Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

/ 1 Haziran 2020 / 1.952 views / yorumsuz
Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati görülmesi rüyayı gören kişilerin yoğun olması, zaman ile ilgili konular, kişilerin yetiştirmesi gereken işler gibi farklı anlamlara gelir. Rüyada saat görmek her ne kadar büyük çoğunlukla kişilerin zaman sıkıntısı yaşaması anlamına gelse de, rüyanın olumlu anlamları da vardır.

Kişilerin yaşamlarının tek bir saniyesini bile boşa geçirmemesi, yaşamın her saniyesine bir keyfi sıkıştırabilmek ve hayatı dolu dolu yaşamak rüyanın en güzel anlamları arasında yer alır. Rüya hakkında verilen detaylar, rüyanın hangi anlamının ortaya çıkacağı konusunda faydalı ipucu verir.

Rüyada Masa Üzerinde Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada masa üzerinde hem duvar hem kol saati görülmesi rüyayı gören kişinin zamanlı bir şekilde önemli bir proje üzerinde çalışması anlamına gelir. Rüya sahipleri bu projeyi yetiştirmek istedikleri için çok büyük bir stres altında hissediyor olabilirler.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin destek almaları kendileri için faydalı olur. Ancak bu sayede kişiler kendilerini biraz daha sakin ve rahatlamış hissedebilirler.

Rüyada Hem Duvar ve Kol Saati Satın Aldığını Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati satın alındığının görülmesi rüyayı gören kişinin mutlu olacağı anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişilerin yaşamlarında hiçbir boşluk olmaksızın yaşadıkları bilinmektedir. Yani kişiler yaşamın hakkını verirler. Kimsenin sözünü dinlemek, onlara boyun eğmek zorunda olduklarını hissetmezler. Özgür ve başlarına buyruk bir yaşamın kaptanı olurlar.

Rüyada Duvar ve Kol Saati Tamiri Yaptığını Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati tamiri yapıldığı görülmesi rüya sahiplerinin bozuk ilişkilerine karşı bir önlem alması şeklinde yorumlanmaktadır. Yani kişiler çevrelerinde varsa küs oldukları insanlar ile barışmak için adım atabilirler.

Kişiler kendi hatalarını kabul ederek, insanlara yaptıkları kötü muamele ve saygısızlık için özür dileyeceklerdir.

Rüyada saat tamiri yapan kişiler için adeta bir ruhsal lider olacakları söylenir. Çünkü bu kişiler son derece sabırlı olurlar. Kendilerine haksızlık yapılsa bile sakin ve huzurlu bir şekilde kalmayı başarırlar.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..