Rüyada Kedi Görmek Sevmek

/ 26 Mayıs 2020 / 62 views / yorumsuz
Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada kedi görülmesi sevgi, şefkat, evlilik ve evlat gibi olumlu ve hayırlı anlamlara sahip olduğundan sevilir. Rüyada kedi gören kişilerin görülen kedi sayısına, kedi renklerine ve kedi boyutları gibi detaylarına dikkat etmesi gerekir.

Çünkü bu detaylar rüyanın gerçek anlamı hakkında bize bilgi verir. Çok nadir de karşılaşılsa, bu rüyanın olumsuz anlamı olabilir. İslam alimlerine göre rüyada kara renkli kedi görmek olumsuz anlamlara sahiptir ve rüya sahibinin zarar görmesi söz konusudur.

Rüyada Kara Renkli Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada kara renkli kedi görülmesi rüya sahibinin şansının kayıp olması, hayatta işlerin yolunda gitmemesi ve hastalıklara yakalanmak gibi sayısız olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişiler kısa zaman sonra hayatlarında bir çok alanda olumsuz durumlar ile karşılaşacaklardır.

Uzun vadede bu durumlar kişinin yaşam enerjisini kendisinden alarak onları mutsuz eder. Bazı islam alimlerinin yorumuna göre rüya sahibi çok sevdiği bir yakınını kayıp edecektir. Bu kişiler anne baba gibi aileden isimler olabileceği gibi rüya sahibinin dostu da olabilirler.

Rüyada Çok Sayıda Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada çok sayıda kedi görülmesi olumlu anlamlara sahip olduğundan sevilir. Kişi hayatına bereket, mutluluk ve sevgiyi çeker. Rüya sahipleri eskisinden daha çok para kazanmaya başlar. Harcadığı para bitmek bilmez. Rüya sahipleri bu dönemde yeni insanlar ile tanışabilirler.

Yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler bu dönemde köklerini salmaya başlayabilir. Bazı yorumlarda rüyayı gören kişilerin aşık olacağı da söylenmektedir. Kişiler bu rüyadan sonra adeta yaşamaya başlar.

Rüyada Yavru Kedi Görmek Sevmek

Rüyada Kedi Görmek Sevmek

Rüyada yavru kedi görülmesi rüya sahiplerinin yüksek miktarda kazanç elde etmeleri anlamına gelir. Eğer rüyada kedi beyaz renkli ise rüya sahibinin elde edeceği kazanç kendi işinden olacaktır. Kızıl renkli kedi görülmesi söz konusu kazancın bir başkasından bırakılması anlamını taşır.

Siyah renkli kedi görülmesi ise olumlu yorumlanmaz. Rüya sahipleri farkında olmadan pis işlere bulaşarak yüksek miktarda para kazanabilirler. Gri renkli kedi görülmesi ise rüya sahibinin işinde terfi etmesi sebebi ile yüksek miktarda para kazanması anlamını taşır.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..