Genel

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada kedi görülmesi sevgi, şefkat, evlilik ve evlat gibi olumlu ve hayırlı anlamlara sahip olduğundan sevilir. Rüyada kedi gören kişilerin görülen kedi sayısına, kedi renklerine ve kedi boyutları gibi detaylarına dikkat etmesi gerekir.

Çünkü bu detaylar rüyanın gerçek anlamı hakkında bize bilgi verir. Çok nadir de karşılaşılsa, bu rüyanın olumsuz anlamı olabilir. İslam alimlerine göre rüyada kara renkli kedi görmek olumsuz anlamlara sahiptir ve rüya sahibinin zarar görmesi söz konusudur.

Rüyada Kara Renkli Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada kara renkli kedi görülmesi rüya sahibinin şansının kayıp olması, hayatta işlerin yolunda gitmemesi ve hastalıklara yakalanmak gibi sayısız olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişiler kısa zaman sonra hayatlarında bir çok alanda olumsuz durumlar ile karşılaşacaklardır.

Uzun vadede bu durumlar kişinin yaşam enerjisini kendisinden alarak onları mutsuz eder. Bazı islam alimlerinin yorumuna göre rüya sahibi çok sevdiği bir yakınını kayıp edecektir. Bu kişiler anne baba gibi aileden isimler olabileceği gibi rüya sahibinin dostu da olabilirler.

Rüyada Çok Sayıda Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada çok sayıda kedi görülmesi olumlu anlamlara sahip olduğundan sevilir. Kişi hayatına bereket, mutluluk ve sevgiyi çeker. Rüya sahipleri eskisinden daha çok para kazanmaya başlar. Harcadığı para bitmek bilmez. Rüya sahipleri bu dönemde yeni insanlar ile tanışabilirler.

Yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler bu dönemde köklerini salmaya başlayabilir. Bazı yorumlarda rüyayı gören kişilerin aşık olacağı da söylenmektedir. Kişiler bu rüyadan sonra adeta yaşamaya başlar.

Rüyada Yavru Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada yavru kedi görülmesi rüya sahiplerinin yüksek miktarda kazanç elde etmeleri anlamına gelir. Eğer rüyada kedi beyaz renkli ise rüya sahibinin elde edeceği kazanç kendi işinden olacaktır. Kızıl renkli kedi görülmesi söz konusu kazancın bir başkasından bırakılması anlamını taşır.

Siyah renkli kedi görülmesi ise olumlu yorumlanmaz. Rüya sahipleri farkında olmadan pis işlere bulaşarak yüksek miktarda para kazanabilirler. Gri renkli kedi görülmesi ise rüya sahibinin işinde terfi etmesi sebebi ile yüksek miktarda para kazanması anlamını taşır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL