Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür Çıkılır – TikTok Keşfet

/ 9 Temmuz 2020 / 129 views / yorumsuz
Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür Çıkılır – TikTok Keşfet

TikTok keşfete nasıl düşülür çıkılır, gibi TikTok keşfete çıkma yollarını bilmek popüler olmanızı sağlar. Keşfette yer aldığınız zaman takipçi sayınızda hızlı bir artış olur. TikTok keşfete çıkmak isteyen kişilerin önce TikTok algoritmasını öğrenmesi gerekir.

TikTok, kullanıcılarına keşfet kısmında daha önce izlenen videolara benzer videolar önermektedir.  Örneğin eğer sürekli düet videoları izliyorsanız, TikTok size düet videoları önerecektir. Eğer kullanıcı ilgi alanını değiştirir ve farklı videolar izlemeye başlarsa o zaman keşfette çıkan içerikler de değişmeye başlayacaktır.

TikTok Keşfete Nasıl Düşülür İpuçları

tiktok keşfet

TikTok’ta keşfete nasıl düşülür çıkılır, için ipuçları sayesinde siz de popüler biri haline gelebilirsiniz. TikTok keşfet de yer almak için önce gerçekten diğer insanların izlemek istediği bir video çekip çekmediğinizden emin olun. Videoyu yayınlamadan önce siz karar verin.

TikTok uygulamasında popüler etiketler bulunur. Bu etiketleri kullanarak içerik oluşturmanızda fayda var. İnsanların videolarınızı daha çok izlemesi için faydalanabileceğiniz diğer ipucu da, popüler şarkıları tercih etmektir. Eğer düet çekilmiş popüler videolar varsa, yine bu video kayıtları ile TikTok videosu çekip yayınlayabilirsiniz.

TikTok Keşfete Nasıl Düşülür Yaş Sınırı Var mı?

tiktok keşfete nasıl düşülür

TikTok keşfete nasıl düşülür, çıkılır konusunda yaş sınır var. Diğer sosyal medya platformlarında da olduğu gibi bu uygulamayı kullanmak için kişilerin en az 13 yaşında olmaları gerekiyor. 13 yaşından küçük olup da TikTok hesabı açan kişiler hesap açtırmak için yasal velilerinin onayı olduğunu beyan etmiş oluyorlar.

Kısacası TikTok kullanıcılarının en az 18 yaşında olması gerekiyor. Çünkü 13 yaşından küçük olanların ailelerinden izin almaları bekleniyor.

TikTok Keşfete Çıkınca Takipçi Sayım Artar mı?

tiktok keşfet takipçi arttır mı

TikTok keşfete çıkınca takipçi sayısı hızlı bir şekilde yükselir. TikTok üzerinde 15 saniyelik videolarınız ile tanınmış bir kişi haline gelebilirsiniz. Yüklediğiniz videolara hem çıkarmalar hem de müzik ve sesler ekleyebiliyorsunuz.

2018 yılının ilk yarısında uygulamanın 250 milyon kullanıcıya ulaştığı biliniyor. 150’den fazla ülkede, 500 milyon aylık aktif kullanıcı sayısı ile uygulama diğer uygulamaların çoğunu geride bırakmayı başarıyor. TikTok keşfete nasıl düşülür ve keşfette yer almak için işe uygulamayı indirerek başlamanız gerekiyor. Hem Android kullanıcıları hem de IOS kullanıcıları TikTok kullanabiliyor.

Uygulama Google Play ya da Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. 2019 senesinde en çok indirilen uygulamalar arasında TikTok ilk sırada yer almayı başarmıştır. Dünyada internet trafiğinin yüzde 80’i bu uygulama tarafından oluşturulmuştur.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..
Altyapısı Olmayan Evler İçin İnternet Nasıl Bağlanır
Altyapısı olmayan evler için internet bağlatmak, sabit internet bağlatmak istendiğinde mümkün olmamaktadır. Altyapısı olmayan evler için internet nasıl bağlanır sorusuna cevap vermek gerekir ise; altyapı döşenmesini talep etmek veya mobil..