TikTok Magazincicansucuk Kimdir

/ 19 Ekim 2020 / 4.722 views / yorumsuz
TikTok Magazincicansucuk Kimdir

TikTok Magazincicansucuk; TikTok’un magazin sayfasıdır ve TikTok fenomenleri ile ilgili olay yaratacak videolar çekerek popüler olmuştur. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; çoğunlukla gerçek ismi ile değil, TikTok hesabında patlattığı bombalar ile hatırlanmaktadır.

Magazincicansucuk’un Esas İsmi Nedir

Magazincicansucuk’un ismi; Cansu Demirbilek’tir. 1 Ocak 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 22 yaşındadır. Oğlak burcudur. Adana’da yaşamaktadır. Hemşirelik eğitimi almıştır ve şu an hemşire olarak görev yapmaktadır.

TikTok Magazincicansucuk Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Magazincicansucuk’un sosyal medya hesaplarına bakıldığında; esas TikTok platformu ile popülerlik elde etmiştir. TikTok’ta magazincicansucuk ve cansudemirbileek olmak üzere iki farklı hesap hesap ile video paylaşımları yapmaktadır. Eğlence amaçlı TikTok hesabını kullanmaktadır.

Magazincicansucuk hesabında 277.100 takipçisi ve 47.5 milyon beğenisi bulunmaktadır. TikTok fenomenleri ile ilgili birçok açıklamanın, ifşanın, mizahi videonun paylaşıldığı bir hesaptır. Cansudemirbileek hesabında ise; 34.300 takipçisi bulunmaktadır ve beğeni sayısı da 994.800 olmaktadır.

Kişisel hesabı olduğu için bu hesapta komik bulduğu replikler ile video çekerek paylaşım yapmaktadır. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; sadece TikTok’ta değil, Instagram’da da takip edilmektedir. Instagram’da 2.830 takipçisi olan bir hesabı bulunmaktadır.

Magazincicansucuk Hakkında Genel Neler Bilinmektedir

Magazincicansucuk hakkında bilgi almak isteyenler, diğer TikTok fenomenleri kadar çok bilgiye ulaşamamaktadırlar. TikTok Magazincisancusuk kimdir diye sorulduğunda, TikTok fenomenleri ile ilgili bir magazin sayfası olarak tanımlanabilmektedir. Bu sebeple kendisini ve hayatını çok ön plana çıkartmamaktadır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..