Genel

Rüyada Evlendiğini Görmek Kadın İçin

Rüyada Evlendiğini Görmek Kadın İçin

Rüyada kadın için evlendiğinin görülmesi rüya sahiplerinin kısmetinin açılması, bebek sahibi olmak, bereketin artması gibi olumlu anlamlara sahiptir. Rüyada evlilik kadın ve erkek için farklı anlamlara sahiptir. Kadın için evlilik dendiği zaman doğurganlık, yuva kurmak, evi çekip çevirmek gibi farklı anlamları vardır. Rüyanın tam olarak yorumlanması için rüyayı gören kişilerin rüya içinde yer alan detayları net bir şekilde belirtmeleri gerekmektedir. Nerede evlilik olduğu, nasıl biriyle, ne zaman evlilik yapıldığı önemli detaylar arasında yer alır.

Rüyada Çok Yakışıklı bir Adamla Evlendiğini Görmek

rüyada yakışıklı erkekle evlenmek

Rüyada kadın için çok yakışıklı bir adamla evlendiğinin görülmesi rüya sahiplerinin yaşantısına çok alımlı bir erkeğin girmesi anlamını taşır. Rüyayı gören kişiler bekar ise, bu adam ile kuvvetli bir dostluk geliştirirler. Rüyayı gören kişinin evli olması halinde ise kişiler bu erkeğe karşı düşmanlık besleyebilirler. Rüyayı gördükten hemen sonra kişinin kısmetinin açılacağını söyleyen bazı islam alimleri de bulunmaktadır.

Rüyada Çok Kısa Zamanda Evlendiğini Görmek

rüyada evlenmek kadın

Rüyada kadın için çok kısa zaman içinde evlendiğinin görülmesi rüya sahiplerinin yaşantısına hızın dahil olacağı anlamına gelir. Kişi gerçekten de gönül işlerinde hızlı hareket edebilirler. Rüya sahipleri iş anlamında da bir işten ötekine geçiş yapabilirler. Rüyayı gören kişilerin hızlı davranmalarının onlar için en iyisi olduğu söylenir. Kişiler bu sayede önemli kazançlar ve dostluklar elde edeceklerdir. Bazı kaynaklarda kısa sürede evlendiğini gören kişilerin iş hayatında yüklü miktarda para kazanacakları söylenir. Kişilerin karnı paraya tok olduğu için de rüya sahipleri bu parayı bağışlamak ister.

Rüyada Kır Düğünü Yaparak Evlendiğini Görmek

rüyada kır düğünü yapmak

Rüyada kadın için kır düğünü yaparak evlendiğinin görülmesi rüyayı gören kişilerin bebek sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya öyle güçlüdür ki evli olmayan kişiler bile evlenip bebek sahibi olma kararı verirler. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada evlilik kır düğünü ile gerçekleştiği zaman, kişiler bebekleri ile mutlu bir yaşantıya yelken açarlar. Kişilerin bir tek bebeği olmayacaktır. Bazı yorumlarda bu kişilerin ikiz bebek sahip olacakları söylenir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL