Rüyada Siyah ya da Beyaz Köpek Görmek

/ 25 Aralık 2019 / / yorumsuz
Rüyada Siyah ya da Beyaz Köpek Görmek

Rüyada görülen köpeğin siyah ya da beyaz olması, rüya tabirinin farklılaştırmaktadır. Rüyada köpek görmek çoğunlukla düşmanlık ya da dedikodu ile tabir edilmektedir.

Görülen köpeğin siyah olması, görülecek düşmanlığın bilinmeyen kişiler tarafından olmasını ifade ederken, beyaz köpek daha az zararı temsil etmektedir.

rüya tabirleri

Rüyada siyah ya da beyaz köpek, rüya sahibinin dost ve düşmanları ile ilgili rivayetler içermektedir. Çevresinden gelecek zararları ya da kendisine yönelik yapılan bazı kötü planları temsil ettiği de rivayet edilmektedir.

Köpek görülen rüya hayır olarak yorumlanmasa da bunun aksine görülen köpeğin yavru olması anne babalar için yeni bir çocuk ile tabir edilmektedir.

Rüyada görülen köpeğin beyaz olması ise doğacak olan bebeğin dini hassasiyetler içerisinde büyüyeceğini göstermektedir.

Rüyada Köpek Havlaması Duymak

havlayan köpek

Kişinin rüyasında havlayan köpek görmesi, genellikleri kötü söz ile tabir edilmektedir. Kişinin arkasından konuşulan dedikoduları temsil ettiği gibi, rüya sahibinin kendi yaptığı dedikodularla da tabir edilebilmektedir.

Rüyada görülen köpek havlaması bazı yorumculara göre, biri tarafından duyulacak kötü sözler ile tabir olunmaktadır. Tanıdığı ya da tanımadığı bir kimse tarafından rahatsız olacağı bir söz duymak olarak yorumlanabilmektedir.

Köpek havlaması esnasında rüya sahibinin de bu havlamaya eşlik etmesi, hayırlı bir sonuca ulaşmak olarak tabir edilebilmektedir. Yakın zamanda istenen bir sonuca ulaşmaya ya da hedeflerin gerçekleşmesine işaret ettiği bilinmektedir.

Rüyada Bir Köpek Tarafından Isırılmak

rüyada ısıran köpek

Rüyasında köpeğin ısırmasını görmek, dostları ya da düşmanları tarafından arar görmeye işaret etmektedir. Köpeklerin ısırması göreceği zarara işaret ederken yalnızca saldırıya uğradığının görülmesi, rüya sahibinin kötü söz duyacağına rivayet olunmaktadır.

Rüyada siyah ya da beyaz köpek tarafından kovalanmak, köpeğin rengine göre değişik şekilde rivayet edilmektedir.

Siyah köpek bir hastalığın yaklaşmakta olduğuna yorumlanırken, beyaz köpek tarafından kovalanmak yalnızca kötü söz işitmek olarak rivayet edilmektedir.

köpek ısırması

Rüyada birkaç köpeğin birbirini kovaladığının görülmesi ise düşmanların kendi içlerinde yaşayacağı muhalefeti işaret etmektedir.

Köpeğin düşmanı temsil etmesi sebebiyle rüya sahibinin düşmanlarının kendi aralarında bir anlaşmazlık yaşayacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Eti ya da Köpek Sütü Görmek

rüyada köpek eti görmek

Rüyada köpeğin etinin ya da sütünün tüketildiğinin görülmesi, birbirinden farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Köpek etinin yenmesi, kişinin düşmanını alt edeceğini işaret etmektedir.

Düşmanı ile oluşan rekabet ortamından rüya sahibinin galip çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada köpeğin sütünü içmek ise hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin belirli nedenlerle korku yaşayacağına, düşmanı tarafından korkutulacağına işaret eder.

Köpek sütü içen rüya sahibinin düşmanı yoksa korkacağı yeni bir düşman edineceği şeklinde de rivayetler bulunmaktadır.

Rüya sahibinin bir köpeği beslediğini görmesi ise evlilikte yaşanacak problemlere işaret etmektedir. Kişinin eşi ile bir tartışma yaşayacağına ve olumsuz etkileneceğine dair tabirler bulunmaktadır.

Rüyada Kendini Bir Köpek Olarak Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Köpek Görmek

Rüyada kişinin kendini köpek görmesi, rüya sahibinin olumsu kişilik özelliklerine işaret etmektedir. Kişinin çevresi tarafından oldukça kibirli göründüğünü temsil etmekte ve bu durumun insanlar üzerinde olumsuz intiba uyandırdığını temsil etmektedir.

Rüyada siyah ya da beyaz köpek olduktan sonra tekrar insan şekline döndüğünün görülmesi ise yapılan yanlış davranışlardan dönüldüğü şeklinde tabir edilmektedir.

Tövbe eden rüya sahibinin tövbesinin kabul olması ve daha doğru bir hayata başlaması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada bir köpeğin sahiplenilmesi ise insanlar tarafından sevilen bir kişi olduğuna ilişkin yorumlanmaktadır.

Köpeğin sahiplenilmesi bazı yorumcular tarafından akraba ilişkilerinde yaşanacak maddi geçimsizlikler şeklinde de tabir edilmekte ve rüya sahibinin rüyasında görülen farklı unsurlarla beraber yorumlanmaktadır.