Genel

Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

Rüyada karı ya da koca görülmesi özlem, beklemek ve hayaller anlamına gelir. Genellikle olumlu yorumlanan bir rüya olmakla birlikte olumsuz anlamları da vardır. Rüyada karı ya da koca gören kişinin rüyasının tam anlamı ile yorumlanması için rüya içinde yer ala detaylara hakim olmak gerekir.

Karının ya da kocanın hangi hallerde görüldüğü, nerede görüldüğü ve ne yaptıkları gibi detaylar rüya anlamını ortaya çıkarmakta yardımcı olan şeylerdir.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Tatilde Görmek

rüyada tatil yapan koca

Rüyada karı ya da kocanın tatilde görülmesi dinlenme vaktinin geldiğini, kişilerin yorulduğunu sembol eder. Bu rüyayı gören kişilerin sorumluluklarına biraz ara vermesi onlar için iyi gelecektir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kişiler eğer dinlenmezlerse kendilerini büyük bir hastalık bekler. Kanser ve ölüm riskli olan diğer hastalıklar gibi.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Kavgalı Görmek

tartışan çiftler

Rüyada karı ya da kocanın kavgalı görülmesi kişilerin sevdikleri insanlar ile tartışacakları anlamına gelir. Eş, sevgili, aile ya da akraba üyeleri ile sık sık anlaşamamazlıklar olabilir.

Bu kişilerin çevreleri ile uyumunun bozulduğu söyleyen islam alimleri vardır. Kişilerin iş yerlerinde de benzer şekilde kimse ile anlaşamayacağından bahsedilir. Kişiler özellikleri nedeni ile çevrelerinden istenmeyen ve dışlanmış kişiler haline gelebilirler. Bu durum rüya sahiplerini belli etmeseler de içten içe üzecek ve depresyona bile sokabilecektir.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Ayrı Görmek

Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

Rüyada karı ya da kocanın ayrı görülmesi gerçekten de çift olanların sevgilisi ya da eşleri ile ayrılmaları anlamına gelir. Kişiler yalnız başına kalmayı isteyebilirler. Eğer rüyada fiziksel bir ayrılık görülürse, rüya sahiplerinin yaşayacakları ayrılık uzun sürmez.

Fakat eğer kişiler tamamen ayrı olduklarını görürlerse bu durum kişilerin uzun bir süre boyunca sevdikleri ile birlikte olamayacakları anlamına gelir.

Rüyada karı ya da koca ayrı görüldüğünde eğer hava güneşli ise kişilerin bu dönemde iyi kazanç elde edeceklerini söyleyen yorumlar bulunur. Rüya sahipleri bir nevi aşkta kayıp ederken para konusunda kazanırlar.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL