Genel

Rüyada Sözlü Kavga Etmek

Rüyada Sözlü Kavga Etmek

Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır.

Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi zor problemler ile karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir. Rüyada sözlü kavga edilmesi, birçok konuda iyiye yorulmamaktadır.

Rüyada Sözlü Kavga Etmenin Anlamı

rüyada sözlü tartışmak

Rüyada ağız kavgası etmek; kavganın sonuçlanma şekline göre farklı yorumlanabilmektedir. Eğer kişi dünya işleri sebebi ile bir ağız kavgasına girmiş ise; geçimi konusundaki gayretinin başarı ile sonuçlanacağı anlamına gelmektedir.

Tartıştığı kişi, istediği sonucu alamamaktadır. Ahiret konuları ile ilgili bir tartışma yaşanıyor ise; rüya sahibinin üstün geleceği anlamını taşımaktadır. Allah’ın ululuğu hususunda sözlü kavga edenler için ise; rüyanın olumlu bir yorumu yoktur.

Şiddetli bir hiddete kapılacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Belli olmayan bir konu hakkında sözlü kavga edenler ise; kitaba aykırı şekilde hareket edecekleri sonucunu çıkartmalıdırlar.

Rüyada Arkadaş İle Sözlü Kavga Etmenin Anlamı

rüyada arkadaşla kavga etmek

Rüyada arkadaşla ağız kavgası etmek; rüyayı gören kişinin bir kişi ile kavga edeceği anlamına gelmektedir. Ev ya da iş ortamında bir geçimsizlik probleminin olacağı ancak bunun oldukça kısa süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

rüyada sözlü kavga etmek 4

Rüyada anneyle tartışmak; sıkıntıya girilecek bazı konuların gündeme geleceği ve yapılan işlerle alakalı engellerin ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi maddi konularda sıkıntıya girebilmektedir. Rüyada sözlü kavga etmek anne ile olduğunda; iyiye yorulmamaktadır.

Rüyada Baba İle Sözlü Tartışmak

rüyada sözlü taştışmaya girmek

Rüyada babayla tartışmak; rüya sahibini ailesi içerisinde ikilem olacağı ve otorite konularında birtakım sıkıntıların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Evlatların babalarının sözünü dinlemeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Akraba veya Eş İle Sözlü Kavga Etmek

sözlü kavga etmek

Rüyada akraba ya da eş ile sözlü tartışmaya girmek; patron, iş ortağı, amir gibi otorite figürleri ile anlaşmazlık yaşandığını yansıtmaktadır. Kavga esnasında eğer ciddi yaralanmalar veya ölümler olmamış ise; bu durumda yaşanan anlaşmazlık kısa süre içerisinde tatlıya bağlanacaktır.

Rüyada sözlü kavga etmek akraba ya da eş ile olduğunda; alttan alındığında halledilebilecek problemlere işaret etmektedir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL