Genel

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati görülmesi rüyayı gören kişilerin yoğun olması, zaman ile ilgili konular, kişilerin yetiştirmesi gereken işler gibi farklı anlamlara gelir. Rüyada saat görmek her ne kadar büyük çoğunlukla kişilerin zaman sıkıntısı yaşaması anlamına gelse de, rüyanın olumlu anlamları da vardır.

Kişilerin yaşamlarının tek bir saniyesini bile boşa geçirmemesi, yaşamın her saniyesine bir keyfi sıkıştırabilmek ve hayatı dolu dolu yaşamak rüyanın en güzel anlamları arasında yer alır. Rüya hakkında verilen detaylar, rüyanın hangi anlamının ortaya çıkacağı konusunda faydalı ipucu verir.

Rüyada Masa Üzerinde Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada masa üzerinde hem duvar hem kol saati görülmesi rüyayı gören kişinin zamanlı bir şekilde önemli bir proje üzerinde çalışması anlamına gelir. Rüya sahipleri bu projeyi yetiştirmek istedikleri için çok büyük bir stres altında hissediyor olabilirler.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin destek almaları kendileri için faydalı olur. Ancak bu sayede kişiler kendilerini biraz daha sakin ve rahatlamış hissedebilirler.

Rüyada Hem Duvar ve Kol Saati Satın Aldığını Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati satın alındığının görülmesi rüyayı gören kişinin mutlu olacağı anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişilerin yaşamlarında hiçbir boşluk olmaksızın yaşadıkları bilinmektedir. Yani kişiler yaşamın hakkını verirler. Kimsenin sözünü dinlemek, onlara boyun eğmek zorunda olduklarını hissetmezler. Özgür ve başlarına buyruk bir yaşamın kaptanı olurlar.

Rüyada Duvar ve Kol Saati Tamiri Yaptığını Görmek

Rüyada Duvar ve Kol Saati Görmek

Rüyada hem duvar hem kol saati tamiri yapıldığı görülmesi rüya sahiplerinin bozuk ilişkilerine karşı bir önlem alması şeklinde yorumlanmaktadır. Yani kişiler çevrelerinde varsa küs oldukları insanlar ile barışmak için adım atabilirler.

Kişiler kendi hatalarını kabul ederek, insanlara yaptıkları kötü muamele ve saygısızlık için özür dileyeceklerdir.

Rüyada saat tamiri yapan kişiler için adeta bir ruhsal lider olacakları söylenir. Çünkü bu kişiler son derece sabırlı olurlar. Kendilerine haksızlık yapılsa bile sakin ve huzurlu bir şekilde kalmayı başarırlar.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL