Rüyada Kız ya da Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

/ 9 Aralık 2019 / 89 views / yorumsuz
Rüyada Kız ya da Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız ya da erkek çocuğa hamile olduğunu görmek,  rüyada görülen bebeğin cinsiyetine ve rüya gören kimsenin gerçek hayattaki durumuna göre farklı yorumlar alabilir. Rüyada erkek ya da kız çocuğa hamile olmak genel anlamda olumlu yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olmak

rüyada kız çocuğa hamile kalmak

Rüyada erkek bebeğe hamile olduğunu görmek İslam alimleri tarafından genel itibariyle hayır ve güzel gelişmeler olarak yorumlanmaktadır.

Bir kişinin rüyasında oğlan bebeğine hamile olduğunu görmesi maddi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, gelirinin artacağına işaret etmektedir.

İmamı Gazali Hz. ‘e göre: Kişinin rüyada kendisini hamile olarak görmesi, güzel haberler ile müjdelenir. Aynı zamanda bu rüyalar bolluk ve bereketin işaretidir. Rüyada kız ya da erkek çocuğa hamile olduğunun görülmesi yakın zamanda olumlu şeyler ile karşılaşılacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek, rüya sahibi kadın ise yakın zamanda hayırlı bir çocuk dünyaya getireceği anlamına gelmektedir.

Ancak bu rüya duyanlar tarafından doğacak çocuğun cinsiyeti olarak yorumlansa dahi, cinsiyet belirtmemektedir. Bunun yanı sıra bu rüya kısa süre içerisinde refaha kavuşulacağı şeklinde anlam kazanır.

Rüyada Kız Çocuğa Hamile Olmak

rüyada hamile olduğunu öğrenmek

Rüyada kız çocuğa hamile olmak rüya gören kişinin kariyerinde güzel gelişmeler yaşanacağı anlamını taşır. Rüyayı gören kimse, yeni bir ticari girişim yapabilir ve bu girişimlerden olumlu sonuçlar alabilir.

Bu yatırımlara ek olarak, taşınmaz anlamında ev ya da arsa alma gibi bazı yatırımlar da gündemde olabilir. Yani bir kişinin kız çocuğuna hamile olduğunu görmesi iş ve ticari yaşantısında güzel gelişmeler alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Düşük Tehlikesi Yaşamak

rüyada düşük yapmak

Rüyada düşük tehlikesi yaşamak, rüya gören kimseyi bunaltan ve kafasında soru işaretleri oluşturan bir rüyadır. Rüyada erkek ya da kız çocuğa hamileyken olumsuz bir  durumla karşılaşıp düşük tehlikesi yaşamak, bu rüyayı gerçek gibi hissetmek, rüyayı gören kimseyi saatlere, günlerce belki de haftalarca etkisi altına alır.

Bu rüya sıkıntıların habercisi olsa dahi eninde sonunda mutluluğa kavuşulmasına işaret eder.

Rüyada bir kimsenin hamileliğini riskli ve bebek için tehlikeli olarak geçirdiğini görmesi, kişilerin çektikleri sıkıntıların ve verdiği çabalarının karşılığının en kısa zaman içerisinde alınacağı anlamına gelmektedir.

Bu anlamda beklenmedik bazı engellerle karşılaşma, tatsızlıklar yaşama olasılığı da vardır. Fakat rüya sahibi sabırlı olursa mükafatını görecektir. Çünkü bu sıkıntıların ve problemlerin sonunda huzurlu zamanlar bulunmaktadır.

Sabırlı davranmayan kişiler ise eğer içinde bulundukları durumda isyan eder, yaşadığı olaylardan herhangi bir ders çıkarmadan kendisine ve çevresine manevi anlamda zarar verirse, kişinin yaşadığı olumsuzluklar artarak devam edecektir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Kız ya da Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin sürprizlerle karşılaşacağına, mal ve gelirinin artacağına, takdir edilmeye, itibar görmeye, yakın zamanda gelecek güzel habere, sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada Kız ya da Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin hamile olduğunu öğrenmek, rüyayı gören kişinin beklediği bir haber alacağına ve bu haber doğrultusunda hayatının tamamen değişeceğine yorumlanır.

Rüya gören bir kimsenin, rüyasında hamile biri ile karşılaşması, rüya sahibinin iş yaşamında ya da aile içerisinde büyük bir sürpriz yaşayacağının göstergesidir.

Rüyada Bekar Birini Hamile Olarak Görmek

Rüyada Kız ya da Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bekar birini hamile görmek, hem hayra hem de şerre yorulur. Rüyada erkek ya da kız çocuğa hamile olarak görülen kişinin hem güzel hem de kötü haberleri rüyayı gören kişinin kulağına gelecektir.

Rüya sahibi rüyada gördüğü kişiyi tanıyor ise, o kişinin başta güzel haberlerini alacaktır. Onunla birlikte sevinci paylaşacaktır. Ancak belli bir süre sonra o kişiyle ilgili hayır olmayan duyumlar alabilir, hakkında dedikodular hatta iftiralar dahi duyabilir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..