Aşk

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri ve Sözleri

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri ve Sözleri

Sürpriz şekilde yapılan evlilik teklifi için fikirler sayesinde akıllardan çıkmayacak bir evlenme teklifi yapabilirsiniz! Kadınların sürpriz evlenme teklifi fikirleri konusunda erkeklerden çok fazla şey bekledikleri biliniyor. Bu nedenle partnerinizi üzmemek ve hayal kırıklığına uğratmamak için evlilik teklifi fikirlerine bir göz atmanızda fayda var. Evlenme teklifi etmek isteyen erkekler bu yazıdan ilham alabilirler.

Sinemada Evlilik Teklifi Etmek

en iyi evlilik teklifi ve sürprizleri

Sinemada evlilik teklifi orijinal ve heyecan verici bir fikir. Elbette bunu yapmak için sinema salonunun koşullarını dikkate almanızda fayda var.

Zamanlamasını da çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Sinemaya girdikten sonra mı evlilik teklifi etmek istersiniz yoksa sinema sırasında mı? Maddi durumu iyi olan erkekler girdikleri sinema salonunu satın alarak evlilik tekliflerini gerçekleştirebilirler.

Evlilik teklifi ederken kendinizi en rahat hissettiğiniz anı bekleyin. Hazır olduğunuz zaman, teklifinizi yapın. Evlilik teklifi yapmayı planlamadan önce sizin için halka açık bir yerde evlenme teklifi etmenin gerçekten sağlıklı olup olmadığına karar verin. Eğer kendinizi fazla gergin hissediyorsanız evde romantik bir evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz.

Evde Romantik Evlilik Teklifi Etme Fikirleri

evlilik teklifi evde

Evde romantik evlilik teklifi etmek genellikle içe dönük erkekler tarafından tercih edilmektedir. Evde evlilik teklifi yapacağınıza karar verdiyseniz partneriniz için bir evlilik notu hazırlayın. Bu notu onun bakacağından emin olduğunuz bir yere bırakabilirsiniz.

O notu bulduğu anda siz e nişan yüzüğü ile bulunduğunuz yerden çıkıverin ve ona sürprizinizi yapın. Evde evlenme teklifi etmek için diğer bir fikir ise, ışıkları tamamen kapatarak sürpriz yapmaktır.

Işıkları kapatmadan önce öyle bir mum düzeni kurun ki, mumlardan ve güllerden bir daire oluşsun. Partneriniz eve ilk geldiğine bu mumları görsün. Siz de dizlerinizin üzerine çökerek ona teklifinizi tapın.

Partnerinizin Ayaklarını Yerden Kesecek Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

evlenme teklifi

Partnerinizin ayaklarını yerden kesecek sürpriz evlilik fikirleri sayesinde asla unutulmayacaksınız. Eğer bilgisayarlardan anlayan bir insansanız, müstakbel eşinizin kullandığı bilgisayara girin. Ekrana benimle evlenir misin yazısını yazın. Müstakbel eşiniz ilk bilgisayarı açtığı zaman bu yazıyı görecektir.

Eğer video çekme yeteneğiniz varsa müstakbel eşinize evlilik teklifi ederken videonuzu çekin. Daha sonra videoyu Youtube’a yükleyin. Müstakbel eşinize izlemek istediğiniz çok güzel bir film olduğunu söyleyin. Yüklediğiniz videoyu açın.

Bu evlilik teklifi fikirlerinin işe yaraması için teklifte bulunan kişinin teknolojiden biraz anlaması gerekiyor. Aksi halde problem çıkabilir.

Yemekler ile Yapılacak En Güzel Evlilik Teklifi Fikirleri

evlililik teklifi fikirleri yemekte

Yemekler kullanılarak yapılan evlilik teklifi fikirleri ile gurme evlilik teklifi yapın! Partneriniz ile yemeğe çıktığınız zaman, onun en sevdiği restauranta gidin. En son tatlı geldiği sırada tatlı tepsisinin içine yüzük yerleştirin.

Partnerinizin yüzüğü bulması için bekleyin ve ardından ona evlenme teklifi edin. Müstakbel eşiniz çikolatalı pasta yemeği seviyor ise çikolata sosu kullanarak benimle evlenir misin yazısı yazdırın. Pasta geldiği anda aldığınız yüzüğü pastanın yanına bırakın.

Yemekler ile evlilik teklifi ederken dikkat edilmesi gereken püf nokta, partnerinizin o yemeği sevmesidir. Ayrıca yüzüğün saklandığı durumlarda yüzük sağlık açısından tehlike arz etmemelidir (Boğaza kaçma gibi).

Oyun Oynarken Evlilik Teklifi

ilginç evlenme teklifleri

Oyun oynarken evlilik teklif etmek oldukça eğlencelidir. Bulmaca oynarken harflerden benimle evlenir misin yazısı yazın. Bulmacayı partnerinizin göreceği şekilde bir yere koyun. Partneriniz yazıyı gördüğü anda yüzüğü de bulmacanın yanına koyun.

Bahsedilen bu evlilik teklifi fikirleri arasından seçim yaparken teklifin sizi yansıttığından emin olun. Sahte olmamaya özen gösterin.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL