Sevgilisi Olan Birini Kendine Aşık Etmek

/ 14 Eylül 2019 / 56 views / yorumsuz
Sevgilisi Olan Birini Kendine Aşık Etmek

Sevgilisi olan birine aşık olduysanız, kadın ya da erkek fark etmeden toplumda kötü biri olarak algılanırsınız. Kimse sizin ne yaşadığınızı ya da ne hissettiğinizi sorgulamaz ve acı çekmeye başlarsınız. Ancak sevdiğiniz kişi birlikte olduğu kişiyle mutlu olmaya bilir ve bunu henüz fark etmemiş olabilir. İçinizde acı hissetmek ya da depresyona girmek yerine sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmeye çalışabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise birkaç küçük adımdan ibarettir. İşte sevgilisi olan birini kendine aşık etmenin yolları

Sevgilisi olan birini kendine aşık etmek için yöntemler…

Sevgilisi olan birin ayartmak başka bir deyişle tavlamak için aşağıdaki yöntemleri adım adım uygulayabilirsiniz.

Ona yakın olmaya çalışın;

Sevgilisi Olan Birini Kendine Aşık Etmek

Sevdiğiniz kişinin hayatında birdenbire var olun demiyoruz. Ancak ona adım adım yaklaşmayı deneyin. Sevgilisinden ayrı olduğu zamanlarda sizinle iletişim kurmasını sağlayın ve onunla arkadaş olun. Yavaş yavaş yakınlaşmaya çalışın ve onun dostu olmanıza izin verin. Unutmayın, ilk adım iyi bir arkadaş olmaktan geçer.

Güvenini kazanın;

Sevgilisi Olan Birini Kendine Aşık Etmek

Sevgilisi olan bir erkeği nasıl etkilerim diyorsanız, öncelikle size güvenmesini sağlayın. Aynı şey erkekler için de geçerlidir. Sevgilisi olan bir kadını kendinize aşık etmek için güvenini kazanmalısınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise onun dertlerini dinleyip yanında olmak. Ona asla yalan söylemeyin ve her zor zamanında yanında olmaya çalışın. Hayatında olan kişi, onun zor zamanlarında yanında değilse bunu bir fırsata çevirin ve mutlaka sizinle dertleşmesini sağlayın. Bu sayede sevdiğiniz kişi size daha çok yakınlaşacak ve sizi daha çok benimseyecektir.

Her zaman bakımlı olun;

Sevgilisi Olan Birini Kendine Aşık Etmek

Bakımlı olmak yalnızca kadınlar için değil erkekler için de son derece önemlidir. Kendinize her zaman özen gösterin ve sevdiğiniz insanın yanına giderken mutlaka bakımlı olun. Son derece şık ve alımlı görünün. Hayatında olan kişi bir süre sonra onun için özen göstermemeye başlayacaktır. Bu durumda şans size dönecek ve sevdiğiniz kişi artık sizi daha farklı bir gözle görmeye başlayacaktır.

Ona hediyeler alın, küçük sürprizler yapın;

erkeğe hediye alan kadın

Hediyeler, kadınları ve erkekleri her zaman mutlu eder. Neyi sevip sevmeyeceğini düşünmeden, yalnızca onu mutlu etmek için basit hediyeler bile alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan, hayatında olan kişiden ilgi görmüyorsa ve ondan hediyeler almıyorsa, bu durumda size daha çok yakınlaşacaktır.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.