Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

/ 29 Mayıs 2020 / 82 views / yorumsuz
Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi kontrol etme, karar verme, değişiklik yapma gibi anlamlara sahiptir. Rüyada araba siyah ya da beyaz renkli olduğunda olumlu ya da olumsuz anlamlardan çok yalnızca durumlara işaret eder.

Rüyanın anlamını belirleyen şey ise, kişileri gördükleri rüyalarda bulunan detaylardır. Rüya sahiplerinin hoşa giden bir araba görmesi demek yaşamlarında güzel bir dengenin olmasına, kişilerin hayat ile ilgili güzel kararlar vermesine işaret der.

Eski ve hoşa gitmeyen araba görülmesi ise rüya sahibinin yaşam kontrolünün bir başkasının elinde olmasına işaret eder.

Rüyada Park Halinde Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada park yapmış siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahibinin değişiklik yapmayı durdurması ve sürekli aynı şeyleri rutin bir şekilde tekrar etmesi anlamına gelir.

Rüya sahibi çok sıkıcı bir hayatın sahibi olacaktır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin hayatlarına heyecan ve mutluluk gibi yeni öğeleri katması gerekir.

Rüyada Çok Eskimiş Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada çok eskimiş siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahiplerinin yaşamlarında karşılaşacakları bir dizi olumsuz olayın habercisi olarak görülür. Rüyayı gören kişiler yaşamlarının kontrolünü bir başka insana devredebilir.

Kişiler kendi yaşamları hakkında söz söyleyemeyecek kadar kötü bir duruma gelebilirler. Bu kişiler için bazı kaynaklarda özgür olmayan köle benzetmesi yapılır. Kişiler kendi isteklerinden çok başka insanların isteklerini yerine getirmekle meşgul olur.

Rüyada Spor Tarzı Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada spor siyah ya da beyaz renkli araba görülmesi rüya sahiplerinin yaşamlarına rahatlığı çekecekleri söylenir. Kişiler iş hayatında ve özel hayatında rahatlık faktörüne çok önem vereceklerdir.

Rüyada araba  hem spor hem de hızlı görünür ise bu durum kişilerin hayallerine kavuşacakları anlamına gelir. Kişiler iş hayatı başta olmak üzere hayatlarının er alanında başarılı ve örnek bir insan haline gelirler. Çevrelerinde bulunan kişiler bu nedenle rüya sahibine karşı kıskançlık besleyebilir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..