Genel

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin para kazançlarında ciddi farklar olacağı anlamını taşır. Bu farklar iyi anlama da gelebilir kötü anlamda da olabilir.

Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi huzur, sevgi ve şevkat içinde görüldüğü zaman, kişilerin rüyanın olumlu anlamını kendilerine çekecekleri söylenir.

Eğer kişiler bu kedileri vahşi, yaralı ya da saldırgan bir tutum içinde görürlerse de ne yazık ki kişilerin büyük kayıp yaşayacakları ve maddi anlamda zorlanacakları söylenir.

Rüyada Çok Sayıda Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada sayısı çok sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin kazançlarının artmasına işaret eder. Kişiler eski işlerinden daha fazla para kazanacaklardır.

Kişilerin paralarının bereketli olması nedeni ile de, harcama yapılmasına rağmen kişilerin parası bitmek bilmez. Kişiler bu para ile yardım kuruluşlarına bağış yapabilir, eğitim ihtiyacı olan kişilerin eğitim giderlerinin karşılanmasına yardımcı olabilir.

Rüyada Bahçede Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada bahçede sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi rüya sahiplerinin yeni bir işe geçmesi ve bu sayede kazanç miktarını artırması anlamına gelir. Kişinin yeni işi eski sektöründen olabilir ya da tamamen farklı bir sektöre giriş yapabilir.

Eğer bahçede çiçekler olduğu görülürse kişinin yeni bir sektöre gireceği söylenir. Kişilerin kış vakti çiçeksiz bahçe görmesi ise aynı sektörde teni bir iş yapması anlamını taşır.

Rüyada Ölmüş Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Sarı ve Beyaz Kedi Görmek

Rüyada ölmüş sarı ve beyaz rengi olan kedi görülmesi bütün islam alimleri tarafından olumsuz yorumlanan bir rüyadır. Rüyada sarı ve beyaz rengi olan kedi ölü olduğu zaman kişiler hiç para kazanamaz ve kazanç elde edemez duruma gelirler.

Rüya sahipleri geçinmekte zorlandıkları için bazı depresyon gibi hastalıkların eşiğine de gelebilirler. Rüya gören kişiler eğer az sayıda ölü kedi görürlerse bu kötü durumun içinden kendilerini saha kısa zaman içinde kurtarabilirler.

Kedi sayısının çok olması demek ise, ne yazık ki kişilerin bu durumdan kolay kurtulamayacakları anlamına gelir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL