TikTok Hediye Puanı Nedir – TikTok Hediye Ne işe Yarar

/ 29 Eylül 2020 / 7.155 views / yorumsuz
TikTok Hediye Puanı Nedir – TikTok Hediye Ne işe Yarar

TikTok hediye puanı nedir, TikTok hediye puan ne işe yarar, konusu sosyal medya mecrasında çokça merak edilen konular sırasına girdi. TikTok içerisindeki hediye puan, sanal para olarak geçiyor.

Fakat bunu gerçek paraya çevirmek de mümkün. Hediye puan alarak, TikTok’tan para kazanılabilir. Ancak tiktok içeriğine baktığımızda kayda değer paralar kazanmak pek de kolay görünmüyor. Fakat aşağıda belirtilenler uygulanırsa TikTok’tan çok para kazanılabilir.

TikTok Hediye Puanı Nedir Sticker

TikTok hediye puanı nedir sorusunun kısa cevabı diğer kullanıcıların sizin hesabınıza TikTok’tan gönderdiği hediyelerdir. Hediyelerin diğer adı sticker olarak geçmektedir. Sticker’lardan herhangi birisi size gönderildiğinde TikTok uygulama bünyesinde para kazanırsınız.

TikTok Hediye Puanı Nasıl Kazanılır

Tiktok uygulamasına kayıtlı iseniz ve hediye kazanmak istiyorsanız, canlı yayın yapmanız gerekmektedir. Hediye gönderimi canlı yayın aracılığıyla yapılmaktadır. Bununla beraber TikTok’ta canlı yayın açmak için minimum 1000 takipçiye ihtiyaç vardır.

TikTok’ta canlı yayın açmak için gerekli takipçiye eriştikten sonra canlı yayınınıza giriş yapan kullanıcılar size hediye puanı  gönderebilir. TikTok hediye fiyatları, TikTok hediyeleri ne kadar para veriyor, için tıklayınız.

Canlı yayın esnasında hediye gönderen takipçileriniz, o hediyeleri gönderirken TikTok’a belirli miktar da ödeme yapmaktadırlar. Siz de kazandığınız bu hediyeler sayesinde gerçek para elde edebiliyorsunuz.

TikTok Hediye Puanı Paraya Çevirmek

tiktok hediye puanı nedir6

Canlı yayın esnasında kazanılan hediyeleri gerçek paraya çevirmek için, TikTok hediyeleri sizden satın alır. Ancak, sattığı fiyattan düşük miktarda alır. TikTok’un hediyeleri kaç paraya geri aldığını öğrenmek için yukarıda belirtilen linke tıklayabilirsiniz.

TikTok sizden hediyeleri satın aldıktan sonra hesabınıza TL olarak ödeme yapar. Sizde ilgili parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. TikTok hediye puanı hesaplama ve hediye fiyatları için tıklayın.

Ne kadar çok takipçiniz ve seyirciniz var ise o kadar çok para hediye kazanma şansınız vardır. Daha çok hediye kazanmak için de hesabınızı daha yoğun kullanıp daha tutarlı videolar yükleyebilirsiniz.

TikTok Hediye Puanı Kazanma Limiti

TikTok hediye puanı nedir, hediye puan ne işe yarar, konusuyla beraber merak edilen, TikTok hediye puanı kazanma limiti ne kadar? TikTok açıklamasında hediye kazanım limiti yoktur.

Hediye kazanım sınırı olmaması nedeniyle, daha çok takipçiye erişmek önemli olacaktır. TikTok’tan daha çok hediye puan kazanmak için aşağıda belirtilenleri mutlaka yapmalısınız.

Daha Çok TikTok Hediye Puanı

tiktok hediye para

TikTok hediye puan ne işe yarar konusu anlaşıldıktan sonra artık takipçi arttırmak gerekir. TikTok’ta biraz daha tanınıp popüler olmak daha fazla para kazandırır. TikTok hediye puanı nedir konusunda popüler olmak için:

  • Seyirciler kimlerdir sorusunu cevaplayın.
  • Takipçi analizinizi oluşturun.
  • Yorumları takip edip talebe yakın videolar çekin.
  • Kendinize has tarzınız olsun.
  • Takipçilerinizle part video olarak iş birliği yapabilirsiniz.
  • Canlı yayında part oluşturabilirsiniz.
  • Part videolar yaparak takipçileri heyecanlandırın.
  • Part videolar yaparak takipçileriniz sizi paylaşmasını sağlayın.
  • Takipçilerinizi heyecanlandırmak sizi aktif takip etmelerini sağlar.

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..