Gündem

Tavşancıl Yalı Cafe – Tavşancıl Sahil Kafe

Tavşancıl Yalı Cafe – Tavşancıl Sahil Kafe

Tavşancıl Yalı Cafe, Tavşancıl Sahil Kafe, Kocaeli deniz kenarı bölgesinde bulunan elit kafeler sırasındadır. Osmangazi Köprüsüne bakan bu kafe 1000 metre karedir. Armut koltuklar ve bu koltuklara özel masalar eşliğinde sahile sıfır bahçelerde köprü manzarası seyredilebilir.

Armut koltuklar dışında tercihe göre normal koltuk ve masalar da bulunmaktadır. Birçok ünlü isimler, belediye başkanları ve milletvekillerini konuk eden yalı cafe talebe göre özel kahvaltı günleri ve evlilik teklifi için de sunum yapabiliyor.

Tavşancıl Yalı Cafe’de Puf Koltuklar ve Köprü Manzarası

tavşancıl sahil kafe1

Tavşancıl Yalı Cafe, puf koltukları ve 500 metre kare genişliğindeki bahçesinde Osmangazi köprü manzarası sunuyor. Tavşancıl Sahil Kafe sunumlarında nargile de bulunmaktadır. Canlı müzik de bulunduran yalı cafenin müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu söyleniyor.

Tavşancıl Sahil Kafe Tanınmış İsimleri Konuk Ediyor

tavşancıl cafe

Tavşancıl Sahil Kafe, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Spor Başkanı ve oyuncularıyla beraber birçok tanınmış isimleri zaman zaman konuk etmiştir. Ünlü isimleri halk ile yakından tanıştıran yalı cafe sosyal değerleri önemsemesiyle biliniyor.

Tavşancıl Yalı Cafe Akşam Özel Işıklandırma

Tavşancıl Yalı Cafe’nin akşam saatlerine doğru renkli ve özel tasarımlı ışıklarıyla öne çıktığı da söyleniyor. Tavşancıl kafe müşterileri tarafından, karşılama ve sipariş hızının çok iyi olduğu belirtiliyor.

Özellikle akşam saatlerinde Tavşancıl cafe sahil kenarında oturulduğunda, bahçedeki ışıklar ve Osmangazi köprü manzarası sayesinde çok etkileyici görüntü olduğu söyleniyor.

Tavşancıl Yalı Cafe’de Özel Gün Sunumları

Kocaeli’de kahvaltı için gidilecek yerler arasında Tavşancıl Yalı Cafe ilk sıralarda görünüyor. Yaz aylarında müşterilerin kahvaltıyı 500 metre kare genişliğindeki bahçe alanında tercih ettiği söyleniyor.

Kış aylarında ise 500 metre kare büyüklüğündeki özel havalandırma sistemli kapalı alanda kahvaltı yapılabiliyor. Sadece kahvaltı sunumuyla kalmayıp tadı damakta bırakan yemekler ve özel kadın günleri için de Kocaeli’nde tercih edilen yerler arasında biliniyor.

Tavşancıl cafe de, evlilik teklifi yapmak için özel sunumların etkileyici biçimde hazırlandığı söyleniyor. Aynısı gibi kır düğünü benzeri çeşitli düğün organizasyonları da yapılabilmektedir.

Tavşancıl Yalı Cafe Okey ve Diğer Oyunlar

tavşancıl sahil kafe4

Kocaeli’de okey oynamak için gidilecek yerler arasında gençlerin tercih ettiği yer, Tavşancıl sahil kafeler arasındaki Tavşancıl Yalı Cafe‘si olarak bilinir. Yakın bölge olarak Hereke’de bulunan üniversite öğrencilerinin sürekli tercih ettiği tavşancıl kafe diğer genç kesim ve öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir.

Okey ve diğer oyunlar, tercihe göre kapalı alan da ya da sahil kenarı Osmangazi köprü manzaralı bahçe alanında oynanabiliyor.

Bahçe alanında sigara içmek serbest olduğu gibi, kapalı alanda da sigara içmek serbesttir. Özel havalandırma sistemleri sayesinde içeride sigara içmek koku yapmıyor. Bu sayede Tavşancıl Yalı Cafe kapalı alanında sigara kullanmayan müşterilerinde rahatsız olmadığı söyleniyor.


YORUMLAR (1)

  1. Tavşancıl Yalı Cafe Kocaeli Romantik Mekan – Gerçekçi Haber diyorki:

    […] romantik mekanlar arasında Tavşancıl Yalı Cafe ilk sıralarda biliniyor. Toplam da 1000 metre kare olan Yalı Kafe bahçe alanı olarak 500 metre […]

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL