Rüyada Ne Görmek İyidir?

/ 13 Haziran 2020 / 1.712 views / yorumsuz
Rüyada Ne Görmek İyidir?

Rüyalar, bilinçaltının yansımasıdır. Ancak pek çok kişi rüyaların, bazı durumların habercisi olduğuna inanır. Rüya tabirleri ise en çok görülen rüyaların ne anlama geldiğini açıklamaya çalışır. Her insan hayatında bir kez de olsa rüya görmüştür ve bu rüyaların aslında bir anlamı vardır. Rüyada ne görmek iyidir diye merak ediyorsanız işte cevaplar…

Rüyada görülenlerin anlamları nelerdir?

Rüyada Siyah ya da Beyaz Araba Görmek

Rüyada görülen şeylerin pek çok anlamı vardır. Rüyayı nasıl gördüğünüze, kiminle ve hangi durum içinde gördüğünüze göre rüyada görülenlerin anlamları değişir.

Rüyada at görmek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Rüyada at görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişi kısa zamanda makam, rütbe ve mevki sahibi olur. At, bolluk ve bereketin simgesidir. Rüyada atın kıllarının çokluğu ise akrabanın ve çocukların çok olacağına işaret eder.

Rüyada bal görmek, bal yemek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Rüyada ne görmek iyidir diyorsanız, mutlaka cevabımız bal görmek olacaktır. Çünkü bal görmek bolluk ve zenginliğin işaretidir. Bal yemek ise, rüya sahibinin arzu ve isteklerine erişeceğine, kısa zamanda zenginlik ve refaha kavuşacağına işaret eder. Rüyada petekli bal yediğini gören kimse ise, yorulmadan, zahmetsizce ve sıkıntı çekmeden mal ya da para kazanır.

Rüyada bebek görmek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Rüyada bebek görmek güzel ve iyi habere işaret eder. Aynı zamanda yeni bir işe, sevince, miras alınacağına, hastalıktan kurtulmaya ve şifa bulunacağına da işrettir.

Rüyada erkek bebek görmek iyi bir haber alınacağı anlamına gelirken, kız bebek görmek de çok fazla sıkıntıdan kurtulacağınıza ve düzenli bir aile hayatına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Hamile olmak, bazen aşk ve muhabbete işaret ederken bazen de bolluk ve bereketin artacağını gösterir. Rüyada hamile olduğu görmek, beklenilen bir işin güzel sonuçlanacağına ve mutluluk veren bir haber alınacağına işaret eder. Ayrıca hamile olduğunu gören kişinin malı ve serveti artar.

Rüyada deniz görmek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Rüyada deniz gören kişi muradına erer. Deniz rüyaları genellikle iyi olarak yorumlanır. Deniz, bolluk ve bereketin simgesidir. Rüyanızda gördüğünüz deniz duru ve berrak ise hayatınızın anlam kazanacağına işaret eder.

Dalgalı olan deniz ise yaşanacak olan sıkıntılardan kurtulmaya, mutlu ve huzurlu günlere erişileceğine işaret eder. Deniz, aynı zamanda uzun bir ömür olacağı, ömrün huzurlu ve bereket içinde geçeceği anlamını da taşır.

Rüyada evlenmek, evlendiğini görmek;

rüya evlenmek tabiri

Rüyada evlenmek, zenginlik anlamına gelir. Rüyanızda evlendiğinizi gördüyseniz, kısa zamanda zenginliğe kavuşacağınıza işarettir. Evlenmek için söz kestiğinin görülmesi o kişinin büyük ve güçlü birinden yardım alacağını, menfaat göreceğini gösterir.

Rüyada güvercin görmek;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Rüyaların anlamları, nasıl ve ne şekilde görüldüğüne göre değişir. Rüyada güvercin görmek mutluluk ve neşe verecek bir haber olarak yorumlanır. Güvercinin uçtuğunu görmek tez haberin işaretidir. Güvercinin konduğunu görmek ise sevgiliyle ilgili iyi haber alınacağını gösterir.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..