Rüyada Sevgilisi Tarafından Aldatıldığını Görmek

/ 3 Temmuz 2020 / 2.330 views / yorumsuz
Rüyada Sevgilisi Tarafından Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatıldığını görmek konusundan önce, yapılan araştırmalara göre her insan uykusunda sabaha kadar 4 kez rüya görür. Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek tabiri de en çok görülenlerden gibi. Bu rüyaların çoğunu hatırlamayız ancak aklımızda kalan rüyalarında bir anlamı olduğunu düşünürüz. Tabi ki her rüyanın bir anlamı ve bir yorumu vardır.

Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek rüya sahibinin kendisini güvensiz ortamda hissettiğine, yaşadığı her olaya ve karşılaştığı her kişiye tereddüt içinde yaklaştığına işarettir. Evli olanlar için görülen bu rüya ise aile içinde yaşanılan sıkıntıları anlatır. Evli olanların, eşine çok daha anlayışlı yaklaşması gerektiğine işarettir.

Rüyada başkasının aldatıldığını görmek;

Rüyada Sevgilisi Tarafından Aldatıldığını Görmek

Rüyada başkasının aldatıldığını görmek, başkasının hayatında yaşanacak olumsuzluğa şahit olunacağına işarettir. Eğer bu kişiyi tanıyorsanız, onun güvensizlik yaşadığını anlayabilirsiniz. O kişinin hayatında sıkıntılı günler yaşanacağı anlamına da gelebilir.

Rüyada cinsel olarak aldatılmak;

rüyada aldatılmak

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, günlük hayatta yaşanılan duyguların yoğun olduğu anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşanması ise şu anda yaşanan ilişkinin sıkıcı olduğuna, bu ilişkiyi yaşayan kişinin aşk istediğine ancak, bu duyguların hayatında karmaşaya yol açacağına işarettir.

Rüyada cinsel olarak aldatılmak ise ilişkide çeşitli sorunların yaşanacağı, aldatan kişinin hayatının zorlaşacağı ve üzüntülü günlerin başlayacağı anlamına gelir. Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek konusunun ayrıntılarına devam ediyoruz…

Rüyada karısının aldattığını görmek;

rüyada aldatıldığını görmek

Rüyada evli bir kadının kocasını aldatması, kadının eşinden rahatsız olduğunu ve kocası tarafından yapılan bazı davranışlardan bıktığını anlatır. Rüyada karısının aldattığını görmek ise karısından gelecek olan kötü bir olay ya da habere işaret olabilir. Karısının evlilikten sıkıldığı, bazı kavgalar ve tartışmalar yaşanacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda rüyada eşi tarafından aldatılan kişi, hane içinde bir düşmanla karşı karşıya kalır. Rüya sahibinin kısmetlerinin önüne geçen, onu kıskanan ve onu çekmeyen birinin hane içine gireceği olarak yorumlanır.

Rüyada aldatıldığını görmenin psikolojik yorumu;

Rüyada Sevgilini aldatması

Rüyaların tabileri olduğu kadar psikolojik yorumları da vardır. Rüyaların psikolojik olarak etkileri aslında oldukça fazladır. Kötü olarak gördüğünüz bir rüya bütün gün, hatta günlerce sizi etkileyebilir.

Rüyada aldatıldığını görmek psikolojik yorumu ise rüya sahibinin eşine ya da sevgilisine olan güveninin gerçek hayatta azaldığını gösterir. Bu yüzden de eşini ya da sevgilisini sürekli göz önünde bulundurur. Karmaşık bir aşk hayatı yaşandığına ve rüya sahibinin oldukça üzücü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada aldatıldığını öğrenmek;

rüyada eşinin aldatması

Rüyada aldatıldığını öğrenmek güzel bir haber ve şans olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda evlilik kararı alacağına, evlilik haberi alacağına, karşısına güzel kapılar açılacağına ve şanslı günlerin geleceğine işarettir. Rüya sahibi mutluluğa vesile olacak güzel olaylar yaşar ve güzel başlangıçların haberini alır. Rüyada aldatıldığını görmek ise biraz problemli sürece  işaret edebilir. Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek alt başlıklarla beraber dikkatle incelenip yorumlanmalıdır


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Korsan Taksi Sultanbeyli
İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ulaşım konusunda bir numara haline gelen ve büyük ilgi gören korsan taksi Sultanbeyli bölgesinde de tercih edilir. Standart sarı taksilerin hizmetinden bıkan ve her zaman normalden çok..
Korsan Taksi Ataşehir
Türkiye’nin en büyük problemlerinden biri haline gelen sarı taksi hizmetleri yüzünden ulaşım yapmakta zorlananlara korsan taksi Ataşehir hizmeti sunulur. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamızda uzun yıllardır kaliteli ve..
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..