Rüyada Yerde Kan Görmek

/ 25 Mayıs 2020 / 62 views / yorumsuz
Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde kan görülmesi kavga, tartışma, sesin yükselmesi gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada yerde kan gören kişilerin yaşamlarında hastalıktan kavgaya dertten manevi problemlere kadar bir çok istenmeyen şeyler olur.

Rüya sahipleri yerde gördükleri kan miktarına göre bize rüyanın ne kadar kötü olacağını söylemiş olurlar. Çok miktarda kan görülmesi demek başa çok miktarda dert alınması anlamını taşır. Göreceli olarak daha az kan görülmesi ise daha iyi bir durum olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yerde Göl Olmuş Kan Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde göl olmuş şekilde kan görülmesi rüya sahiplerinin hasta olacağı şeklinde yorumlanır. Özellikle  gece vakti göl olmuş kan görülmesi rüya sahipleri için çok kötü durumların (kanser gibi) görülmesine işaret eder.

Gündüz vakti göl şeklinde görülmesi ise bu hastalık türlerinin daha az kişiye zarar vereceği anlamını taşır. Kişiler yinede hastalıklar nedeni ile yaşamdan keyif alamaz bir hale gelirler.

Rüyada Yerde Düşman Kanı Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde düşman kanı görülmesi bu rüyanın sahip olduğu tek olumlu anlamdır denebilir. Kişilerin bu rüyayı görmeleri ile birlikte çok büyük bir düşmanları alt edilecektir. Eğer kişiler tek başına bu kanı görürlerse düşmanlarını tek başına alt edeceklerdir.

Eğer kişiler kan başında başka insanlar olduğunu da görürlerse, düşmanlarını alt etmek için başka insanların yardımlarını alacakları söylenir. Bu insanlar dostları ya da hiç tanımadıkları kişiler olabilir.

Rüyada Yerde Beyaz Renkli Kan Görmek

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde beyaz rengi olan kan görülmesi kişilerin işlerinde hiç beklemedikleri bir darbe alacakları anlamına gelir. Rüyada yerde kan beyaz olduğu zaman kişilerin akraba ya da aile gibi çok yakınlarından kazık yiyecekleri söylenir. Kişiler yedikleri kazık etkisi ile hem maddi hem de manevi anlamda büyük bir boşluk içine düşerler.

Bu dönemde kişiler kendilerini yalnız hisseder, çevrelerinde bulunan diğer insanlardan bile (masum olmalarına rağmen) uzak tutmak isterler. Bazı yorumlarda beyaz renkli kar gören kişilerin sırtından bıçaklanacakları söylenir. Kişiler sevdikleri insanlar tarafından aldatıldıklarını öğrenebilirler.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..