Genel

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi kontrol etme, karar verme, değişiklik yapma gibi anlamlara sahiptir. Rüyada araba siyah ya da beyaz renkli olduğunda olumlu ya da olumsuz anlamlardan çok yalnızca durumlara işaret eder.

Rüyanın anlamını belirleyen şey ise, kişileri gördükleri rüyalarda bulunan detaylardır. Rüya sahiplerinin hoşa giden bir araba görmesi demek yaşamlarında güzel bir dengenin olmasına, kişilerin hayat ile ilgili güzel kararlar vermesine işaret der.

Eski ve hoşa gitmeyen araba görülmesi ise rüya sahibinin yaşam kontrolünün bir başkasının elinde olmasına işaret eder.

Rüyada Park Halinde Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada park yapmış siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahibinin değişiklik yapmayı durdurması ve sürekli aynı şeyleri rutin bir şekilde tekrar etmesi anlamına gelir.

Rüya sahibi çok sıkıcı bir hayatın sahibi olacaktır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin hayatlarına heyecan ve mutluluk gibi yeni öğeleri katması gerekir.

Rüyada Çok Eskimiş Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada çok eskimiş siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahiplerinin yaşamlarında karşılaşacakları bir dizi olumsuz olayın habercisi olarak görülür. Rüyayı gören kişiler yaşamlarının kontrolünü bir başka insana devredebilir.

Kişiler kendi yaşamları hakkında söz söyleyemeyecek kadar kötü bir duruma gelebilirler. Bu kişiler için bazı kaynaklarda özgür olmayan köle benzetmesi yapılır. Kişiler kendi isteklerinden çok başka insanların isteklerini yerine getirmekle meşgul olur.

Rüyada Spor Tarzı Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada spor siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahiplerinin yaşamlarına rahatlığı çekecekleri söylenir. Kişiler iş hayatında ve özel hayatında rahatlık faktörüne çok önem vereceklerdir.

Rüyada araba  hem spor hem de hızlı görünür ise bu durum kişilerin hayallerine kavuşacakları anlamına gelir. Kişiler iş hayatı başta olmak üzere hayatlarının er alanında başarılı ve örnek bir insan haline gelirler. Çevrelerinde bulunan kişiler bu nedenle rüya sahibine karşı kıskançlık besleyebilir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL