Rüyada Yavru Kediler Görmek – Rüyada Kedi Kovalamak

/ 15 Temmuz 2020 / 2.641 views / yorumsuz
Rüyada Yavru Kediler Görmek – Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada yavru kediler görmek anlamından bahsetmeden önce hayatımızı pek çok canlı ile paylaştığımız gibi rüyalarımızı da paylaşırız. Özellikle evlerde beslediğimiz kedi ve köpek gibi canlılar, rüyalarımıza sık sık misafir olurlar. En sık görülen rüyalar arasında ise yavru kediler yer alır. Rüyada kedi görmek ne anlama gelir işte detaylar…

Rüyada yavru kediler görmek rüya tabiri;

beyaz kedi

Rüyada yavru kediler görmek bazı tabirciler tarafından iyi bazıları tarafından da kötü yorumlanır. Rüyayı gören kişiye karşı birileri tarafından vefasızlık yapılacağının habercisi olabilir. Başka bir yorum ise rüya sahibi, kendisine her işinde yardımcı olacak birileriyle birlikte olur.

Bu kişiler bahçıvan, temizlikçi, uşak ya da bunlar gibi birileri olabilir. Rüyayı gören kişiye bu kişiler tarafından günlük işlerde yardım edileceğine, işlerinin kolay hale getirileceğine, rüya sahibinin eksiklerini tamamlayan birilerinin varlığına işarettir.

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek;

rüyada yavru kediler görmek 3

Rüyada kedinin doğum yapması ya da rüyada kedinin doğurduğunu görmek, yavruların sayısı ve cinsiyeti ile yorumlanır. Buna göre dişi yavruların çoğunlukta olması rüya sahibinin çok yakın bir zamanda iyi bir haber alacağını ve bu haberin hayatını önemli ölçüde etkileyecek kararlar almasına neden olacağını anlatır.

Erkek kedi yavrularının çoğunlukta olması ise rüya sahibinin özlem duyduğu kişi ile uzun bir süre daha ayrı kalacağına işarettir.

Rüyada kediler görmek;

Rüyada Yavru Kediler Görmek 3

Rüyada kedi görmek hem kadın hem de erkekler için iyi olarak yorumlanmaz. Rüyada kediler görmek, birden fazla düşmanın varlığına işaret eder. Rüyada kedi gören kişi çocuk sahibi olabilir.

Bu rüyayı kadın görüyorsa eşinden sıkıntı çekeceği ve çevresinde düşmanlar olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kediler gören kişinin etrafında laubali, saygısız ve iki yüzlü insanlar olacağı anlamı da çıkarılır.

Rüyada yavru kediler görmek – Rüyada yavru kedi sahiplenmek;

rüyada kedi sahiplenmek

Rüyada yavru kedi, hayırlı evlada ya da çocuk sahibi olunacağına işrettir. Bu nedenle rüyada yavru kedi sahiplenmek bir çocuğun evlatlık edinileceğine işaret olabilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda çocuk isteyeceğine ve bu arzusuna kavuşacağına da işrettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek;

rüyada kedi görmek 4

Bu rüya gören kişinin iş hayatında olumsuzluk yaşayacağına, kazandığı paralarda ve işlerinde azalma olacağına, tedbir alınmadığı sürece rüya sahibinin çok sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek aynı zamanda rüya sahibin akrabalarından ya da arkadaşlarından birinin büyük sıkıntı çekeceğine de işaret eder. Rüyada yavru kediler görmek kategorisinde olan bu rüyayı görenlerin dikkat etmesi gerekebilir.

Rüyada yavru kedi beslemek;

rüyada yavru kedi görmek 1

Yavru kedinin beslenmesi, rüya tabirlerinde iyi şekilde yorumlanır. Rüyada yavru kedi beslemek rüya sahibinin daha önce yardım ettiği kişilerin, daha sonra iş yaşamında ona para kazandıracağına işarettir. Bu kişi her zaman etrafındakilere yardım eden ve onlardan zamanı geldiğinde yardım gören kişidir.

Rüyada yavru kediler görmek – Rüyada yavru kedi kovalamak;

rüyada yavru kediler görmek 5

Rüyada kedi kovalamak, rüyayı gören kişinin bir düşmanı olduğuna ve bu düşman tarafından gelecek olan kötülüklerin kovulacağına işarettir. Bu kişi kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer ve kendisi gibi olan tüm kötü insanlara ibret olur.

Rüyada yavru kedi kovalamak hem kendisine yapılan kötülüğü hem de yardım ettiği birine karşı yapılan kötülüğü rüya sahibinin açığa çıkaracağına işaret olabilir. Ayrıca rüyada yavru kediler görmek kategorisinde olan bu rüyanın anlamı kötülükten kurtulacağını da anlatır.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Korsan Taksi Sultanbeyli
İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ulaşım konusunda bir numara haline gelen ve büyük ilgi gören korsan taksi Sultanbeyli bölgesinde de tercih edilir. Standart sarı taksilerin hizmetinden bıkan ve her zaman normalden çok..
Korsan Taksi Ataşehir
Türkiye’nin en büyük problemlerinden biri haline gelen sarı taksi hizmetleri yüzünden ulaşım yapmakta zorlananlara korsan taksi Ataşehir hizmeti sunulur. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamızda uzun yıllardır kaliteli ve..
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..