Genel

Rüyada İstifra Etmek Kusmak ve Temizlemek

Rüyada İstifra Etmek Kusmak ve Temizlemek

Rüyada kustuğunun görülmesi istenmeyen eşya, durum, kişilere işaret eder. Kişiler istemedikleri insanlardan kurtulmak için plan yapabilirler. Bazı insanlar ile dostluklarına son verebilir, yeni insanlar ile tanışabilirler.

Rüyada kusmak rüyanın içeriğine göre hem olumlu hem de olumsuz anlama gelebilir. Kustuktan sonra rahatlama hissi varsa, kişilerin olumlu anlamını yaşayacakları söylenirken, kusmak rahatsız edici bir hisle sonlanırsa rüya sahipleri için olumsuz durumların meydana geleceği anlamı ortaya çıkar.

Rüyada Herkesin İçinde İstifra Etmek

rüyada istifra etmek

Rüyada herkesin içinde kustuğunun görülmesi rüya sahiplerinin bir hatasının herkes tarafından anlaşılması anlamına gelir. Bu hata iş ile de ilgili olabilir, farklı alanlarda yapılan hata ile de ilgili olabilir. Rüyayı gören kişiler hatalarını kapatmak için büyük bir çaba içine girebilirler. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı gören kişilerin başka insanların hatasını ortaya çıkaracaklarını da söylemiştir. Bu başka insanların başında rüya sahibinin hiç sevmediği insanlar gelir.

Rüyada Araba Tutması ve İstifra Etmek

arabada kusmak

Rüyada araba tuttuğu için kustuğunun görülmesi kişilerin uzun bir yolculuğa çıkacakları anlamına gelmektedir. Yolculuğa çıkmanın nedeni iş yada tatil olabilir. Rüya sahibi çıktıkları yolculuk nedeni ile kendini rahatsız hisseder.

Bir türlü rahat hissetmez ve üzerinde tedirginlik olur. Araba tuttuğu için kusan kişinin hayatta şansının bir daha yaver gitmeyeceğini söyleyen rüya yorumcuları da vardır. Kişiler en ufak işten en büyüğüne hep zarar içinde olurlar.

Rüyada İlaç Kullanımı Yüzünden İstifra Etmek

Rüyada ilaç kullandığı için kustuğunun görülmesi rüyayı gören kişilerin sağlık problemleri olacağına işaret eder. Kişiler şekerden, kansere, gripten, kısmi felce kadar hem çok ciddi hem de kısmen önemsiz hastalıkların pençesine düşebilir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kusma miktarının çok olduğunu gören kişiler ciddi hastalıklar geçirecektir.

Bununla beraber rüyada kusmak az miktarlarda oluyorsa, kişinin daha çok grip tarzı geçici hastalıklara yakalanacakları söylenir. Her iki durumda da rüyayı gören kişi yatak döşek yatmak zorunda kalır. Bu sırada yapması gereken işlerden geri kalması onu maddi anlamda zarara sokabilir.

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL