Gündem Teknoloji

TikTok Magazincicansucuk Kimdir

TikTok Magazincicansucuk Kimdir

TikTok Magazincicansucuk; TikTok’un magazin sayfasıdır ve TikTok fenomenleri ile ilgili olay yaratacak videolar çekerek popüler olmuştur. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; çoğunlukla gerçek ismi ile değil, TikTok hesabında patlattığı bombalar ile hatırlanmaktadır.

Magazincicansucuk’un Esas İsmi Nedir

Magazincicansucuk’un ismi; Cansu Demirbilek’tir. 1 Ocak 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 22 yaşındadır. Oğlak burcudur. Adana’da yaşamaktadır. Hemşirelik eğitimi almıştır ve şu an hemşire olarak görev yapmaktadır.

TikTok Magazincicansucuk Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Magazincicansucuk’un sosyal medya hesaplarına bakıldığında; esas TikTok platformu ile popülerlik elde etmiştir. TikTok’ta magazincicansucuk ve cansudemirbileek olmak üzere iki farklı hesap hesap ile video paylaşımları yapmaktadır. Eğlence amaçlı TikTok hesabını kullanmaktadır.

Magazincicansucuk hesabında 277.100 takipçisi ve 47.5 milyon beğenisi bulunmaktadır. TikTok fenomenleri ile ilgili birçok açıklamanın, ifşanın, mizahi videonun paylaşıldığı bir hesaptır. Cansudemirbileek hesabında ise; 34.300 takipçisi bulunmaktadır ve beğeni sayısı da 994.800 olmaktadır.

Kişisel hesabı olduğu için bu hesapta komik bulduğu replikler ile video çekerek paylaşım yapmaktadır. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; sadece TikTok’ta değil, Instagram’da da takip edilmektedir. Instagram’da 2.830 takipçisi olan bir hesabı bulunmaktadır.

Magazincicansucuk Hakkında Genel Neler Bilinmektedir

Magazincicansucuk hakkında bilgi almak isteyenler, diğer TikTok fenomenleri kadar çok bilgiye ulaşamamaktadırlar. TikTok Magazincisancusuk kimdir diye sorulduğunda, TikTok fenomenleri ile ilgili bir magazin sayfası olarak tanımlanabilmektedir. Bu sebeple kendisini ve hayatını çok ön plana çıkartmamaktadır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL