Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

/ 27 Mayıs 2020 / 70 views / yorumsuz
Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin para kazançlarında ciddi farklar olacağı anlamını taşır. Bu farklar iyi anlama da gelebilir kötü anlamda da olabilir.

Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi huzur, sevgi ve şevkat içinde görüldüğü zaman, kişilerin rüyanın olumlu anlamını kendilerine çekecekleri söylenir.

Eğer kişiler bu kedileri vahşi, yaralı ya da saldırgan bir tutum içinde görürlerse de ne yazık ki kişilerin büyük kayıp yaşayacakları ve maddi anlamda zorlanacakları söylenir.

Rüyada Çok Sayıda Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada sayısı çok sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin kazançlarının artmasına işaret eder. Kişiler eski işlerinden daha fazla para kazanacaklardır.

Kişilerin paralarının bereketli olması nedeni ile de, harcama yapılmasına rağmen kişilerin parası bitmek bilmez. Kişiler bu para ile yardım kuruluşlarına bağış yapabilir, eğitim ihtiyacı olan kişilerin eğitim giderlerinin karşılanmasına yardımcı olabilir.

Rüyada Bahçede Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada bahçede sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin yeni bir işe geçmesi ve bu sayede kazanç miktarını artırması anlamına gelir. Kişinin yeni işi eski sektöründen olabilir ya da tamamen farklı bir sektöre giriş yapabilir.

Eğer bahçede çiçekler olduğu görülürse kişinin yeni bir sektöre gireceği söylenir. Kişilerin kış vakti çiçeksiz bahçe görmesi ise aynı sektörde teni bir iş yapması anlamını taşır.

Rüyada Ölmüş Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada ölmüş sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi bütün islam alimleri tarafından olumsuz yorumlanan bir rüyadır. Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi ölü olduğu zaman kişiler hiç para kazanamaz ve kazanç elde edemez duruma gelirler.

Rüya sahipleri geçinmekte zorlandıkları için bazı depresyon gibi hastalıkların eşiğine de gelebilirler. Rüya gören kişiler eğer az sayıda ölü kedi görürlerse bu kötü durumun içinden kendilerini saha kısa zaman içinde kurtarabilirler.

Kedi sayısının çok olması demek ise, ne yazık ki kişilerin bu durumdan kolay kurtulamayacakları anlamına gelir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..