Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

/ 25 Mayıs 2020 / 69 views / yorumsuz
Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

Rüyada karı ya da koca görülmesi özlem, beklemek ve hayaller anlamına gelir. Genellikle olumlu yorumlanan bir rüya olmakla birlikte olumsuz anlamları da vardır. Rüyada karı ya da koca gören kişinin rüyasının tam anlamı ile yorumlanması için rüya içinde yer ala detaylara hakim olmak gerekir.

Karının ya da kocanın hangi hallerde görüldüğü, nerede görüldüğü ve ne yaptıkları gibi detaylar rüya anlamını ortaya çıkarmakta yardımcı olan şeylerdir.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Tatilde Görmek

rüyada tatil yapan koca

Rüyada karı ya da kocanın tatilde görülmesi dinlenme vaktinin geldiğini, kişilerin yorulduğunu sembol eder. Bu rüyayı gören kişilerin sorumluluklarına biraz ara vermesi onlar için iyi gelecektir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kişiler eğer dinlenmezlerse kendilerini büyük bir hastalık bekler. Kanser ve ölüm riskli olan diğer hastalıklar gibi.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Kavgalı Görmek

tartışan çiftler

Rüyada karı ya da kocanın kavgalı görülmesi kişilerin sevdikleri insanlar ile tartışacakları anlamına gelir. Eş, sevgili, aile ya da akraba üyeleri ile sık sık anlaşamamazlıklar olabilir.

Bu kişilerin çevreleri ile uyumunun bozulduğu söyleyen islam alimleri vardır. Kişilerin iş yerlerinde de benzer şekilde kimse ile anlaşamayacağından bahsedilir. Kişiler özellikleri nedeni ile çevrelerinden istenmeyen ve dışlanmış kişiler haline gelebilirler. Bu durum rüya sahiplerini belli etmeseler de içten içe üzecek ve depresyona bile sokabilecektir.

Rüyada Karısını ya da Kocasını Ayrı Görmek

Rüyada Karısını ya da Kocasını Görmek

Rüyada karı ya da kocanın ayrı görülmesi gerçekten de çift olanların sevgilisi ya da eşleri ile ayrılmaları anlamına gelir. Kişiler yalnız başına kalmayı isteyebilirler. Eğer rüyada fiziksel bir ayrılık görülürse, rüya sahiplerinin yaşayacakları ayrılık uzun sürmez.

Fakat eğer kişiler tamamen ayrı olduklarını görürlerse bu durum kişilerin uzun bir süre boyunca sevdikleri ile birlikte olamayacakları anlamına gelir.

Rüyada karı ya da koca ayrı görüldüğünde eğer hava güneşli ise kişilerin bu dönemde iyi kazanç elde edeceklerini söyleyen yorumlar bulunur. Rüya sahipleri bir nevi aşkta kayıp ederken para konusunda kazanırlar.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..