Rüyada Eski Ceket Görmek Asmak

/ 29 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Eski Ceket Görmek Asmak

Rüyada eski ceket astığını görmek bazı kaynaklarda olumlu yorumlanırken çoğu kaynakta kişilerin başının belaya gireceği anlamını taşır. Rüyada eski ceket gören kişi sevdiği insan yüzünden kendisini tehlikeye atabilir.

Bu kişiler yine sevdikleri kişiler yüzünden kendileri için dezavantajlı durumların içine kendilerini atabilirler. İmamı Caferi-i Sağdık Hz. bu kişilerin çok dikkatli olmaları gerektiği konusunda onları uyarmıştır.

Rüyada Pembe Renkli Eski Ceket Görmek

eski pembe mont

Rüyada pembe renkli eski ceket astığını görmek kişilerin eşleri ile yaşayacakları sorunlara işaret eder. Erkek rüya sahipleri bu dönemde işten çok geç gelerek, eşleri ile aralarının açılmasına neden olabilir.

Kadın rüya sahipleri ise evleri ile ilgilenmeyerek eşlerinin öfkelenmelerine neden olabilirler. Bekar olan rüya sahiplerinin ise bu rüyayı gördükten sonra kısmetlerinin kapanacağı söylenmektedir.

Rüyada Kısa Kollu Eski Ceket Görmek

kırmızı bayan ceket

Rüyada kısa kollu eski ceket astığını görmek kişilerin maddi anlamda zor dönemden geçeceklerine işaret eden bir rüyadır. Kişiler borca girebilir ve sonradan bu borçları ödemekte zorlanabilirler. Bazı ilmi kaynaklarda kısa kollu gömleği kimin giydiğine göre yorum yapılır.

Eğer gömleği giyen kişi rüya sahibinin kendisi ise, bu durumda kişinin kendi hatası yüzünden maddi problemler yaşayacağı söylenir.

Ceketi başka bir insanın üzerinde gören kişiler ise, fark ederler ki başkalarının hatası yüzünden maddi anlamda zor durumda kalmışlardır. Ceketin tanınmayan bir kişi üzerinde olması ise en kötü durumdur. Kişi uzun süre maddi sıkıntı çeker.

Rüyada Yırtılmış Eski Ceket Görmek

yırtık erkek ceketi

Rüyada yırtılmış eski ceket astığını görmek kalp kırıklığı yaşayacak olmanın bir işaretti olarak yorumlanmıştır. Kalp kırıklığı kaynağı rüyada görülen ceket rengine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle cekete çok dikkat etmek gerekir.

Mavi renkli ceketler iş hayatında yaşanacak hayal ve kalp kırıklıklarına işaret eder. Rüyada görülen ceket rengi eğer kırmızı renkli ise rüya sahipleri aşk hayatlarında bir türlü istedikleri kişiyi elde edemez, aşk hayatları kötü gider.

Rüyada eski ceket eğer beyaz renkli ise kişi ailesi tarafından hayal kırıklığına uğrayacakları bir durumun içinde kendilerini bulur.