Genel

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde kan görülmesi kavga, tartışma, sesin yükselmesi gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada yerde kan gören kişilerin yaşamlarında hastalıktan kavgaya dertten manevi problemlere kadar bir çok istenmeyen şeyler olur.

Rüya sahipleri yerde gördükleri kan miktarına göre bize rüyanın ne kadar kötü olacağını söylemiş olurlar. Çok miktarda kan görülmesi demek başa çok miktarda dert alınması anlamını taşır. Göreceli olarak daha az kan görülmesi ise daha iyi bir durum olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yerde Göl Olmuş Kan Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde göl olmuş şekilde kan görülmesi rüya sahiplerinin hasta olacağı şeklinde yorumlanır. Özellikle  gece vakti göl olmuş kan görülmesi rüya sahipleri için çok kötü durumların (kanser gibi) görülmesine işaret eder.

Gündüz vakti göl şeklinde görülmesi ise bu hastalık türlerinin daha az kişiye zarar vereceği anlamını taşır. Kişiler yinede hastalıklar nedeni ile yaşamdan keyif alamaz bir hale gelirler.

Rüyada Yerde Düşman Kanı Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde düşman kanı görülmesi bu rüyanın sahip olduğu tek olumlu anlamdır denebilir. Kişilerin bu rüyayı görmeleri ile birlikte çok büyük bir düşmanları alt edilecektir. Eğer kişiler tek başına bu kanı görürlerse düşmanlarını tek başına alt edeceklerdir.

Eğer kişiler kan başında başka insanlar olduğunu da görürlerse, düşmanlarını alt etmek için başka insanların yardımlarını alacakları söylenir. Bu insanlar dostları ya da hiç tanımadıkları kişiler olabilir.

Rüyada Yerde Beyaz Renkli Kan Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde beyaz rengi olan kan görülmesi kişilerin işlerinde hiç beklemedikleri bir darbe alacakları anlamına gelir. Rüyada yerde kan beyaz olduğu zaman kişilerin akraba ya da aile gibi çok yakınlarından kazık yiyecekleri söylenir. Kişiler yedikleri kazık etkisi ile hem maddi hem de manevi anlamda büyük bir boşluk içine düşerler.

Bu dönemde kişiler kendilerini yalnız hisseder, çevrelerinde bulunan diğer insanlardan bile (masum olmalarına rağmen) uzak tutmak isterler. Bazı yorumlarda beyaz renkli kar gören kişilerin sırtından bıçaklanacakları söylenir. Kişiler sevdikleri insanlar tarafından aldatıldıklarını öğrenebilirler.

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL