Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

/ 26 Mayıs 2020 / 67 views / yorumsuz
Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada kustuğunun görülmesi islam alimleri tarafından rüya sahibinin isteklerini ifade etme şekli olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişilerin kendilerini ifade etmek ve seslerini duyurmak için bazı yöntemlere başvuracakları söylenmektedir. Rüya sahipleri rüyanın içeriğine göre bu işi başkalarına zarar vererek ya da vermeyerek yapabilirler.

Rüyada kusmak kişinin kendine ses yaratması, kişinin buradayım ben de demesi ve başka insanları harekete geçmeye davet etmesi gibi anlamlara gelir.

Rüyada Çok Fazla Miktarda Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada çok fazla kustuğunun görülmesi rüyayı gören kişilerin daha önceden çok bastırılmış olmasını ifade eder. Bu rüya ile birlikte rüya sahiplerinde isyankarlık, kendi istediğini yapma ve başına buyruk olma gibi karşıt durumlar görülebilir.

Rüya sahibi eğer diğer insanların yanında çok fazla kustuklarını görürlerse bu rüya diğer insanlar ile birlikte isyankarlık yapılacağı anlamını taşır. Bu isyankarlık yalnızca tek bir kuruma olabilir.

Kişiler takımlara, siyasi otoritelere hatta baz insanlara karşı bile isyankar tavır takınabilirler. Bir yorumda kişilerin kendi ailelerine isyankar olacakları söylenir.

Rüyada Tuvalette Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada tuvalette kustuğunun görülmesi rüya sahiplerinin işlerinin yolunda gitmeyeceği anlamına gelir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kişiler maddi anlamda büyük bir yoksulluk döneminden geçeceklerdir.

Kişiler bu dönemde kazançlarını artırmak için seslerini duyurmak adına TV programlarına ya da haberlere çıkabilirler. Bir başka yorumda ise bu rüyanın manevi anlamda yoksulluk anlamına geldiği söylenir. Kişiler kendi başlarına yalnız kalacaklar ve bu durumdan memnun olmayacaklardır.

Rüyada Otobüste Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada otobüste kustuğunun görülmesi hem kendi hem de başka insanların adına konuşulması, kişilerin temsilci olması anlamına gelir. Rüya sahipleri dernek ve yardımlaşma vakıfları gibi yerlere üye olabilirler.

Bazı yorumlarda rüyada kusmak otobüste olduğunda kişilerin sağlığına zarar geleceği söylenir. Otobüste ön koltukta iken kustuğu gören kişilerin yakınlarının sağlığı bozulur denir.

Eğer kişiler arka koltuklarda oturuyor ise de rüyayı gören kişinin kendisinin sağlığı bozulur. Ortalarda otururken kustuğunu gören kişinin ise yakın bir akrabası sağlık problemleri ile baş etmeye çalışır.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..