Rüyada Görülenlerin Anlamları Yorumları

/ 24 Mayıs 2020 / 72 views / yorumsuz
Rüyada Görülenlerin Anlamları Yorumları

Rüyada görülenlerin yorumları rüyada yer alan nesnelerin özelliklerine, sayılarına, miktarlarına, oluş şekillerine göre yapılmaktadır. Rüyada yorum yapan kişinin bu konuda uzman olması gerekir. Zira rüya yorumlaması herkesin yapabileceği bir şey değildir. Rüya yorumlama işleminde mutlaka uygun kaynakların kullanılması gerekir. Aksi halde rüyanın gerçek anlamının tespit edilmesi söz konusu değildir.

Rüyada Eski Araba Görmek

rüyada eski araba

Rüyada eski araba görülmesi rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişiler iş anlamında bekledikleri performansı göstermeyebilirler. Bu durumda kendilerinden başka kişinin üzerinde bulunan kişiler de hayal kırıklığına uğramış olur. Rüyada görülen eski araba eğer kırmızı renkli ise rüya sahibinin aşk hayatında onu çok üzeceği gelişmeler yaşanacağı söylenir. Rüyayı gören kişi çok yakını tarafından sevgilisi ile aldatıldığını öğrenebilir. Bazı islam alimleri eski araba görmenin kişilerin maddi durumunu kötüye gideceği şeklinde yorumlamışlardır. Kişiler geçim sıkıntısı yaşayacakları döneme girebilirler.

Rüyada Yılbaşında Noel Baba Görmek

noel baba

Rüyada yılbaşında noel baba görülmesi rüya sahiplerinin dileklerinin gerçekleşeceği anlamına geldiğinden olumlu bir rüyadır. Kişiler hayatlarının hemen her alanında istediklerini elde etmenin verdiği sevinç ile yaşarlar. Kişiler özellikle iş hayatında başarı gösteren kişiler olduklarından, terfi alabilir ya da eskisinden çok daha fazla miktarda para kazanmaya başlayabilirler. Rüyayı gören kişiler hayatlarının sonuna kadar mutlu bir hayat sürer diyen islam alimleri vardır.

Rüyada Turşu Yediğini Görmek

rüyada turşu yemek

Rüyada turşu yediğinin görülmesi genellikle rüyayı gören kişilerin kötü bir haber alması şeklinde yorumlanır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bir tane turşu yediğini gören kişinin annesi tarafından kötü bir haber alacağı söylenir. Kişilerin alacakları haber ise sağlık ile ilgili olacaktır. Rüyada birden fazla turşu yediğinin görülmesi ise kişilerin akrabaları tarafından kötü bir haber alacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yorum yapmadan önce mutlaka turşu türünün de belirlenmesi gerekir. Salatalık turşusu görülmesi genellikle alınacak olan haberin kötü etkisini sıfırlar. Biber gibi acı turşu türleri ise kişilerin alacakları haberin kendileri için olumsuz bir duruma işaret etmesi şeklinde yorumlanır.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..