Genel

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin araba kullandığının görülmesi güven problemleri, istenmeden yapılan işler, zorunluluk hissi gibi farklı anlamlara gelebilir. Rüyada araba eğer sürmesi bilmeyen bir kişi tarafından kullanılıyorsa, rüya sahipleri gerçek yaşamlarında da büyük bir tehlike altında olabilirler.

Rüyada kişinin sürdüğü araba renginden, arabayı süren kişinin cinsiyetine kadar her türlü detay, rüya anlamı açısından büyük bir önem teşkil eder. Rüyalar olumlu ya da olumsuz farklı şekillerde yorumlanmaya açıktır.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Çok Hızlı bir Şekilde Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin hızlı bir şekilde araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin çok hızlı bir şekilde hasta olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bir gün hasta iken ikinci gün kendini hastalıktan yatak döşek bulacaktır.

Rüyayı gören kişilerin bu hastalıktan kısa süre içinde kurtularak yeniden eski yaşantısına döneceği söylenir. Eğer araba otobanda hızlı bir şekilde gidiyorsa, kişilerin hastalıktan kolay bir şekilde kurtulmalarının mümkün olduğu söylenir.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Şehir Dışında Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin şehir dışında araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin şehir dışına bir yolculuğa çıkması anlamına gelir. Kişiler iş amacı ile yolculuğa çıkarlar.

Eğer karlı bir yere gidildiği görülürse rüya sahibinin güvenmediği bir insan ile birlikte yolculuğa çıkacakları söylenir. Kişilerin yazlık bir yere gittiklerini görmeleri halinde ise kişi yolculuğa çıktığı kişiden memnun olacaktır.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Çok Eski bir Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin çok eski bir araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin eski dostları ile yeniden bir araya gelmesi anlamını taşır. Bazı rüya yorumlarında kişinin eski akrabaları ile de birlikte vakit geçirmeye başlayacakları söylenir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin hem araba kullanmayı bilmemesi hem de rüyada arabanın çok eski olması iyiye işaret etmez. Rüyayı gören kişiler eski dostları ile bir araya gelse de kısa süre içinde aralarında anlaşmazlık ve tartışmalar başlar. Kişiler hatta birbirlerine düşman haline gelebilirler.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL