Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

/ 12 Haziran 2020 / 317 views / yorumsuz
Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyada birini dövmek bazı yorumcular tarafından iyi, bazıları tarafından da kötü olarak yorumlanır. Rüyada birini dövmenin anlamı, döven kişiye ve nasıl dövüldüğüne bağlı olarak değişir. Rüyada birini dövmek genellikle iyiye işarettir.

Rüya sahibinin, dövdüğü kişiye bir sıkıntısını gidermek için yardımcı olacağı anlamına gelir. Tanımadığı birini dövmek ise bu kişiye yardımcı olunacağı anlamına gelir. Peki rüyada tanımadığın bir adamı dövmek ne anlama gelir? İşte detaylar…

Rüyada tanımadığın bir adamı dövmek;

Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyada adam dövmek, rüya sahibinin bazı sırlarını, sıkıntılarını aile dışından bir kişiye anlatacağı anlamına gelir. Ailesi içinde sırların ve sıkıntıların çok sayıda kişi tarafından öğreneceğine ve rüyayı gören kişin zor zamanlar geçireceğine işarettir. Rüya sahibinin, akrabaları ve komşuları arasında da aslı olmayan dedikodular yayılabilir.

Rüyada tanımadığın bir adamı dövmek, aynı zamanda aile içine dışarıdan birinin girmek isteyeceğine ve bu durumun problemler yaratacağına da işaret eder. Dışarıdan gelecek kişi, uzaklardan gelecek olan gelin ya da damat da olabilir. Ancak genellikle dışarıdan gelecek olan kişi, aile içinde ya da arkadaş grubu arasında huzursuzluk ve ayrılıklar yaratır.

Farklı tabirciler açısından da rüyada tanımadığın bir adamı dövmek hayır ve menfaat getireceğine işaret eder. Ayrıca yeni kıyafetler alınması anlamını taşıt.

Rüyada taşla adam dövmek ne anlama gelir?

Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyada adama dövmek, dua anlamına da gelir. Rüyada bir adam dövdüğünü gören kişi, o kişi için dua eder ve iyi dileklerde bulunur. Rüyada taşla adam dövmek ise güzel ve hayırlı söz söylemeye işaret eder.

Rüyada herhangi bir adamı taşla zincirle, sopayla, demir çubukla ya da herhangi bir aletle dövdüğünü gören kişi de o dövdüğü kişi için hayırlı dileklerde bulunur. Rüyasında kendisini bir başkasını dövdüğünün gören kişiye ise bir başkası yardım eder.

Rüyada sopayla adama dövmek ne anlama gelir?

Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyada sopayla adam dövmek ya da herhangi birini sopayla dövmek ise rüya sahibinin içinde olan kine, nefrete ve şiddete delalet eder. Bu kişinin öfkeyle düşündüğü, sağlıklı düşünemediği ve normal kararlar alamadığı anlamına gelir. Bu rüya, sorunlu günler görüleceğini ya da dert sahibi olunacağını anlatır.

Rüyada düşmanını dövmek ne anlama gelir?

Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyada görülen düşman, gerçekte de bir düşmanın var olacağına ve dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Rüyada düşmanını dövmek de gerçek hayatta bu düşmana galip gelineceğine işarettir.

Bu rüya iş hayatında ya da sosyal hayatında bir düşmanla karşılaşacağınızı, bu düşmanın tüm oyunlarını anlayıp tersine çevireceğinizi ve ona galip geleceğinizi anlatır. Sonunda düşmanınızı yenip huzur bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada birini dövmek psikolojik yorumu;

Rüyada Tanımadığın Bir Adamı Dövmek

Rüyaların, bilinçaltının bir göstergesi olduğu bilim tarafından kabul edilmiştir. Görülen rüyaların pek çoğunun altında yatan psikolojik nedenler vardır. Rüyada birini dövmek psikolojik yorumu ise rüya sahibinin tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, doğru yoldan ayrılmadan helal kazanç elde edeceğine ve tüm zorluklarını aşarak rahat bir hayat süreceğine işaret eder.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..