Genel

Rüyada Evlendiğini Görmek Erkek

Rüyada Evlendiğini Görmek Erkek

Rüyada erkek için evlendiğinin görülmesi maddi anlamda güç kazanmak, sözü dinlenir insan olmak, güçlü olmak gibi farklı anlamlara sahiptir. Rüyada evlilik hem erkek hem de kadın için ayrı ayrı ele alınmalıdır. Çünkü aynı rüya bile olsa, rüyayı gören kişinin erkek ya da kadın olması büyük bir fark yaşanmasına neden olmaktadır. Evlendiğini gören erkeklerin genelde olumlu durumlar içinde olacakları söylense de bazı durumlarda kişilerin kendilerini olumsuz durumlar içinde bulması da söz konusu olabilir. Burada rüya yorumcuları için rüya detayları son derece yol gösterici olur.

Rüyada Çok Güzel bir Kadın ile Evlendiğini Görmek

evlilikten uçmak

Rüyada erkek için çok güzel bir kadın ile evlendiğinin görülmesi rüya sahibinin iş hayatında herkes tarafından tanınması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişiler iş hayatında çevre yaparlar. Bu nedenle kişilerin bağlantılarını kullanması kolay olur. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin sırtı bir daha asla yere gelmez. Çünkü kişiler bağlantılarını kullanarak kendileri için istediklerini yapabilirler.

Rüyada Sarayda Evlendiğini Görmek

rüyada sarayda evlenmek

Rüyada erkek için sarayda evlendiğinin görülmesi rüyayı gören kişinin yüklü miktarda para kazanması anlamına gelir. Eğer rüyada düğün kış vakti yapılıyorsa bu durum kişilerin mevcut işlerinden çok para kazanacakları anlamına gelir. Fakat düğünün yaz mevsiminde yapılması kişinin yakın zamanda iş değişikliği yoluna gideceği şeklinde yorumlanmaktadır. Her halükarda, sonuç olarak rüya sahibi zengin bir yaşantı sürmenin keyfini çıkarır.

Rüyada Çocukluk Aşkı ile Evlendiğini Görmek

çocukluk aşkıyla evlenmek

Rüyada çocukluk aşkı ile evlendiğinin görülmesi kişilerin geçmişinden gelecek olan iyi haberleri duyması şeklinde yorumlanır. Eğer çocukluk aşkı kendinden büyük ise bu durumda rüyayı gören kişinin sağlık anlamında iyi bir haber alacağı söylenir. Çocukluk aşkının kişini kendinden küçük olması halinde ise rüya sahibi maddi anlamda iyi bir haber almanın keyfini sürer. Rüyada evlilik çocukluk aşkı ile olduğu zaman, bazı ilmi kaynaklarda rüya sahiplerine büyük bir miras kalacağı da söylenir. Kişilerin ömürlerinin sonuna kadar yetecek paraya sahip olacakları da yapılan diğer yorumlar arasında yer alır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL