Genel

Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı

Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı

İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.

 Tarık Şahin Kimdir

1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık Şahin Wazm ve Viakep adlı internet gazeteciliği yapan sitelerin kurucusudur. İnternet gazeteciliği ve sosyal medya hesapları üzerine uzmanlaşan Tarık Şahin, Amerika merkezli bir firmada iş hayatına başlamıştır. Viakep sitesini kurarak en son teknolojik gelişmeleri güncel olarak paylaşmaya başlamıştır.

 İnternet Gazeteciliğinin Farkı Nedir

İnternet gazeteciliği internet kullanımının artması ile popülerleşen bir meslek dalıdır. İnternet üzerinden paylaşılan haberler cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar aracılığı ile okunabilmektedir. Eski gazetecilik sisteminden farklı olarak internet gazeteciliği okuyuculara en güncel haberleri eksiksiz olarak ve hızlı bir şekilde sunmasıyla önemlidir.

Aynı zamanda internet gazeteciliği gereksiz kağıt kullanımını azalttığından doğaya da faydalıdır. Okuyucular ilgi duydukları alanlardaki gelişmeleri bildirimleri açarak yakından takip edebilirler. En son moda, teknoloji, spor ve güncel konulardaki haberler Wazm ve Viakep siteleri ile paylaşılmaktadır.

 Wazm ve Viakep Siteleri

Tarık Şahin tarafından kurulmuş olan Wazm ve Viakep adlı siteler internet gazeteciliği yapılan sitelerdir. Viakep ve Wazm siteleri ile; kültür, sanat, magazin, spor, teknoloji ve yaşam tarzı gibi çok farklı konularda en güncel içeriklere ulaşılabilir. Her iki haber sitesi de işine tutku ile bağlı olan Tarık Şahin tarafından yürütülmektedir. Tarık Şahin, işinde gösterdiği hassasiyet ile en son haberleri en güzel yazı diliyle okurlarla paylaşmaktadır.

Amerika merkezli olarak kurulmuş olan wazm sitesi ile dünyadaki gelişmeler yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde sunulmaktadır. İnternet gazeteciliğini geliştirici projeler olan Wazm ve Viakep son derece başarılı olmuşlardır. Wazm sitesi 2019 yılında kurulmuştur. Daha eski olan Viakep haber sitesinin kuruluş tarihi ise 2016 yılına denk gelir.

Günümüzde yoğun bir okur kitlesine sahip olan Wazm sitesi ile Viakep sitesi doğru haberde, güncel gelişmelerde ve en son teknolojik devrimlerde takip edilmesi gereken adreslerdir. En son gelişmeleri ilk duyan siz olmak istiyorsanız tasarımı ve haber kalitesiyle fark yaratan Wazm sitesini ve Viakep sitesini yakından takip etmelisiniz.

Güncel gelişmelerden spora, modadan alışverişe, yemek tarifinden burç yorumuna ve teknolojiye kadar her şeyi bulabileceğiniz bu siteler üzerinden haber okumak son derece keyifli ve tamamen ücretsizdir. Başka yerde göremeyeceğiniz en güncel gelişmeler ve en son haberler için siz de hemen Wazm veya Viakep sitesini ziyaret etmelisiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL