Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı

/ 22 Ekim 2020 / 84 views / yorumsuz
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı

İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.

 Tarık Şahin Kimdir

1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık Şahin Wazm ve Viakep adlı internet gazeteciliği yapan sitelerin kurucusudur. İnternet gazeteciliği ve sosyal medya hesapları üzerine uzmanlaşan Tarık Şahin, Amerika merkezli bir firmada iş hayatına başlamıştır. Viakep sitesini kurarak en son teknolojik gelişmeleri güncel olarak paylaşmaya başlamıştır.

 İnternet Gazeteciliğinin Farkı Nedir

İnternet gazeteciliği internet kullanımının artması ile popülerleşen bir meslek dalıdır. İnternet üzerinden paylaşılan haberler cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar aracılığı ile okunabilmektedir. Eski gazetecilik sisteminden farklı olarak internet gazeteciliği okuyuculara en güncel haberleri eksiksiz olarak ve hızlı bir şekilde sunmasıyla önemlidir.

Aynı zamanda internet gazeteciliği gereksiz kağıt kullanımını azalttığından doğaya da faydalıdır. Okuyucular ilgi duydukları alanlardaki gelişmeleri bildirimleri açarak yakından takip edebilirler. En son moda, teknoloji, spor ve güncel konulardaki haberler Wazm ve Viakep siteleri ile paylaşılmaktadır.

 Wazm ve Viakep Siteleri

Tarık Şahin tarafından kurulmuş olan Wazm ve Viakep adlı siteler internet gazeteciliği yapılan sitelerdir. Viakep ve Wazm siteleri ile; kültür, sanat, magazin, spor, teknoloji ve yaşam tarzı gibi çok farklı konularda en güncel içeriklere ulaşılabilir. Her iki haber sitesi de işine tutku ile bağlı olan Tarık Şahin tarafından yürütülmektedir. Tarık Şahin, işinde gösterdiği hassasiyet ile en son haberleri en güzel yazı diliyle okurlarla paylaşmaktadır.

Amerika merkezli olarak kurulmuş olan wazm sitesi ile dünyadaki gelişmeler yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde sunulmaktadır. İnternet gazeteciliğini geliştirici projeler olan Wazm ve Viakep son derece başarılı olmuşlardır. Wazm sitesi 2019 yılında kurulmuştur. Daha eski olan Viakep haber sitesinin kuruluş tarihi ise 2016 yılına denk gelir.

Günümüzde yoğun bir okur kitlesine sahip olan Wazm sitesi ile Viakep sitesi doğru haberde, güncel gelişmelerde ve en son teknolojik devrimlerde takip edilmesi gereken adreslerdir. En son gelişmeleri ilk duyan siz olmak istiyorsanız tasarımı ve haber kalitesiyle fark yaratan Wazm sitesini ve Viakep sitesini yakından takip etmelisiniz.

Güncel gelişmelerden spora, modadan alışverişe, yemek tarifinden burç yorumuna ve teknolojiye kadar her şeyi bulabileceğiniz bu siteler üzerinden haber okumak son derece keyifli ve tamamen ücretsizdir. Başka yerde göremeyeceğiniz en güncel gelişmeler ve en son haberler için siz de hemen Wazm veya Viakep sitesini ziyaret etmelisiniz.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..
Rüyada Sevgiliden Ayrılmak Psikolojik Yorumu
Rüyada sevgiliden ayrılmanın psikolojik yorumu; görülen rüyaya göre farklı şekillerde olsa da genellikle iyiye yorulmaktadır. Rüyada sevgiliden ayrılmak psikolojik yorumu; rüya sahibinin hayatında yolunda gitmeyen birtakım sıkıntılardan kurtulup kendisi için..