Genel

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada kustuğunun görülmesi islam alimleri tarafından rüya sahibinin isteklerini ifade etme şekli olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişilerin kendilerini ifade etmek ve seslerini duyurmak için bazı yöntemlere başvuracakları söylenmektedir. Rüya sahipleri rüyanın içeriğine göre bu işi başkalarına zarar vererek ya da vermeyerek yapabilirler.

Rüyada kusmak kişinin kendine ses yaratması, kişinin buradayım ben de demesi ve başka insanları harekete geçmeye davet etmesi gibi anlamlara gelir.

Rüyada Çok Fazla Miktarda Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada çok fazla kustuğunun görülmesi rüyayı gören kişilerin daha önceden çok bastırılmış olmasını ifade eder. Bu rüya ile birlikte rüya sahiplerinde isyankarlık, kendi istediğini yapma ve başına buyruk olma gibi karşıt durumlar görülebilir.

Rüya sahibi eğer diğer insanların yanında çok fazla kustuklarını görürlerse bu rüya diğer insanlar ile birlikte isyankarlık yapılacağı anlamını taşır. Bu isyankarlık yalnızca tek bir kuruma olabilir.

Kişiler takımlara, siyasi otoritelere hatta baz insanlara karşı bile isyankar tavır takınabilirler. Bir yorumda kişilerin kendi ailelerine isyankar olacakları söylenir.

Rüyada Tuvalette Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada tuvalette kustuğunun görülmesi rüya sahiplerinin işlerinin yolunda gitmeyeceği anlamına gelir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kişiler maddi anlamda büyük bir yoksulluk döneminden geçeceklerdir.

Kişiler bu dönemde kazançlarını artırmak için seslerini duyurmak adına TV programlarına ya da haberlere çıkabilirler. Bir başka yorumda ise bu rüyanın manevi anlamda yoksulluk anlamına geldiği söylenir. Kişiler kendi başlarına yalnız kalacaklar ve bu durumdan memnun olmayacaklardır.

Rüyada Otobüste Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek Tabiri

Rüyada otobüste kustuğunun görülmesi hem kendi hem de başka insanların adına konuşulması, kişilerin temsilci olması anlamına gelir. Rüya sahipleri dernek ve yardımlaşma vakıfları gibi yerlere üye olabilirler.

Bazı yorumlarda rüyada kusmak otobüste olduğunda kişilerin sağlığına zarar geleceği söylenir. Otobüste ön koltukta iken kustuğu gören kişilerin yakınlarının sağlığı bozulur denir.

Eğer kişiler arka koltuklarda oturuyor ise de rüyayı gören kişinin kendisinin sağlığı bozulur. Ortalarda otururken kustuğunu gören kişinin ise yakın bir akrabası sağlık problemleri ile baş etmeye çalışır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL