TikTok Magazincicansucuk Kimdir

/ 19 Ekim 2020 / 4.794 views / yorumsuz
TikTok Magazincicansucuk Kimdir

TikTok Magazincicansucuk; TikTok’un magazin sayfasıdır ve TikTok fenomenleri ile ilgili olay yaratacak videolar çekerek popüler olmuştur. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; çoğunlukla gerçek ismi ile değil, TikTok hesabında patlattığı bombalar ile hatırlanmaktadır.

Magazincicansucuk’un Esas İsmi Nedir

Magazincicansucuk’un ismi; Cansu Demirbilek’tir. 1 Ocak 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 22 yaşındadır. Oğlak burcudur. Adana’da yaşamaktadır. Hemşirelik eğitimi almıştır ve şu an hemşire olarak görev yapmaktadır.

TikTok Magazincicansucuk Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Magazincicansucuk’un sosyal medya hesaplarına bakıldığında; esas TikTok platformu ile popülerlik elde etmiştir. TikTok’ta magazincicansucuk ve cansudemirbileek olmak üzere iki farklı hesap hesap ile video paylaşımları yapmaktadır. Eğlence amaçlı TikTok hesabını kullanmaktadır.

Magazincicansucuk hesabında 277.100 takipçisi ve 47.5 milyon beğenisi bulunmaktadır. TikTok fenomenleri ile ilgili birçok açıklamanın, ifşanın, mizahi videonun paylaşıldığı bir hesaptır. Cansudemirbileek hesabında ise; 34.300 takipçisi bulunmaktadır ve beğeni sayısı da 994.800 olmaktadır.

Kişisel hesabı olduğu için bu hesapta komik bulduğu replikler ile video çekerek paylaşım yapmaktadır. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; sadece TikTok’ta değil, Instagram’da da takip edilmektedir. Instagram’da 2.830 takipçisi olan bir hesabı bulunmaktadır.

Magazincicansucuk Hakkında Genel Neler Bilinmektedir

Magazincicansucuk hakkında bilgi almak isteyenler, diğer TikTok fenomenleri kadar çok bilgiye ulaşamamaktadırlar. TikTok Magazincisancusuk kimdir diye sorulduğunda, TikTok fenomenleri ile ilgili bir magazin sayfası olarak tanımlanabilmektedir. Bu sebeple kendisini ve hayatını çok ön plana çıkartmamaktadır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..