Rüyada İstifra Etmek Kusmak ve Temizlemek

/ 24 Mayıs 2020 / 79 views / yorumsuz
Rüyada İstifra Etmek Kusmak ve Temizlemek

Rüyada kustuğunun görülmesi istenmeyen eşya, durum, kişilere işaret eder. Kişiler istemedikleri insanlardan kurtulmak için plan yapabilirler. Bazı insanlar ile dostluklarına son verebilir, yeni insanlar ile tanışabilirler.

Rüyada kusmak rüyanın içeriğine göre hem olumlu hem de olumsuz anlama gelebilir. Kustuktan sonra rahatlama hissi varsa, kişilerin olumlu anlamını yaşayacakları söylenirken, kusmak rahatsız edici bir hisle sonlanırsa rüya sahipleri için olumsuz durumların meydana geleceği anlamı ortaya çıkar.

Rüyada Herkesin İçinde İstifra Etmek

rüyada istifra etmek

Rüyada herkesin içinde kustuğunun görülmesi rüya sahiplerinin bir hatasının herkes tarafından anlaşılması anlamına gelir. Bu hata iş ile de ilgili olabilir, farklı alanlarda yapılan hata ile de ilgili olabilir. Rüyayı gören kişiler hatalarını kapatmak için büyük bir çaba içine girebilirler. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı gören kişilerin başka insanların hatasını ortaya çıkaracaklarını da söylemiştir. Bu başka insanların başında rüya sahibinin hiç sevmediği insanlar gelir.

Rüyada Araba Tutması ve İstifra Etmek

arabada kusmak

Rüyada araba tuttuğu için kustuğunun görülmesi kişilerin uzun bir yolculuğa çıkacakları anlamına gelmektedir. Yolculuğa çıkmanın nedeni iş yada tatil olabilir. Rüya sahibi çıktıkları yolculuk nedeni ile kendini rahatsız hisseder.

Bir türlü rahat hissetmez ve üzerinde tedirginlik olur. Araba tuttuğu için kusan kişinin hayatta şansının bir daha yaver gitmeyeceğini söyleyen rüya yorumcuları da vardır. Kişiler en ufak işten en büyüğüne hep zarar içinde olurlar.

Rüyada İlaç Kullanımı Yüzünden İstifra Etmek

Rüyada ilaç kullandığı için kustuğunun görülmesi rüyayı gören kişilerin sağlık problemleri olacağına işaret eder. Kişiler şekerden, kansere, gripten, kısmi felce kadar hem çok ciddi hem de kısmen önemsiz hastalıkların pençesine düşebilir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kusma miktarının çok olduğunu gören kişiler ciddi hastalıklar geçirecektir.

Bununla beraber rüyada kusmak az miktarlarda oluyorsa, kişinin daha çok grip tarzı geçici hastalıklara yakalanacakları söylenir. Her iki durumda da rüyayı gören kişi yatak döşek yatmak zorunda kalır. Bu sırada yapması gereken işlerden geri kalması onu maddi anlamda zarara sokabilir.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..