Genel

Rüyada Görülenlerin Anlamları Yorumları

Rüyada Görülenlerin Anlamları Yorumları

Rüyada görülenlerin yorumları rüyada yer alan nesnelerin özelliklerine, sayılarına, miktarlarına, oluş şekillerine göre yapılmaktadır. Rüyada yorum yapan kişinin bu konuda uzman olması gerekir. Zira rüya yorumlaması herkesin yapabileceği bir şey değildir. Rüya yorumlama işleminde mutlaka uygun kaynakların kullanılması gerekir. Aksi halde rüyanın gerçek anlamının tespit edilmesi söz konusu değildir.

Rüyada Eski Araba Görmek

rüyada eski araba

Rüyada eski araba görülmesi rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişiler iş anlamında bekledikleri performansı göstermeyebilirler. Bu durumda kendilerinden başka kişinin üzerinde bulunan kişiler de hayal kırıklığına uğramış olur. Rüyada görülen eski araba eğer kırmızı renkli ise rüya sahibinin aşk hayatında onu çok üzeceği gelişmeler yaşanacağı söylenir. Rüyayı gören kişi çok yakını tarafından sevgilisi ile aldatıldığını öğrenebilir. Bazı islam alimleri eski araba görmenin kişilerin maddi durumunu kötüye gideceği şeklinde yorumlamışlardır. Kişiler geçim sıkıntısı yaşayacakları döneme girebilirler.

Rüyada Yılbaşında Noel Baba Görmek

noel baba

Rüyada yılbaşında noel baba görülmesi rüya sahiplerinin dileklerinin gerçekleşeceği anlamına geldiğinden olumlu bir rüyadır. Kişiler hayatlarının hemen her alanında istediklerini elde etmenin verdiği sevinç ile yaşarlar. Kişiler özellikle iş hayatında başarı gösteren kişiler olduklarından, terfi alabilir ya da eskisinden çok daha fazla miktarda para kazanmaya başlayabilirler. Rüyayı gören kişiler hayatlarının sonuna kadar mutlu bir hayat sürer diyen islam alimleri vardır.

Rüyada Turşu Yediğini Görmek

rüyada turşu yemek

Rüyada turşu yediğinin görülmesi genellikle rüyayı gören kişilerin kötü bir haber alması şeklinde yorumlanır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bir tane turşu yediğini gören kişinin annesi tarafından kötü bir haber alacağı söylenir. Kişilerin alacakları haber ise sağlık ile ilgili olacaktır. Rüyada birden fazla turşu yediğinin görülmesi ise kişilerin akrabaları tarafından kötü bir haber alacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yorum yapmadan önce mutlaka turşu türünün de belirlenmesi gerekir. Salatalık turşusu görülmesi genellikle alınacak olan haberin kötü etkisini sıfırlar. Biber gibi acı turşu türleri ise kişilerin alacakları haberin kendileri için olumsuz bir duruma işaret etmesi şeklinde yorumlanır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL