Genel

Rüyada Yavru Kediler Görmek – Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada Yavru Kediler Görmek – Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada yavru kediler görmek anlamından bahsetmeden önce hayatımızı pek çok canlı ile paylaştığımız gibi rüyalarımızı da paylaşırız. Özellikle evlerde beslediğimiz kedi ve köpek gibi canlılar, rüyalarımıza sık sık misafir olurlar. En sık görülen rüyalar arasında ise yavru kediler yer alır. Rüyada kedi görmek ne anlama gelir işte detaylar…

Rüyada yavru kediler görmek rüya tabiri;

beyaz kedi

Rüyada yavru kediler görmek bazı tabirciler tarafından iyi bazıları tarafından da kötü yorumlanır. Rüyayı gören kişiye karşı birileri tarafından vefasızlık yapılacağının habercisi olabilir. Başka bir yorum ise rüya sahibi, kendisine her işinde yardımcı olacak birileriyle birlikte olur.

Bu kişiler bahçıvan, temizlikçi, uşak ya da bunlar gibi birileri olabilir. Rüyayı gören kişiye bu kişiler tarafından günlük işlerde yardım edileceğine, işlerinin kolay hale getirileceğine, rüya sahibinin eksiklerini tamamlayan birilerinin varlığına işarettir.

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek;

rüyada yavru kediler görmek 3

Rüyada kedinin doğum yapması ya da rüyada kedinin doğurduğunu görmek, yavruların sayısı ve cinsiyeti ile yorumlanır. Buna göre dişi yavruların çoğunlukta olması rüya sahibinin çok yakın bir zamanda iyi bir haber alacağını ve bu haberin hayatını önemli ölçüde etkileyecek kararlar almasına neden olacağını anlatır.

Erkek kedi yavrularının çoğunlukta olması ise rüya sahibinin özlem duyduğu kişi ile uzun bir süre daha ayrı kalacağına işarettir.

Rüyada kediler görmek;

Rüyada Yavru Kediler Görmek 3

Rüyada kedi görmek hem kadın hem de erkekler için iyi olarak yorumlanmaz. Rüyada kediler görmek, birden fazla düşmanın varlığına işaret eder. Rüyada kedi gören kişi çocuk sahibi olabilir.

Bu rüyayı kadın görüyorsa eşinden sıkıntı çekeceği ve çevresinde düşmanlar olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kediler gören kişinin etrafında laubali, saygısız ve iki yüzlü insanlar olacağı anlamı da çıkarılır.

Rüyada yavru kediler görmek – Rüyada yavru kedi sahiplenmek;

rüyada kedi sahiplenmek

Rüyada yavru kedi, hayırlı evlada ya da çocuk sahibi olunacağına işrettir. Bu nedenle rüyada yavru kedi sahiplenmek bir çocuğun evlatlık edinileceğine işaret olabilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda çocuk isteyeceğine ve bu arzusuna kavuşacağına da işrettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek;

rüyada kedi görmek 4

Bu rüya gören kişinin iş hayatında olumsuzluk yaşayacağına, kazandığı paralarda ve işlerinde azalma olacağına, tedbir alınmadığı sürece rüya sahibinin çok sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek aynı zamanda rüya sahibin akrabalarından ya da arkadaşlarından birinin büyük sıkıntı çekeceğine de işaret eder. Rüyada yavru kediler görmek kategorisinde olan bu rüyayı görenlerin dikkat etmesi gerekebilir.

Rüyada yavru kedi beslemek;

rüyada yavru kedi görmek 1

Yavru kedinin beslenmesi, rüya tabirlerinde iyi şekilde yorumlanır. Rüyada yavru kedi beslemek rüya sahibinin daha önce yardım ettiği kişilerin, daha sonra iş yaşamında ona para kazandıracağına işarettir. Bu kişi her zaman etrafındakilere yardım eden ve onlardan zamanı geldiğinde yardım gören kişidir.

Rüyada yavru kediler görmek – Rüyada yavru kedi kovalamak;

rüyada yavru kediler görmek 5

Rüyada kedi kovalamak, rüyayı gören kişinin bir düşmanı olduğuna ve bu düşman tarafından gelecek olan kötülüklerin kovulacağına işarettir. Bu kişi kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer ve kendisi gibi olan tüm kötü insanlara ibret olur.

Rüyada yavru kedi kovalamak hem kendisine yapılan kötülüğü hem de yardım ettiği birine karşı yapılan kötülüğü rüya sahibinin açığa çıkaracağına işaret olabilir. Ayrıca rüyada yavru kediler görmek kategorisinde olan bu rüyanın anlamı kötülükten kurtulacağını da anlatır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL