Genel

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Anlamı

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Anlamı

Rüyada tanınmayan kişi ile evlendiğinin görülmesi rüya sahibinin gergin olması, psikolojik problemler, insan ilişkileri ile olan problemler şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada evlilik tanınmayan kişi ile olduğunda genellikle bu durum kötü olayların yaşanacağına işaret eder. Bu olayların çok büyük bir boyutu kişilerin akılları ile ilgilidir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında tanımadığı kişi ile evlendiğini gören kişilerin psikolojik anlamda problemleri bitmek bilmeyecektir.

Rüyada Çırağan Sarayı’nda Tanımadığın Biriyle Evlenmek

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Anlamı

Rüyada Çırağan Sarayı’nda tanınmayan kişi ile evlendiğinin görülmesi rüya sahiplerinin psikolojik destek alması gerektiği anlamını taşır. Bu dönemde rüyayı gören kişiler olmayan olayları olmuş sanabilirler.

Bu durum rüyayı gören kişilerin çevrelerinde bulunan insanların onlar için büyük endişe duymalarına neden olur. Kişiler söylenmeyen şeylerin kendilerine söylendiğini düşünerek büyük bir yanılgı içinde olurlar.

Destek ile kişilerin problemleri çözülerek tedavi olunabilir. Bu destek kişilerin aile, akraba ve kendileri için her zaman iyiyi isteyen dostlarından alınabilir.

Rüyada İstemeden Tanımadığın Biriyle Evlenmek

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Anlamı

Rüyada istenmemesine rağmen tanınmayan kişi ile evlendiğinin görülmesi rüya sahibinin hayatı ile ilgili başka insanların karar vermesi anlamına gelir. Kişinin ailesi, akrabaları ve hatta arkadaşları bile rüyayı gören kişiden çok onların hayatına karışıyor olabilirler.

Rüya sahipleri kendi kararlarını kendileri vermedikleri için kendi faydalarına olan şeyleri yapamazlar. Sürekli başka insanların ihtiyaç ve istekleri için köle haline gelmişlerdir. Bu kişiler mutsuzluktan sık sık yakınmalarına karşın bu durumu değiştirmek için bir şey yapmazlar.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek ve Boşanmak

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Anlamı

Rüyada tanınmayan kişi ile evlendiğinin ve ardından boşandığının görülmesi rüyayı gören kişilerin hayatının kontrolünü eline alarak kendileri için iyi bir şeyler yapmaları anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişiler geçmişte gurur duymadıkları şeyler yapmış olsalar bile bu olaylardan ders çıkarmışlardır.

Rüyada evlilik istenmeden olduğu için ardından boşandığını gören kimsenin yaşantısını düzene sokacağı söylenir. Rüya sahipleri işini değiştirebilir, hayatında istemediği insanlar ile görüşmeye son verebilir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişiler küllerinden yeniden doğar.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL