tıklanmalıdır.
  • Sağ alt köşede diğer ağlarda paylaşım menüsünün altında sil seçeneği bulunmaktadır. Tiktok video silme nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; sil butonuna tıklandığında Tiktok videosu silinmiş olmaktadır. Sadece 2 saniyelik bir süre içerisinde video kalıcı olarak silinmektedir ve sonrasında videoya ulaşabilmek mümkün olmamaktadır.

Tiktok Arama Geçmişi Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Tiktok geçmişini silmek, Tiktok daha önceden izlenmiş olan videolara göre yeni video önerileri yaptığı için tercih edilebilmektedir. Devamlı aynı tarz videoların karşısına çıkmasını istemeyenlerin izlemeleri gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Tiktok uygulaması açılmalıdır.
  • Uygulamada bulunan profil simgesine tıklanmalıdır.
  • Profilin sağ üst köşesinde üç nokta bulunmaktadır ve buna tıklanmalıdır.
  • Açılan menünün alt kısımlarında önbelleği temizle seçeneği bulunmaktadır ve ona tıklanması gerekmektedir. Bu şekilde hem arama geçmişi hem çerezler hem de önbellek temizlenmiş olmaktadır.

Tiktok Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Tiktok hesabını kapatmak için öncelikle Tiktok uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir. Ardından hesap simgesine tıklanmalıdır. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde üç nokta simgesi vardır ve buna tıklanmalıdır. Yapılabilecek işlemlerin listesi görülmektedir ve bu işlemler içerisinden Gizlilik ve Ayarlar menüsüne tıklanmalıdır.

Sonrasında sırası ile Hesabımı Yönet ve Telefon Numarası menüleri tercih edilmelidir. Telefon numarası girişi yaptıktan sonra girilen numaraya 4 haneli bir kod gelmektedir. Bu kod ekrandaki ilgili yere girilmelidir.

Sonrasında hesabını silmek mi istiyorsun şeklinde soru sorulmaktadır ve doğrulama kodunun girilmesinden sonra devam et butonuna basılması ile hesap silinebilmektedir. Tiktok video silme nasıl yapılır sorusunun cevaplarından biri de Tiktok hesabını kapatmaktır. Hesap kapatıldığında videolar kalıcı olarak silinmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..