Aşk

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Kadınlar, kendilerinden hoşlanan erkekleri çoğu zaman fark ederler. Bu durumu bazen hissederek bazen de erkeklerin davranışlarındaki değişiklik ile anlarlar. Ancak pek çok kadın da kendisinden hoşlanan erkeğin farkına varamaz.

Peki tanımadığın erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir, sana hoşlandığını nasıl gösterir merak ediyor musun? O zaman, işte detaylar…

Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Utangaç İçe Dönük Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Utangaç erkekler, hoşlandıklarını karşılarındaki kadınlara genellikle hareketleriyle anlatmaya çalışır. Hoşlandığını açıklamak yerine belli başlı bazı tavırlar sergiler ve bu tavırlar çoğu zaman anlaşılmaz. Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri için birkaç ip ucu şöyle…

İstemsiz jest ve mimikler yapar;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Utangaç erkeklerle konuşurken hareketlerine mutlaka dikkat et. Bazı anlamsız jest ve mimikler onları mutlaka ele verecektir. Örneğin; konuşurken elini ya da kolunu nereye koyacağını bilememesi, yüz kaslarının istemsiz olarak kasılması, senden hoşlandığını gösteren önemli işaretlerdir.

Mutlaka gülümser;

erkeklerin hoşlanma belirtileri

Senden hoşlanan bir erkek, suratına sürekli gülümseyen bir ifade takınır. Bu özellik genellikle özgüvenli erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında yer alır. Karşındaki erkek kendine çok güveniyorsa ya da çok utangaçsa, mutlaka seni dinlerken gülümseyecektir.

Özgüvenli erkeklerde karizmatik bir gülüş olurken, utangaç erkeklerde sevecen ve daha samimi bir gülümseme bulursun.

Merak eder ve dinler;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Karşındaki erkek hiç tanımadığın biriyse ve senden çok hoşlanıyorsa, senin hakkında sorular sormaya başlar. Bu sorular senin hayatınla ilgili olur. İsmin, ailende kaç kişi olduğu, yaşın, ne iş yaptığın, nelerden hoşlandığın, neleri sevmediğin gibi tüyolar almaya alışır ve bunların büyük bir kısmını da aklında tutar.

Davet çok önemli;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Henüz yeni tanıştığın bir erkek, sana sürekli gülümseyerek sorular soruyorsa ve seninle sürekli iletişim kurmaya çalışıyorsa, üstelik seni bir akşam yemeğine ya da kahveye davet ettiyse, mutlaka senden hoşlanıyor demektir.

Asla unutmazlar;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Senin hakkında kısa sorular ile bilgi toplamaya çalışan erkekler, senden hoşlandıkları için hiçbir ayrıntıyı atlamazlar. Hatta bazen senin unuttuğun bir ayrıntıyı bile hatırlayarak, seni oldukça şaşırtabilirler.

Ses tonuna dikkat;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Bu durum her erkekte farklılık gösterir. Bazı erkeklerin hoşlandıkları kadınların karşısında ses tonları incelirken, bazılarının kalınlaşır. Ancak seslerinde mutlaka bir titreme olur. Bu titreme kısa bir anlığına da olsa sana, kendinden bahsederken kendini gösterir. Bu durum genellikle içe dönük erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında yer alır.

Temas eder;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Hiç tanımadığın bir erkek yanlışlıkla eline ya da omuzuna dokunuyorsa ve bunu normal bir şeymiş gibi yapıyorsa, senden mutlaka hoşlanıyor demektir. Erkekler, hoşlandıkları kadınlara mutlaka temas etmek isterler. Bunu aklından çıkarma.

Dudakları okumak;

Tanımadığın Erkeğin Hoşlanma Belirtileri

Karşındaki erkek sen konuşurken sürekli olarak dudaklarına bakıyorsa, seni duymuyormuş gibi yapıyorsa ve yalnızca dudaklarına kilitlendiyse, senden mutlaka hoşlanıyor demektir. Hatta dudaklarını okumak istercesine öne doğru eğiliyorsa, sana âşık olmuş bile olabilir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL