Sevgilisi Olan Erkek Nasıl Elde Edilir?

/ 8 Eylül 2019 / 110 views / yorumsuz
Sevgilisi Olan Erkek Nasıl Elde Edilir?

Bazen aklınızdaki erkeğin bir sevgilisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Tüm hayatınız boyunca beklediğiniz erkek, başka birine gönül vermiş olabilir ya da başka biriyle kısa süreli ilişkiler yaşayabilir.

Kadınların en çok araştırdıkları konular arasında sevgilisi olan erkek nasıl elde edilir sorusu yer alır. Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız işte detaylar…

Sevgilisi olan erkek nasıl tavlanır?

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Sevgilisi olan erkekler, elde edilmesi zor olan erkek grubudur ya da dışarıdan öyle görünebilir. Aslında sevgili olan ancak mutlu olduğunu bilip bilmediğiniz erkekleri tavlamak oldukça kolaydır. Yalnızca biraz emek ve zaman gerektirir.

Sevgili olan bir erkeği nasıl etkilerim diye merak ediyorsanız, sizlere bir kaç püf noktası verelim;

Önce arkadaş olun;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Hayalini kurduğunuz ya da uzun zamandır size aşık olmasını beklediğiniz bir erkek varsa ve hayatında bir olduğunu biliyorsanız, ilk yapacağınız iş onunla arkadaş olarak ilişki kurmaktır. Bu sayede hem onu yakından tanıyabilirsiniz hem de ona, sizi tanıma fırsatı verebilirsiniz.

Arkadaşlıkla başlayan ilişkilerin büyük bir kısmının daha sonra evliliğe kadar gittiğini unutmayın. En sağlam ilişkiler, arkadaşlıkla başlar.

Dertlerini dinleyin ve çözüm üretin;

Sevgilisi Olan Erkek Nasıl Elde Edilir?

Sevgilisi olan birini kendine aşık etmek isteyen birinin yapması gereken, erkeğini dinlemektir. Onunla arkadaş oldunuz ve bu aşamayı tamamladınız. Artık onun dertlerini dinleyerek bir sonraki aşamaya geçmelisiniz.

Kız arkadaşı ile yaşadığı sorunları size anlatmasını sağlayın ve onun başını yaslayabileceği bir omuz olun. Bu şekilde kendini sizin yanınızda daha mutlu hissedecek ve size olan güveni artacaktır.

Sevgilisini asla kötülemeyin;

Sevgilisi Olan Erkek Nasıl Elde Edilir?

İstediğiniz erkeği elde etmek için üçüncü aşamadasınız. Arkadaş olduktan ve onun sevgilisiyle olan dertlerini dinledikten sonra, ona çözümler üretin ancak asla sevgilisini kötülemeyin. Bu durum ters tepecektir.

Ona, sevgilisiyle olan sorunlarını çözebileceğini, onun daha iyi biri olduğunu ve aslında çok daha iyi ilişkileri hak ettiğini anlatın. İlişkisini düzeltmesi için çözüm önerileri sunun. Bu sayede, sizin ilişkiler konusunda ne kadar deneyimli ve özenli olduğunuzu düşünecektir.

Ondan hoşlandığınızı belli edin;

hoşlanan kadın

Geldik son aşamaya. Sevdiğiniz erkeğin başkası ile birlikte olması sizi her ne kadar üzse de yukarıdaki adımları mutlaka izlemelisiniz. Sonunda yüzü gülen taraf siz olacaksınız çünkü istediğiniz erkek artık size güvenecek, kendini sizin yanınızda mutlu hissedecek ve her fırsatta sizin yanınıza gelmek isteyecektir.

Aranızdaki ilişki bu duruma geldiyse, onunla daha fazla vakit geçirmeye çalışın ve yavaş yavaş ondan hoşlandığınızı belli edin. Zaman içinde mutlaka size dönecektir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.