Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

/ 30 Mayıs 2020 / 2.373 views / yorumsuz
Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin araba kullandığının görülmesi güven problemleri, istenmeden yapılan işler, zorunluluk hissi gibi farklı anlamlara gelebilir. Rüyada araba eğer sürmesi bilmeyen bir kişi tarafından kullanılıyorsa, rüya sahipleri gerçek yaşamlarında da büyük bir tehlike altında olabilirler.

Rüyada kişinin sürdüğü araba renginden, arabayı süren kişinin cinsiyetine kadar her türlü detay, rüya anlamı açısından büyük bir önem teşkil eder. Rüyalar olumlu ya da olumsuz farklı şekillerde yorumlanmaya açıktır.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Çok Hızlı bir Şekilde Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin hızlı bir şekilde araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin çok hızlı bir şekilde hasta olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bir gün hasta iken ikinci gün kendini hastalıktan yatak döşek bulacaktır.

Rüyayı gören kişilerin bu hastalıktan kısa süre içinde kurtularak yeniden eski yaşantısına döneceği söylenir. Eğer araba otobanda hızlı bir şekilde gidiyorsa, kişilerin hastalıktan kolay bir şekilde kurtulmalarının mümkün olduğu söylenir.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Şehir Dışında Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin şehir dışında araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin şehir dışına bir yolculuğa çıkması anlamına gelir. Kişiler iş amacı ile yolculuğa çıkarlar.

Eğer karlı bir yere gidildiği görülürse rüya sahibinin güvenmediği bir insan ile birlikte yolculuğa çıkacakları söylenir. Kişilerin yazlık bir yere gittiklerini görmeleri halinde ise kişi yolculuğa çıktığı kişiden memnun olacaktır.

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Çok Eski bir Araba Kullanması

Rüyada Sürmesini Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada sürmeyi bilmeyen bir kişinin çok eski bir araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin eski dostları ile yeniden bir araya gelmesi anlamını taşır. Bazı rüya yorumlarında kişinin eski akrabaları ile de birlikte vakit geçirmeye başlayacakları söylenir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin hem araba kullanmayı bilmemesi hem de rüyada arabanın çok eski olması iyiye işaret etmez. Rüyayı gören kişiler eski dostları ile bir araya gelse de kısa süre içinde aralarında anlaşmazlık ve tartışmalar başlar. Kişiler hatta birbirlerine düşman haline gelebilirler.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..